Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

30 kwie 2007, 10:35

hej dziewczyny
Iza no pewnie ze bedzie sie lepiej mieskzac bez tesciowej, nikt przynajmniej nie bedzie ci psul humoru :ico_oczko:
karolas no niezle rzeczywiscie taka gadanina to moze niezle wkurzyc, szcegolnie ze strony starszych ludzi co przez ich pokolenie duuuuzo sie zmienilo i wcale oni nie musza miec racji!

ja sie tak zadreczam o karmienie piersia a teraz jak bylismy najpierw u rodziny na grillu potem u tesciowki na reszte weekendu to ona najepirw przy calej rodzinie zaczela gadac: czemu nie dajesz jej piersi??? ale daj jej piers?? ale ona dziwna jest ze nie chce ciagnac!! a sproboj!! ( probowalam przez 2 tygodnie i chciala ciagnac przez 2 minuty i potem juz nie a na koncu to tylko rano wytrabila piersi a potem wrzask jak tylko piers zobaczyla, a juz sie nawet mleczka dorobilam jak kiedys ale niechciala ciagnac ) i ona dalej swoja gadke- JA MYSLE ZE TO JEST ZDROWIEJ DOSTAC MLEKO MATKI kiedy ona po butli nie umrze jedynie nie dostaje duzej ilosci laktolozy potrzebnej do szybszej przemiany materialnej i nie ma przeciwcial ale butla tez jest zdrowa, no co ja sie nadenerwowalam juz mam dosc takeigo gadania wciaz sie tytlko zadreczam i kombinuje jak tu podac jej piers jak ja namowic do tego!!!!!!!!!!!!!!!!!MAM DOSC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i wczoraj mialam juz tak malo pokarmu ze nawet nie bylo co odciagac, dzis rano tylko troche sie napila, i na tym chyba skonczymy choc najpierw zadzwonie do lekarza i sie dopytam wszystkiego o karmieniu z butla jakie sa roznice itp, zanim calkiem zdecyduje sie przerwac,ja nierozumiem po prostu jak sie mozna tak stresowac przez karmienie piersia, ale to pewnie dlatego ze wciaz wszyscy wkolko mnie wkurzaja wlasnie o tym karmieniu piersia i niezuje opacia a dla meza to wszystko jedno mowi ze bedzie zyla i na tym i na tym.... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

jesli chodzi o Julci rude wlosy to zadzwonilismy do instytutu genetyki i sie dowiedzielismy ze dziecko ktore ma rude wlosy moglo odziedziczyc je TYLKO PO RODZICACH DZIADKACH ITD: nie istnieja mieszanki, poniewaz jest to bardzo specyficzny gen i otrzymuje sie go tylko i wylacznie przez geny, wiec ktos w rodiznie musi miec rude wlosy inaczej niestety dziecie nie jest dzieciem jednego z rodzicow :ico_oczko: no ale dopytalismy sie A. mamy bo u mnie w ropdiznie nie ma rudzielca i tak jak przypuszczalam jego babci brat ma rude wlosy i potem A. w dziecinstwie przez pierwszy rok tez mial rude, jego brat tez mial rude i jego dziecko co ma teraz 1,5 roku tez mialo rude ale sie na blond zmienilo juz, wiec Julcia odziedziczyla to po pradziadku, i wszystko jest ok bo dosc mialam tych dokuczliwych pytan, wrrrr.

no a mysmy weekend spedzili super bylismy w oceanarium morza polnocnego, bylo super, na grillu tez bylo super jak Julcia zasnela o 14 tak obudzilam ja jak juz jechalismy do tesciowej o 19.20 i dalej spala w samochodzie cala godzinke podczas jazdy, ale nocke tez miala przespana zasnela o 22 a obudzila sie ze mna o 8 rano, wiec ja mialam super wolne ganialismy sie wsyzscy na tym grillu z pilka a ja sie czulam jak kiedys bez dziecia hihihihi troche wolnego bardzo mi sie przydalo, moglam spokojnie zjesc, odpoczac pospac, superrr. tylko humor mi troche popsula wlasnie tesciowka tym karmieniem piersia...ale i tak bylo fajnie.

