Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

12 cze 2007, 17:26

iw_rybka pisze:
Dagles pisze: ryzykujemy tylko z durexami
- Dagles - doslownie ryzykujecie - bo nam ostatnio pekla.Bo ja jeszcze nie biore tych tabletek.Powiedziala,ze tak za ok 2 m-ce.Okresu jeszcze nie mam wiec same gumki chyba sa git :ico_noniewiem: I tez mam wrazenie,ze mam za ciasno :ico_wstydzioch:
a czemu dop. za 2 miechy? mi kazał od razu brać, ale przez pierwszy miesiąc jechać równocześnie na durexach... ale ja jestem anty-pigułkowa :/ i chyba nadal bedziemy ryzykować :/ :/ :/

[ Dodano: 2007-06-12, 17:33 ]
uwielbiam oglądać zdjęcia kwietniowych dzieciaczków!!!!!!!! śliczne są po prostu!!!!! :ico_brawa_01:

asiula.k witaj!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2007-06-12, 17:37 ]
a moja lista szczescia jest taka ze wszystko idzie git!!!!!!!!!!!!

mam super męża
super córkę
miałam super ciążę i poród
super tesciów
i super przyjaciółki na TT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

12 cze 2007, 18:42

Kasi.k tak jak mordka pisała lepiej żeby nic nie potzrebowała Vikusia!!!!!
No i właśnie nie wiem co wy tam wogóle macie, no bo tak z kosmetyków to wszystko prktycznie jest to samo, może to szre mydło, co Rybka pisała, tylko chyba mówiłaś że zarekwirują, może się przydac nadmanganian potasu, ale tago chyba tez nie można :ico_olaboga: :ico_olaboga: , wogóle z takich lekarstw to chyba nie za bardzo, co?

Katrin ty masz cierpliwość do tej swojej teściowej, co ona nie widział że w tym becie mu za gorąco, co za baba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Ale i tak Antonio był śliczny i uroczy i po prostu miodzio!!!!!!!!!!!
I masz racje co do teściów, mam taki spokój że :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: , szkoda mi tylko małego bo ja sama kiedys miałam żal że moi wogóle się mną nie interesują, a to samo będzie z Oskarkiem, dobrze że moja mama bardzo go kocha i wszystko przezywa jak ja co się tyczy juniorka!!!!!!!!!!!
Szczerze mówiąc jak teściowa miałaby mi się we wszystko wtrącać to tez nieciekawie widzę moje małżeństwo!!!!!!!!!!!!!!

Basik ja to szczerze mówiąc ja też mam nieraz mętlik kto co mówił, mam nadzieję że u gina wszystko wyjdzie dobrze.
Oskarek jest na butelce, więc nawet jak nie ma upałów to trzeba dać picie!!!!!
On pije na przemian cherbatkę rumiankową, uspokajającą i wodę z glukozą, bo cherbatkę koperkową juz odstawiłam, bo za duzo po niej prukał!!!!!!!!!! Dziennie wypija teraz ok. 400ml,to chyba przez te upały chce mu się więcej pić bo wcześniej pijał ok.200ml!!!!!!!!!!!

Dagles to chyba fajnych masz teściów, szczęściaro ty :-) :-)


i uzmysłowiłaś mi kochana jeden punkt na mojej liście szczęścia, który przeoczyłam :ico_wstydzioch:
dopisuje

7. mam wspaniałe przyjaciółki na TT

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 cze 2007, 21:40

na poczatek witam nowa kolezanke :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

kasi.k - jak Viki ma problemy z brzuszkiem to ja ci polecam Esputicon albo Espumissan w kropelkach.Maly baczki po tym puszcza ale brzuszek nie boli i moge sie swobodnie opychac kalafiorem.Moze tez ta masc LINOMAG.Ona fajnie pomaga nam na skaze.

Super,ze ciocia ci pomoze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

No i super,ze mezus znalazl sposob na malego uparciuszka ze spaniem :-D


Basik - ja tez czekalam az gin mi powie,ze moge :-D

Dagles, bo podobno przez pierwsze 3 m-ce jestesmy chronione a potem to juz roznie :ico_noniewiem:

jogo - wpadaj do nas czesciej i pokaz nowe zdjecia mojej synowej :ico_nienie:

katrin - Antonio wygladal bosko w swoje chcrzciny - nawet w "slynnym becie" :ico_oczko:
No i niech pan Bog nad nim czuwa juz do konca zycia.Torcik super.

morduniu - mam nadzieje,ze cie jeszcze dzis dorwe na gg to mi powiesz co i jak :-D I jeszcze raz wielkie dzieki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

caro, pisalas o tym w pkt 7.a ja sie pod tym podpisuje :-D

Spotkanie w realu bylo super.Jutro wkleje zdjecia.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

12 cze 2007, 22:26

Cześć!

Mordko- po tym Twoim poście poczułam się jak nieprzystosowany do życia szczeniak! Należałoby Cię przeprosić za to,że my narzekamy, bo faktycznie- jak pomyślę o Twojej sytuacji... Dziewczyny mają rację: JESTEŚ WIELKA! No.. ale nic nowego nie napisałam, wiesz o tym, prawda?

Katrin- Ty też masz złoty charakter, że ustąpiłaś teściom.. na szczęście to nie szata zdobi człowieka i Antonio wyglądał super! Ja też się boję, że przez moich teściów rozpadnie się nasze małżeństwo, bo szczerze powiedziawszy to 80% kłótni między mną a mężem jest przez nich. Przy czym mój mężuś ich broni- maminsynek jeden! :ico_zly:

A moje szczęścia to:
-Julka- fajna i zdrowa :ico_brawa_01: Nawet jak bez przerwy robi to swoje LA LA LA to i tak ją kocham najbardziej na świecie
-Rodzinka (moja) :-D
-dziś się opaliłam :ico_haha_01:
-nowa bluzka dla mnie
- nowe ciuszki dla Julci i R
-R- ma czasem ludzkie odruchy :-D Ogólnie fajny z niego gość na dłuższą metę
- teśc ma zajęcie po pracy, dzięki czemu nie może przywieżć swojej krowy (czyt. teściowej) do nas :-D
-WY
-Połowa sesji zaliczona pozytywnie, reszta to się okaże. Najważniejsze, że to już OSTATNIA moja sesja :ico_brawa_01:
i w ogóle fajnie jest :ico_brawa_01:
Idę na balkon wypić swoje karmi :ico_brawa_01: Chyba sama bo "taki jeden" mnie wkurzył, ale to się wytnie...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 cze 2007, 22:56

Kolka, Ty jak zawsze umiesz rozbawic. Niech sie konczy ta Twoja sesja co czesciej tu posiedzisz :-D

A ja dzis wrocilam ze spotkania w Gdansku i juz na dworcu w Sopocie czekala kolezanka,bo jej maz sie w koncu zdecydowal na rozwod i byla taka ucieszono-przygaszona :ico_noniewiem:
Zabralam ja do domu i oddalam malego tatusiowi ( znowu ) i poszlysmy do sklepu po pifffko :-D

- 3 Tyskie dla taty
- 1 Tyskie dla kolezanki
- 1 Karmi dla matki Polki :-D

No i przychodzimy a tu maly sobie guga w kapieli.Tatus go ladnie wykapal,osuszyl,nasmarowal,to taka zwykla wieczorna toaleta :ico_szoking: Ja dostalam go pachnacego tylko do karmienia a potem znow poszedl do tatusia,ktory go elegancko odbeknal i ululal :-D

Ale mi dobrze :-D Szczesliwy dzien :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

12 cze 2007, 22:58

caro pisze:szkoda mi tylko małego bo ja sama kiedys miałam żal że moi wogóle się mną nie interesują, a to samo będzie z Oskarkiem

Caro-mysle lepiej zadne kontakty niz toksyczni dziadkowie czy rodzice.Wiem jak oni wlasne dzieci potrafia dreczyc psychicznie, boje sie , ze tak samo beda sie chcieli pastwic nad Antosiem, ale ja im na to NIE POZWOLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kolka, podaj lape, ja mam 99 % klotni z powodu tesciow, zastanawiam sie czasem czy moj maz wylacza mozg i zaklada klapki na oczy, bo jak wytlumaczyc fakt, ze nie widzi ile zla jest w tych ludziach. :ico_zly: Jesli istnieje reikarnacja to w nastepnym wcileniu prosze o meza z domu dziecka. :ico_sorki: :ico_sorki:

iw_rybka pisze:caro, pisalas o tym w pkt 7.a ja sie pod tym podpisuje

ja tez sie podpisuje dwoma lapami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Jesli chodzi o temat pszczolkowy to ja tez czekam na zielone swiatlo od gina( w szpitalu mowili o calkowitym zakazie przez 6 tygodni), a poza tym atmosferka z powodu tesciow miedzy nami jest tak swietna, ze nie mam ochoty...i po prostu wykonczona jestem fizycznie( z psyche chyba tez nie najlepiej)

´Dagles pisala, ze uwielbia ogladac zdjecia naszych pociech, ja tez.te nasze dzieciatka to najpiekniejsze na swiecie-szczesciary jestesmy i tyle.

[ Dodano: 2007-06-12, 23:01 ]
basik, moja pediatra powiedziala, ze jak dopajac to tylko niegazowana woda mineralna, absolutnie zadnych herbatek-widac co osoba to inna teoria.Ja na razie nie mialam potrzeby dopajac, ale lato nadchodzi wielkimi krokami wiec pewnie sie to zmieni.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 cze 2007, 23:22

katrin pisze:Jesli istnieje reikarnacja to w nastepnym wcileniu prosze o meza z domu dziecka.
:ico_smiechbig:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

13 cze 2007, 08:35

Cześć dziewczyny, chciałam sie odmeldować i życzyć Wam miłego dnia!!!!!!!!!!!!!!!!

Katrin z tą reinkarnacją to mnie ubawiłaś po pachy.......... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A z tymi toksycznymi dziadkami to teżprawda, przynajmniej nie będą mieli na niego wpływu...............

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

13 cze 2007, 08:37

witam :ico_haha_02:
jak minęła nocka??
Moj Kacpi ma pleśniawki :ico_olaboga: wczesniej zadno z moich dzieci ich nie mialo i nie wiem jak to cholerstwo wygonic :ico_noniewiem: smaruje buziaka lekiem ale to jakos nie dziala :-/
basik, kacprowi koperek hipa bardzo smakuje i ogolnie płynow wypija duzo ...juz nawet nie licze ile ... do tego vibowit a jak jeszcze mu malo to daje mu wode przegotowana ...
Kolka, to fakt .. jestem wielka :-/ mam az 173 cm :ico_oczko: innej wielkosci w sobie nie widze ... tak naprawde wcale nie jestem taka wielka jak piszecie dziewczyny ... ale zdradze Wam tajemice ... JESTEM poprostu MAMĄ :-D a mama to taki gatunek ludzia ze zawsze ze wszystkim poradzic sobie musi :-D
iw_rybka, wybacz ze mnie wczoraj nie bylo ale nie pozwolil mi na to Kacper... wczoraj mialam pierwszy taki wieczór.. plakal , marudzil ,nie mogl zasnac,nie chcial jesc ani pic :ico_olaboga: przyczyna?? te piepszone plesniawki w buziaku :ico_zly: mam nadzieje ze dzis bedzie juz lepiej i porozmawiamy :ico_sorki: :ico_sorki:

basik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:20

13 cze 2007, 09:00

Hej
I ja sie odmeldowuje.
Dziekuje za porady dotyczace picia - ide dzis do apteki po cos nowego, koperek i sama woda = plucie na odleglosc.cholerka a ten koperek naprawde jest dobry...no coz widocznie Szymcio ma inny smak:)

Rybcia - 3 miesiace ochrony - to podobno jezeli karmi sie max.co 3 godziny nawet w nocy. mam kolezanke ktora wierzyla w te 3 miesiace - efekt pierwsze dzieciatko urodzilo sie w styczniu, a blizniaki tego samego roku w grudniu:) maja duuuzo rozwrzeszczanego szczescia w domu no i smieja sie ze 3 dzieci do tej samej klasy chodzic bedzie:)

Kolka i Katrin - moge podac wam reke z tesciami.. tak czasem sie zastanawiam czy my tez takie bedziemy dla kobit naszych synow?? Moja wtraca sie we wszystko - lacznie z ta cholerna budowa domu - choc nie ma o tym pojecia to i tak musimy wysluchac wszystkich rad, nie wspominajac o jezdzie samochodem /ona nie ma prawa jazdy/ ale wie najlepiej kiedy zwolnic skrecic wyprzedzic i inne wrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Mordeczka - nie wiem czy dobrze pamietam...gdzies czytalam ze na plesniawki pomaga przetarcie dziecku buziaczka jego wlasna zasikana pielucha ... brzmi nie fajnie ale ponoc najbardziej skuteczne hmmm sama nie wiem co o tym myslec.. a tu jakis link w ktorym tez pisza o tej zasikanej pieluszcze http://www.klinika.com.pl/forum/forum_k ... a_u_dzieci a juz myslalam ze cos pomylilam:)

Kasik - moze ci sie przydac taka masc do pupci dzieciaczka robiona w aptece - cos z wazelina parafina i czyms jeszcze - kosztuje 5 zl i dziala b.dobrze na delikatna skorke dzieciaczka

Na szczepionke umowilismy sie na poniedzialek. Jak wasze dzieciaczki zachowywaly sie po szczepieniach? Myslicie ze bede mogla z nim od razu jechac do mamy /180km/ czy lepiej posiedziec kilka dni w domciu?

a teraz wszystkim milego dnia:) i ide na kawusie..

[ Dodano: 2007-06-13, 09:17 ]
a to moj babel w kapieli:
Obrazek

a to Szymon mocno zamyslony...pewnie duma nad tym koperkiem:)
Obrazek

a tu spi...na lezaczku oczywiscie:
Obrazek

mam nadzieje ze udalo mi sie wstawic dobre kody do zdjec:)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość