madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

07 wrz 2007, 21:02

Cześć dziewczyny.

W koncu moge sobie spokojnie posiedziec i coś napisac. :-)

Gosiu co do wózeczka to bardzo ładny. Możesz wkleić link do niego to poczytam sobie jakie ma funkcje??? Będę b wdzięczna :-)
Jeżeli chodzi o koła to pompowane są fajne ale trzeba się liczyc z tym ze wózek jest cięższy. Ja miałam Polaka właśnie z pompowanymi kołami, prowadziło się rewelacyjnie szczególnie po śniegu ale ważył jakieś 21 kg :-/ i na wiosnę się go pozbyłam. Patryk miał wtedy jakies 10 miesięcy więc spokojnie mógł siedziec w spacerówce. Tamta spacerówka mi nie odpowiadała.

Fintifluszka, ja cały czas mam nadzieję ze pies się znajdzie i że poszedł gdzieś na "łajzy". Jak się wyszaleje to wróci :-D

Kod: Zaznacz cały

U mnie co chodzi o wózek ,to koleżanka mi zaproponowała,ze mi pozyczy ,bo ma nowiutki i nie mam kupować bo spokojnie na 5 m-cy mi wystarczy,a na lato to juz spacerówka i mam dylemat czy kupowac nowy ,czy pozyczac 
Co myslicie? Wózeczek jest podobny do waszego ,kolorek granatowo-niebieski

Monia ja bym się nie zastanawiała. Potem kupisz spacerówkę taką jaką bedziesz chciała.

Mi się bardzo podobają wózki z osobną spacerówką i gondolą ale zauważyłam ze są dość drogie więc nie wiem czy bedziemy taki kupować :ico_noniewiem:

Jak tam znajoma??? Urodziła juz? :-) to w którym jest tygodniu??? Moja koleżanka tez rodziła jakiś miesiąc wcześniej i córcia ważyła niecałe 3 kg i równiez było wszystko w porządku. Jak poszłam ją odwiedzić i zobaczyłam jaka ta niunia jest mała to bałam się wziąść ją na ręce.

Mój kolos jak się urodził ważył 4kg i miał 61 cm tak więc było co trzymac na ręku :ico_oczko:

Ja nie miałam zadnych ubranek na 56cm, wszystko kupowałam na 62 od razu, stwierdziłam ze dziecko i tak szybko rośnie więc będą dobre. I dobrze zrobiłam bo nawet by ich nie nałożył ani razu. Teraz myślę ze zaopatrzę się w kilka ciuszków w rozmiarze 56 ale nie za wiele :-)
Mam nadzieję ze tym razem dzidzia urodzi się ciut mniejsza :ico_oczko:

Marcia jaki słodziutki niuniuś :-) Szybko zaczął chodzić. No to dopiero się zacznie :ico_oczko:
:-) :-) :-)

[ Dodano: 2007-09-07, 21:07 ]
Goonia, zapomniałam napisać o zębie :-) juz tak nie boli ale jeszcze dziąsło spuchnięte. Dentysta pewnie mnie nie ominie ale może odroczyłam na trochę :ico_oczko:

A jak tam w ogóle w pracy? Tak ciężko? bardzo dużo godzin?

[ Dodano: 2007-09-07, 21:09 ]
A tak w ogóle dopisałam kilka zmian w tej naszej liście. Chciałabym zeby ona była gdzies cały czas widoczna ale chyba trzeba będzie po prostu co jakis czas ją zmieniać.
Zniknęło kilka niespodzianek :-)

Obrazek

Monia26 / 29 grudzień / chłopiec

Kaśka28 / 31 grudzień / dziewczynka

Edzia 29 / 31 grudzień / niespodzianka

Mary / 1 styczeń / dziewczynka

Goonia / 4 styczeń / chłopiec

Kasia Wierzbicka / 6 styczeń / niespodzianka

Mz74 / 8 styczeń / niespodzianka

Kasia g. / 9 styczeń / niespodzianka

Marcia_pod / 12 styczeń / chłopiec

Fintifluszka / 13 styczeń / niespodzianka

Igal / 18 styczeń / niespodzianka

Aldi / 20 styczeń / niespodzianka

Madziarka81 / 25 styczeń / niespodzianka

Niunia23 / 26 styczeń / niespodzianka

Misia 85 / 26 styczeń / chłopiec

Villemo / 28 styczeń / niespodzianka

[ Dodano: 2007-09-07, 21:09 ]
Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :-)

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

08 wrz 2007, 08:49

OOOOwidze ze ja dzis pierwsza!

Uciekam dzis do tesciów razem z moimi rodzicami!
Bedziemy robić prażonki na zamkniecie sezonu grillowego!
Cały tydzień lało a tu cyk pogoda mi sie robi na imprezkę!


Aha i jedna rzecz mnie martwi- macica robi mi sie taka strasznie twarda na jakies 30 sekund i znowu normalna i tak ze dwa czasem trzy razy na dobe. nie wiem czy isc wczesniej do lekarza czy moge poczekac do wizyty(bede miec w czwartek albo piątek)?
co myslicie?


pozdrawiam

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

08 wrz 2007, 09:17

Dzien dobry!!!

Marcia ja bym chyba zadzwoniła do lekarza i powiedziała mu o tym i on by zdecydował czy masz przyjść wcześniej.
Może to juz są te skurcze Brextona? ( nie wiem czy dobrze napisałam)
:ico_noniewiem:

Miłego grillowania. :-)

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

08 wrz 2007, 10:11

hej Hej wszystkim :-)
marcia_pod pisze:Aha i jedna rzecz mnie martwi- macica robi mi sie taka strasznie twarda na jakies 30 sekund i znowu normalna i tak ze dwa czasem trzy razy na dobe. nie wiem czy isc wczesniej do lekarza czy moge poczekac do wizyty(bede miec w czwartek albo piątek)?
co myslicie?

Marcia ja też tak miałam,prawdopodobnie macica sie stawia.Ji byłam z tym u lekarza i niestety wylądowałam w szpitalu i dostałam kroplówkę rozkurczową :ico_olaboga: Lekarz mi powiedział,ze na takie coś najlepszy jest magnez,dostałam mocną dawke i biorę do teraz :ico_noniewiem: Pewnie Cię nastraszyłam,ale wiesz mi,ze ten szpital to był tylko tak profilaktycznie,więc sie nie martw,ale koniecznie zadzwoń do lekarza :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-09-08, 10:22 ]
Madziarka ja niestety muszę Ciebie prosic o zmianę daty porodu na 4 styczeń 2008 :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

08 wrz 2007, 10:43

właśnie zaczęłam brać magnez od wczoraj - musze jakos weekend przetrzymać chyba że się nasili to polece do lekarza!


madziarka81 pisze:Miłego grillowania.

a dziękuje Ci bardzo!


Wszystkim życze miłej soboty

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

08 wrz 2007, 11:15

Obrazek


Kaśka28 / 31 grudzień / dziewczynka

Edzia 29 / 31 grudzień / niespodzianka

Mary / 1 styczeń / dziewczynka

Monia / 4 styczeń / chłopiec

Goonia / 4 styczeń / chłopiec

Kasia Wierzbicka / 6 styczeń / niespodzianka

Mz74 / 8 styczeń / niespodzianka

Kasia g. / 9 styczeń / niespodzianka

Marcia_pod / 12 styczeń / chłopiec

Fintifluszka / 13 styczeń / niespodzianka

Igal / 18 styczeń / niespodzianka

Aldi / 20 styczeń / niespodzianka

Madziarka81 / 25 styczeń / niespodzianka

Niunia23 / 26 styczeń / niespodzianka

Misia 85 / 26 styczeń / chłopiec

Villemo / 28 styczeń / niespodzianka


[ Dodano: 2007-09-08, 11:21 ]
Monia ja nie wiem jakim cudem była stara data :ico_wstydzioch: Ty juz kiedys o to prosiłaś i ja zmieniałam, teraz juz będzie na pewno dobrze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

08 wrz 2007, 12:49

Madziu :ico_buziaczki_big:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

08 wrz 2007, 12:51

Dzięki Monia. A tak w ogóle co porabiasz? Maciek niedługo jedzie po łóżko dla Patryka i ja robię porządek w sypialni bo trzeba będzie zrobić przemeblowanie a kurzu za meblami :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-09-08, 13:00 ]
No i Monia juz uciekła :ico_noniewiem: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

08 wrz 2007, 13:14

Jestem jestem Madziu :ico_haha_01:
Mój mąż też ma na imię Maciej hehe :ico_brawa_01:
madziarka81 pisze:A tak w ogóle co porabiasz?

Ogólnie to sie bardzo nudzę,ja też wzięłam sie za sprzątanie ,ale chyba mi troszkę zaszkodziło :ico_noniewiem: ,jak zwykle przesadziłam :ico_puknij:
No i oczywiście zgłodniałam i zjadłam cztery duże naleśniki z dżemikiem :ico_wstydzioch: ,z czego najbardziej cieszy sie dzidzia :ico_brawa_01:
No i teraz pozostało mi czekanie na meża,który pojechał sobie na wyprawę rowerową i zamierza zrobić 60 km na rowerze :ico_szoking: Ciekawe kto go odbierze, jak go złapie zadyszka hihi :-D
Pozdrawiam

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

08 wrz 2007, 13:30

monia26 pisze:Mój mąż też ma na imię Maciej hehe


Macki są fajne :-D :-D :-D

monia26 pisze:No i teraz pozostało mi czekanie na meża,który pojechał sobie na wyprawę rowerową i zamierza zrobić 60 km na rowerze


no to pogratulowac kondycji

Ja ostatnio jak sprzątam to robię to powolutku, staram sie nie przeginac bo tez kilka razy sie zdarzyło :-)

[ Dodano: 2007-09-08, 18:45 ]
My juz po przemeblowaniu. Troche sypialnia się skurczyła ale mam nadzieje ze Patryczek zacznie spac na swoim łóżku a nie jak dotychczas z nami. Mimo ze mamy wielkie łóżko zaczeło sie robić w nim ciasno. No i boję sie juz o brzuszek.

Dobra konczę bo Patryk stoi nade mną i płacze zebym sie z nim bawiła.

Papa. Miłego wieczoru.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap, Semrush [Bot] i 1 gość