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

30 kwie 2007, 18:24

Kochane Lutówki
dziękuje wam za życzenia, to miło z Waszej strony!
Dziś wesela ciąg dalszy - kolejne poprawiny. Dziś tylko w skrócie: Wesele i Chrzciny udane, wszystko było tak jak mi się marzyło a Agatka....kochana spała cały dzień i była taka grzeczna. Wklejam kilka fotek, które moja siostra zrobiła a za kilka dni wkleję te robione przez fotografa. Znikam do gości. Buziaki dla was

[ Dodano: 2007-04-30, 18:27 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

30 kwie 2007, 20:43

DOROTA.M. czy mi sie zdaje czy Agatka jest podobna do twojego męża ? tak jak wkleiłaś jego fotke i widzę Agatke tak mi sie cosik zdaje co?
Piekna sukienka no i ty jaka rozpromieniona-GRATULUJE JESZCZE RAZ I WSZYSTKIEGO DOBREGO NA NOWEJ DRODZE ZYCIA :)
LUTOWKI dostałyście juz miesiączkę? Ja własnie dostałam w piątek :( a tak fajnie było bez niej,kurcze szybko przyszła nawet sie nie spodziewałam bo z Kacpim to dostałam miesiączke dopiero po 3 miesiącach od zakonczenia karmienia a tu karmię Amelke piersią i juz dostałam hhhhmmmm dziwna sprawa, moze przy kolejnym porodzie jest inaczej niz u pierworódek? Mamuśki co macie więcej niz jedno dziecko-QUNICK.MAMA KASIA jak to jest u was?

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

30 kwie 2007, 23:19

hekkate no zadzwonilismy bo juz mnie tak wkurzaly te dokuczliwe pytania o jej wlosy i chcielismy znalezc wyjasnienie dlaczego ona ma taki wlasnie kolor wlosow kiedy jest nasza wspolna a my niemamy rudych no ale sie juz wszystko wyjasnilo i bede mogla zamknac usta ciekawskim :ico_nienie: :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wciaz walcze o karmienie piersia Julcia nawet dzis trzy razy ciagnela z piersi dwa razy sie napila z cyca jednego ale jej widocznie wystarczylo bo zasnela bez dokarmienia wiec narazie jeszcze ja karmie mieszanie bede przystawiac jak bedzie chciala pic do bedzie pila jak nie to nie a nawet jakby miala ciut dostac to dobrze bo przynajmniej dostanie chcociaz cos z mojego mleczka

ale dzisiaj mielsimy prania :ico_duzepranko: 8 pralek suszenie w suszarce wirnikowej a jeszcze ponad polowa rzeczy musiala byc wieszana na linkach :ico_pranko: kurcze tylko szkoda ze te pralnie takie drogie :ico_noniewiem: wrrr

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

01 maja 2007, 10:05

MamciaKochana, nie zadręczaj się tym karmieniem piersią bo stres na to nie jest wskazany - uda się to super nie uda się trudno , mnóstwo dzieci wychowało się na butli i sa zdrowe i mądre!
Karolas ja z Zuzią dostałam miesiączki jak ona miała prawie dwa lata i to mnie zmobilizowało do przerwania karmienia piersią. Teraz jeszcze nie mam i oby jak najdłużej :ico_sorki:
hakkate dobrze pamietasz jak nic nie przyjdzie to wszystko ok

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

01 maja 2007, 10:12

MAMCIA tak właśnie patrzę ze kupiłaś dla Julci takie świetne paltaloniki hi hi pod sukieneczke zeby pampersa nie było widac, własnie szwagierka tez takiego czegos szuka obeszła juz wszystkie sklepy w Poznaniu i ani o niczym takim nie słyszeli a jak juz wiedzą o co jej chodzi to mowia ze tego teraz nie spotykaja ze to pare lat temu było ogólnodostepne. Popatrze jeszcze na aukcjach w allegro a jesli nie znajde to moze mogłabym cie poprosic zebys kupiła dla niej? oczywiscie nie wiem jak to jest z kosztami przesyłki czy bys normalnie jak list to zapakowała czy jak hhhmmm ale kombinuje co? No i ja bym ci sianko przysłała rzecz jasna co ty na to? A w ogóle ile takie pantaloniki kosztuja tam u ciebie?
No bede szukac w internecie jeszcze jakby co to napisz co o tym sądzisz???

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

01 maja 2007, 11:45

.A więc tak…
W piątek bo nocnych „libacjach” na moim podwórku było pełno pierza i potłuczonego szkła….aż mi się ryczeć chciało, bo do 2:00 sprzątaliśmy.
W sobote rano szybciutko fryzjer, kosmetyczka itp. No i coraz większy stresik…
W kościele super, Agatka nie spała, ale też nie płakała. Po przysiędze jaką sobie złożyliśmy, podeszliśmy do chrzcielnicy, podano mi Agatkę i odbył się chrzest. Tak się uśmiałam bo Agatka cały czas się śmiała, nawet nie piskła gdy ksiądz jej główke polewał.
No i potem na Sali, też wspaniale, malutka spokojna, muzyka jej nie przeszkadzała – spała jak suseł. A my świetnie się bawiliśmy, odwiedzili mnie znajomi jeszcze z podstawówki, ogólnie wesele trwało do 5:30. Spać położyłam się o 7:00, w niedziele wstałam o 13:00 i poprawiny, które skończył się dopiero wczoraj o 22:00. Także było super!
A moja córcia kochana taka grzeczna, jakby wiedziała o co chodzi :-)
Niedługo wkleję takie lepszejsze fotki. Teraz idę na drzemke – póki Agatka śpi.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

01 maja 2007, 12:22

Karolas a ja kupiłam takie majtochy dla Mirelki i to komplet z sukienka taka na ramiączkach za 14 zł w Pepco może i u was jest taki sklep maja tam fajne sukieneczki dla dziewczynek i to bardzo tanie ja ostanio kupiłam 3 dwie za 9 zł i ta jedna z majtkami za 14 zł.

Dorota śliczna sukienka Az ci zazdroszecze ze masz kościelny ja bym bardzo chciała isc do ołtarza w białej pięknej sukni , no i fajnie za Agatka tak ładnie spała .

A moja Mirella coś ostnio marudna ślini się łapki w buzi to już od 2 tygodni trzyma i ma białe działa , wczoraj Gosia mi napisała ze Ida zeby Wojtkowi to może mojej Mirelce tez Ida ?

A my ostnie 3 dni wstajemy o 5 rano cos Mirela nie chce spać dłużej i dziś miałyśmy dwie pobudki w nocy co mnie zdziwiło bo już ładnie spała cała noc tylko o 5 się budziła i potem o 8 .

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

01 maja 2007, 13:09

karolas, te wlasnie pantaloniki czy jak one sie nazywaja mozna dostac w H&M w dziale dzieciecym a jesli nie beda mieli co jest bardzo malo prawdopodbne to napewno mozna u nich zamowic w polsce bo oni prowadza sprzedaz rowniez katalogowa i w sklepie internetowym rowniez, a to jest juz z kolekcji letniej tak jak mowi Mirelka one byly w komplecie z sukieneczka u mnie kosztowal ten komplecik ok 36 zl w przeliczeniuz koron, powiedz kolezance zeby popatrzala wlasnie w H&M a jak sie nieuda i nie bedzie to bedziemy kombinowaly zeby je przeslac paczka bo listem chyba niemozna a ja sie dowiem o koszta, tylko mysle ze to zawsze jest drogo przeslac tak paczka za granice, ale zobaczymy moze jej sie uda kupic je w polsce.

[ Dodano: 2007-05-01, 13:10 ]
karolas, ale supeeeeeeeeer jest ta czapeczka Amelci no bajerancka !!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-05-01, 13:27 ]
a tu podaje adresy do czterech H&M w poznaniu gdzie maja wlasnie dzial dzieciecy dla malych dzidziek:
CH KING CROSS MARCELIN
ul. Bukowska 156
tel. 618468940

Centrum Handlowe M1
Szwajcarska 14
tel. 618711740

Poznan Plaza
ul. K.Drubickiego 2
tel.618274940

Stary Browar
ul. Polwiejska 32
tel.618586640

i w tych wszystkich czterech wlasnie powinni miec odzidzial dla malych dzidziek i tam powinna byc wlasnie ta sukieneczka z panalonikami sukieneczka jest biala w czerwone kwiatki nie ta co tu na zdjeciu tylko na tym zjeciu co wkleilam strone czy dwie wczesniej, warto najpierw zadzwonic i sie spytac. albo samemu podjechac boc czasem powiedza ze nie ma a moze byc lub moze byc ale z inna sukieneczka trzyamam kciuki zebys ie udalo

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

01 maja 2007, 13:59

MAMCIA ty jesteś szalona kobieta, co za poświęcenie, nawet mi adresy powypisywałaś no bo padne dzięki :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: oki to ja podejde do tego H&M bo nie mam daleko a jakos na to nie wpadłam ze tam tkie cosik moze byc; ja mam dla Amelki takie pantaloniki tez ale dostalam od znajomej fajna sprawa na pampersa sie załozy i bedzie tak elegancko pod sukieneczka wygladało tym bardziej, ze sie często te sukienki takim maluszkom podwijaja jak je sie trzyma co nie
MIRELL no dzieki tez za wiesci, u nas nie ma takiego sklepu PEPKO ale sa te co macia mowi H&My to tam popatrzę :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość