Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

19 lis 2007, 16:30

Jejku jak ja się nudze już nie mogę się doczekac tego lekarza :ico_noniewiem:
Już chciała bym go popodglondać, co tam u niego słychać!!!
A tutaj dzisiaj tak pusto!! Kobitki pewnie obiadek gotują?! :ico_obiadek: Ja dzisiaj nic nie robie bo ja zjadłam sobie pierogi z truskawkami i śmietanką, bo mężuś znowu na szkoleniu tylko w gdańsku i tam będzie jadł obiadek!! Jutro coś bede musisła coś wymyśleć, chyba jakiś gularzyk zrobie w sosiku bo tak mi się chce i ziemniaczki!!!!
Ok nikogo tu niema uciekem pogapie się w telewizor!!! :ico_haha_01:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

19 lis 2007, 17:18

no ja dzis pol dnia przespalam :-D jakos mnie wzielo :-D
no ja obiadku nie gotuje dzis,w weekend narobilam sie salatek i miesko upieklam bo goscie mieli przyjsc ale niestety odmowili bo znajoma tez w ciazy i zle sie czula no i wszystko zostalo i teraz trzeba zjesc :-D
mezus moj od dzis jest na diecie kopenhaskiej ,bo mu sie przytylo troche i chce zrzucic,ciekawe ile wytrzyma,dieta trwa 13 dni,ja kiedys na niej bylam i wytrzymalam tylko 3 :ico_oczko: hehe ale ja nie mam silnej woli,a on przeciwnie to moze mu sie uda :-)
dieta sprawdzona i przynosi efekty takze zobaczymy,a mnie znow zolądek zaczyna męczyc juz sma nie wiem od czego :ico_noniewiem: nic takiego nie jadlam a czuje jak cos mi ciązy...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

19 lis 2007, 17:44

robak poslij ta dietke moze sie przyda po porodzie choc ja sama tez silnej woli nie mam ale moge sprobowac

u mnie dzisiaj obiadek od wczoraj tylko ze ja co poniedzialek musze do lekarza jezdzic po zwolnienie lekarskie a potem musialam je zawiez do ubezpieczalni
a od kilku godzin mecza mnie skurczyki ale pewnie przejda nie chce sie nastawiac ze to moze byc to

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

19 lis 2007, 18:05

http://www.twojadieta.info/dieta/kopenhaska/
wiecie co wylądowalam wlasnie przed chwilka w toalecie ,nie wiem co z tym moim żolądkiem sie dzieje :ico_noniewiem: najlepiej byloby sie przeglodzic ale jak w ciązy sie przeglodzic :ico_oczko: tym bardziej ze mala potrzebuje jesc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

19 lis 2007, 18:56

Wiecie co ja od 3dni latam do kibelka jak glupia-czysci mniie jak niewiem :ico_wstydzioch: ...ciagle mnie brzuch boli ja juz niewiem biore nospe to powinno pomagac a tu nic.dzwonilam do mojego lakarza i kazal mi jutro przyjechac do niego,tylko problem w tym,ze wszyscy w pracy i nikt nie moze ze mna pojechac :ico_placzek: masakra...Boje sie,ze cos nie tak z malym,skoro lekarz kazal mi sie pokazac....ide sie polozyc buzka

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

19 lis 2007, 19:13

Jolus z tego co pamietam jak wczesniej czytalam gdzies to ponoc przeczyszcza sie organizm przygotowujac sie do porodu i pewnie dlatego lekarz kazal Ci sie pojawic by moze sprawdzic czy moze u Ciebie szyjka sie bardziej nie skraca lub cos w tym stylu.tak mi sie wydaje.nie denerwuj sie , wazne ze sie interesuje lekarz to znaczy ze jestes pod dobra opieka :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

19 lis 2007, 21:01

Oj to mnie zaskoczylyscie ja jak zawsze mialam z tym problem to od dwoch tygodni latam po 5 razy dziennie do kibelka :ico_wstydzioch:
wogole jak wstaje z lozka to boli mnie krok i brzuch wiem ze to juz ostatnie dni ale chyba rozumiecie strasznie sie boje
Asikk daj znac jak po wizycie

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

20 lis 2007, 09:54

Dziewczyny wstawac spioszki w styczniowki juz dawno na nogach.Ja juz wybieram sie na kawke a u was cisza wiec was tez zapraszam :ico_kawa: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

20 lis 2007, 10:25

[img][img]http://www.suwaczek.pl/cache/f7721e19da.png[/img][/img]
Od dziś to bedzie mój nowy suwaczek!!!!!
Już się melduje witajcie!! A więc u lekarza wszystko ok , szyjka zaczeła się już skaracać więc tabletek nie odstawiłam bo mogła bym wtedy urodzić w naj bliższych dniach, a to jeszcze troszke za wcześnie. Więc powiedziała ,że za 2 tygodnie odstawimy wizyta na 03/12 i wtedy mówił ze pare dni i będe rodzić , napewno przed swietami powiedziła ze tak koło 12 grudnia tak wyszło teraz z USG a nie jak wczesniej 24 grudnia. Maluszek ma się dobrz rośnie zdrowo , płucka prawie rozwiniete i co naj ważniejsze ma już odpowiednia wagę .Lekarz powiedziła że teraz powinien wazyć ok 2400-2500 a nasze maleństwo waży już 2600 :ico_szoking: więc już się nie martwimy i mogę już teraz rodzić w zwykłym szpitalu , i nie musiała bym jechac do specjalistycznego dla wczesniaków, a zwykły szpital mam pod nose 10 min jazdy samochodem , a tamten to z jakieś 1,5 godziny. Więc bardzo się ciesze.Hura!!! :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

20 lis 2007, 11:42

Melduje sie ale juz pisalam wczesniej tylko nie chcialo mi wyslac wiadomosci kawka sie chetnie poczestuje bo jeszcze nie pilam
Asikk dobrze ze z dzidzia wszystko ok
ja mam wizyte w czwartek ale nie wiem czy pojade bo wiecie ze ja mam 80km do lekarza i nie wiem czy maz da rade mnie zawiez a sama sie boje jechac
za tydzien mam wizyte w szpitalu i dlatego tez sie zastanawiam

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość