Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

29 lis 2008, 01:19

no to ciesze sie,że nie jestem sama....myślałam że tylko ja taki sikacz....
U mnie to wszystko tak sie rozbabrało, bo miałam próżnociag i podobno wtedy moga tam jakieś mieśnie i nerwy puscic.... :ico_olaboga: ale ciesze się, bo problem niemalże zniknał....a bałam sie ze będe musiała do końca zycia z pieluchą zasuwać....

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

29 lis 2008, 11:32

Dzien dobry

u nas noc koszmarna, nie wiem co maemu odbilo, ze tak slabo spal i malo jadl i budzil sie co chwila, jestem niewyspana :ico_placzek: a tak bylo fajnie, mam nadzieje, ze to jednorazowy wybryk

a ja wczoraj kapalam malego sama, balam sie ale dalam rade- to byl moj pierwszy raz :-D ale wiecie co co on wyrabia w wodzie, lewdo go utrzymalam, jak sie wierci, odpycha sie nogami i staje, robi normalnie mostek :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

29 lis 2008, 11:55

Witam !
U nas tez klopot>Natalka chora :ico_placzek: Wlasnie dzwonilam na pogotowie,czekam teraz na telefon od lekarza co robic :ico_placzek: Ona normalnie sie dusi od kaszlu i nie moze oddychac taki ma zatkany nosek :ico_placzek: Cala noc ja trzymalam na rekach w pionie,bo w lozeczku nie miala jak zaczerpnac tchu :ico_placzek: Boze,jak nie urok.....Martwie sie jak cholera,mam nadzieje,ze zobacze dzis jakiegos lekarza,bo k******** zawsze cos sie musi dziac wlasnie w weekend :ico_zly:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 lis 2008, 12:03

Miszka :ico_placzek: mnie niew ma od 2 dni bo walcze z Igi przeziebieniem :ico_placzek: ciagle sciagam jej katar do tego kaszel i temperayura :ico_placzek: biedna wogole prawie spac nie moze i tak jeczy :ico_placzek: jesc tez nie chce a przedwczoraj mialam te 8 tyg sprawdzenie dziecka i kazala mi ja co 2h na karmienie budzic bo malo przytyla przez te 2 miesiace tylko 1200 :ico_placzek:
zwarjuje-ciagle cos :ico_olaboga: jeszcze kaszel sie robi nieciekawy taki szczekajacy i pewnie zaraz znowu wyladuje w szpitalu z Iga na zapalenie oskrzeli :ico_placzek:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

29 lis 2008, 12:12

jeszcze kaszel sie robi nieciekawy taki szczekajacy i pewnie zaraz znowu wyladuje w szpitalu z Iga na zapalenie oskrzeli
Natalka ma taki sam :ico_placzek: Mowilam im jak dzwonilam,mam nadzieje,ze w koncu ktos oddzwoni,bo jak nie to jade na emergency :ico_placzek: Normalnie u nas zawsze to samo,nawet chyba nie musimy pisac,powinnam juz wiedziec,ze jak moja Natalka chora to Twoja Igusia tez na pewno :ico_zly:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 lis 2008, 12:34

no dokladnie :ico_placzek: oby \mialay tylko przeziebienie a nie nic powazniejszego :ico_sorki: trzymaj sie Miszka :ico_sorki: ucaluj Natalke

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

29 lis 2008, 12:42

oby \mialay tylko przeziebienie a nie nic powazniejszego trzymaj sie Miszka ucaluj Natalke
o 12 mam lekarza,wiec sie okarze :ico_placzek: Dzieki Martus Ty tez ucaluj Igusie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

29 lis 2008, 14:17

wITAM SIE Z WAMI
miszka, mmarta81, duzo zdrowia dla dzieciaczkow zeby nic gorszego sie nie przypalentalo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
maly ma sie dobrze ale ja za to przeziebiona i nie wiem co ma brac zeby male go nie zarazic wiez biore paracetamol chociaz :ico_noniewiem: ,wczoraj maly mial zly dzien jeczal i jeczal w nocy tez nie za ciekawie dzis podobnie ale troche lepiej ma nadzieje ze to nie wykluwanie sie jakiegos chorobska :ico_noniewiem:
dzis sprzatalam nasza sypialnie i wietrzylam wyszlam na chwile i jakis pieprzony irlandzki ptak nasral mi na przewijak kacpra i podloge Ku%^#%@#%^
normalnie szlak mnie wziol :ico_zly:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

29 lis 2008, 16:05

Ja dziewczynki po wizycie u pediatry.Na szczescie oskrzela i pluca czyste,ale kaszle jak oszalala :ico_olaboga: Az jej oskrzela wyrywa.Mam jej tylko jakies kropelki pod nosek dawac i gdyby sie pogarszalo to jechac jeszcze raz.Uspokoilam sie,bo normalnie myslalam ze juz ma conajmniej zapalenie oskrzeli :ico_olaboga:
ma nadzieje ze to nie wykluwanie sie jakiegos chorobska
No lepiej zeby nie,ale pora taka ze wszyscy choruja,ja juz czuje ze mnie Natalka zarazila,musze sie ratowac rutinoscorbinem :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 lis 2008, 16:55

Miszka :ico_sorki: oby jej kaszelek szybko minol :ico_sorki: i dobrze ze to tylko to
Adiaale sie z tego ptaka usmialam :ico_haha_01: a jak Ci on nasral :ico_haha_01: wlecial Ci do pokoju???
a jak karmisz piersia to w mleku produkujesz przeciwciala na chorobe wiec Kacper powinien byc ok :ico_sorki: wez sobie jeszcze jakas witaminke c czy cos takiego :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość