Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 lut 2012, 23:50

buzok wlasnie nie bylo tak zle z cene za mieszkanie. bo ten drugi poziom nie jest wliczony w mieszkanie. to taki dodatek . musimy schody zrobic i troche poprzerabiac. i bedzie fajnie. planujemy na gorze na razie pralnie i garderobe w drugie pomieszczenie zrobimy pozniej bo teraz nam kasy braknie. a za kilka lat tam planujemy na gorze sypialnie dla chlopcow. albo bawialnie jakas. sie okaze...

buzok wlasnie olo zawsze spal po sniadaniu. ale ok 11 bardziej i czesto zdarzalalo sie ze drugiej drzemki nie mial. ale od jakis 3 tyg wstaje b szybko. masakra
ale o 6-7 budzi sie na mleko i juz nie chce zasnac. a zawsze bylo do 8-9

wiec moze dlatego musi spac dwa razy

choc dzis w sumie spal 3 razy
bo wstal przed 6 wiec o 7.30 zasnelismy razem na godzine a o 11 znow spanko mial. bo to jego pora ostateczna i ziewa wlasnie... raczki robia mu sie cieple. i to tez znak ehhee


ja padam juz chyba.. nie wiem do ktorej pospie wiec sie klade zaraz

bylam na fitnessie a potem na saunie. wiem mialam 2 godzinki dla siebie. wrocilam to dzieci juz spaly luzzz

jutro zmykam na 2-3 godz do fryzjerki. siostra posiedzi z Olo bo na 11 jade..

troche odskoczni potrzeba

pozdrawiam was paa

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

28 lut 2012, 18:35

madziorka hihi, :ico_brawa_01: za nowe mieszkanko

pochwal sie nowa fryzurka :ico_sorki:

buzok Nadia spi podobnie do waszych dzieciaczkow wstaje przed 8,00 zasypia okolo 10,00 na 2 lub 1,5godz i kolejne spanko okolo15,30 do 17 lub 17,30 a na noc klade ja do lozeczka najpozniej o 21,00 i juz jej nie wycagamy a ona sama sie tam zmeczy czasami odrazu zasnie a czasami po 2 godz. :ico_szoking:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 lut 2012, 21:36

a ona sama sie tam zmeczy czasami odrazu zasnie a czasami po 2 godz. :ico_szoking:
to dluuugo hihi

nasz Olaf tez sam zasypia ale szybciutko.
i ok 20 spi juz

fryzurke mam nowa ale na razie fotek nie mam okazji robic hehe

mam znow blond i grzywke . 2 lata temu osttanio ja nosilam hehe

ja padnieta dzis znow

bo mialam duzo zajec. ale fajnie...

i duzo czasu dla siebie
najpierw 2,5 godz u fryzjera
potem jakas godzinka po sklepach z lazienkami kuchniami itd.
a na koniec godzinka na zumbie...

takze juz wykapana z lapkiem ale niedlugo pewnie zasne bo jutro przed 7 musze sie juz zbierac z olafem

wiec nie pospimy hee

buziaki pa!

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

29 lut 2012, 22:22

bo ten drugi poziom nie jest wliczony w mieszkanie. to taki dodatek
łoł to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , to gratulacje w takim razie jeszcze większe :ico_brawa_01:

Aniula i madziorka wiedze, że Wasze dzieciaczki sypiają też 2x więc jest ok :-D . No ale ja z tym wieczornym usypianiem tak dobrze jak Wy :ico_noniewiem: , bo mój Adrian nie uśnia sam, nawet próbowałam go tego nauczyć, ale zrezygnowałam :ico_olaboga: . Po zjedzeniu wieczornej kaszki jak go włożyłam do łóżeczka to potrafił się drzeć nawet 3h :ico_olaboga: , nie to nie na moją psychikę i dziecka też nie będę męczyć :ico_nienie: . Siadamy na fotel bujany i zasypia, a potem go odkładam do łóżeczka :ico_noniewiem:
Minionej nocy mi się obudził o 1 i do 3 nie było spania :ico_noniewiem: (a ja rano do pracy :ico_zly: ). Miałam wrażenie ze był rozpalony, ale nie dało rady zmierzyć gorączki, bo termometr mam taki do pupy, no a w nocy jak się wybudził i jeszcze zaczął płakać to jak tu dziecku w pupę termometr wkladać :ico_olaboga:
Dałam czopek i zasnął. Spal do 5.30 :ico_olaboga:

Właśnie dziewczyny jakie macie termometry? Ja się rozglądam za jakimś takim do czółka lub do ucha, tak żeby szybko i dobrze zmierzyś temp :ico_sorki: . Może mi coś doradzicie :ico_noniewiem: ?

Wogóle to doskwiera mi brak męża :ico_placzek:
Wszystko na mojej głowie, i to palenie w piecu jeszcze :ico_olaboga: , no i ta pustka w łóżku wieczorkiem, nawet nie ma się do kogo przytulić :ico_placzek:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

29 lut 2012, 23:02

Witam, u nas chorobowo było przez ostatnie 10 dni, najpierw u Bartka skończyło się antybiotykiem, a potem prawem serii u Krzysia.

Czasu mi brak na neta. Przeczytałam Was, ale niewiele pamiętam :ico_wstydzioch:

madziorka gratki z okazji zakupu mieszkania

buzok Krzyś też na razie śpi dwa razy,chociaż są dni, że na drugą drzemkę ciężko go położyć, ale on chodzi spać o 20.30, a wstaje około 6.30-7 rano, także na jednej drzemce jeszcze nie da rady. Za jakieś dwa miesiące będę go przestawiać.

No i resztę zapomniałam :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 lut 2012, 23:24

gaga oj to sie chlopcy pochorowali. dobrze ze juz po wszystkim...

Moj Olo tez tak wstaje wczesnie od niedawna buuu. przewaznie spi dwa razy dziennie ale dzis jedna drzemka 2,5 godz bo na druga to sie smial i fikal w lozeczku wiec cozzz.. ale o 20stej zawsze spi. choc tyle

buzok moze zabkowanie tak burzy sen? ja zawsze na to stawiam i sie u nas sprawdza hehe

my mamy termotr do ucha. super. polecam bo b wygodny szybki. ale czasem tez sie wkurzalam ze mieszal z ta tempka. roznie pokazywal. ale jednak jest naprawde ok. i sprawdza sie tempka.

zmykam zaraz chyba
mecz w toki ale niewiele sie dzieje 0:0

Awatar użytkownika
izabelka19
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 24 lut 2012, 19:32

02 mar 2012, 12:35

witajcie Kobitki. również urodziłam w styczniu 2011, mam nadzieję że się polubimy:)

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

02 mar 2012, 17:54

mam nadzieję że się polubimy:)
ale fajnie powiększy się nasze grono :ico_brawa_01: . Napisz coś o sobie no i o maluszku, no i zdjęcia mile widziane :ico_sorki:

A ja jestem wściekła brrrr
W tym badaniu "profil pediatryczny"tak jak juz wyżej pisałam wyszło mu tylko alergia na jajko i na dorsza, a na mleko nie :ico_noniewiem: . Mały juz od miesiąca je zamiast nutramigen to bebiko3 :ico_sorki: .
Nasza pediatra kazała nam zrobić dodatkowo badanie "fast na mleko", więc zrobiłam, i dziś odebrałam wynik, małemu wyszło że jest uczulony na mleko (klasa 1). I z powrotem nutramigen tylko czy on mi go teraz będzie chciał pić :ico_olaboga: . I przynajmniej wiem czemu on ciągle jest taki wysypany :ico_sorki: . Ale czemu na tym profilu mi nic z tym mlekiem nie wyszlo :ico_olaboga:
Dziwne to wszystko :ico_zly:

Sorki, że tak o sobie, ale nie mam siły dziś na nic, wieczorkiem poklikam więcej.

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

02 mar 2012, 18:00

izabelka19, witaj :ico_brawa_01: napisz cos o wiecej o was

buzok14, najwazniejsze ze juz wiesz na co maly byl jeszcze uczulony :ico_sorki: mam nadzieje ze Adrianek zaakceptuje na nowo nutramigen :ico_sorki:
Bedzie dobrze trzymam za was &&&&&&&&&&&&

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 mar 2012, 19:04

BUzok nam ten na panelu mleko w ogole nie wyszlo. nasza alergolog nawet powiedziala iz oznacza to ze na mleko nie jest uczulony.. co dziwne
i nie kazala nic dodatkowego robic
tylko powoli mieszac nutrqamigen z bebilon pepti
a potem ze zwyklym bebilon juz
ale na szczescie my do tego nie doszlismy
bo zmienilismy lekarza i sposob leczenia i potwierdza sie ze olo jest silnym alergikiem wiec mleko nutra,migen to jedyne wyjscie

wiele opinii slyszalam przed testami ze dla tak malych dzieci wychodza one niewiarygodne, i widac sie sprawdza

wiec wydalam 300 zl poklulam dziecko a i tak nic sie nie dowiedzialam do konca...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość