Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

06 lip 2009, 10:00

dzien dobry, w koncu ktos sie pojawil :-)
mnie w sobote tez zlapal bol glowy, w niedziele z reszta tez, ale jakos to przezylam, bo weekend byl wypelniony i mily - w sobote odwiedziny, grilowanie, spacerki, wczoraj plywanie w jeziorku :-) w sumie jestem zadowolona z weekendu
a dzisiaj juz niebo pokryte chmurami...

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

06 lip 2009, 10:04

a dzisiaj juz niebo pokryte chmurami..
Dla mnie to i tak nie ma znaczenia bo i tak z domu nie wychodzę :ico_placzek: Dopiero jutro,ale to tylko do lekarza.Ale co tam,najważniejsze żeby fasolek był zdrowy.Reszta nie ma znaczenia.jak będzie trzeba to do końca ciaży mogę tak w chałupie siedzieś,tyle że człowiek sam to troche dziczeje.
Ile ja bym dała za taki fajny spacerek po lesie,ahhh.Mogę chyba tylko pomarzyć.Może jutro sie wyjaśni czy mam nadal płyn pod doczesną,czy już nie,ale i tak wariować nie będę mogła.

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

06 lip 2009, 10:10

geheimnis, trzymam kciuki za dobre wiadomosci od gina :ico_sorki:
tak jak mowisz, najwazniejsze dobro maluszka, jesli nie teraz, to juz za kilka miesiecy bedziesz mogla spacerowac ze swoja niunia :-)

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

06 lip 2009, 10:17

geheimnis, trzymam kciuki za dobre wiadomosci od gina :ico_sorki:
No mam nadzieje że tym razem nie wypatrzy niczego dziwnego no i jutro sie dowiem jak tak z przeziernością.Oby też było dobrze :ico_sorki:
tak jak mowisz, najwazniejsze dobro maluszka, jesli nie teraz, to juz za kilka miesiecy bedziesz mogla spacerowac ze swoja niunia :-)
No jasne byle jakos przetrwać do stycznia,potem się naspaceruję :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 lip 2009, 10:38

geheimnis, raczej bedzie to jeszcze USG dopochwowe,przynajmniej u mnie bylo :ico_sorki:

Helen, witaj :ico_sorki:

A ja mam pytanie do naszej kolezanki z Wejherowa odnosnie szpitala,jak sie pojawisz,to napisz mi prosze jakie tam warunki na porodowce,bo kolezanka chce isc tam rodzic :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

06 lip 2009, 10:47

geheimnis, raczej bedzie to jeszcze USG dopochwowe,przynajmniej u mnie bylo :ico_sorki:
no właśnie sie zastanawiam,bo tydz temu miałam USG i przez brzuch.tylko teraz to bedzie takie dokładne by wszystko idealnie posprawdzać,więc nie zdziwię się jak zrobi mi dopochwowo. :ico_placzek: Przeciez dzidzia jescze taka mała,a dopochwowo jest znacznie dokładniej

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

06 lip 2009, 10:56

moj maz zaczal sie juz wczoraj zastanawiac nad imieniem dla dziecka :-D

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

06 lip 2009, 10:59

moj maz zaczal sie juz wczoraj zastanawiac nad imieniem dla dziecka :-D
No ja już mam tabelkę z przykładami imion,więc za jakieś 2 miesiące,jak już będę znała płeć to będziemy dopasowywać.Muszę niestety pokombinować jeszcze bo do żadnej z propozycji nie jestem przekonana.

[ Dodano: 2009-07-06, 11:01 ]
Na razie kombinuję jakie imię dać dla chłopca bo mam przeczucie że rośnie u mnie mały rozrabiaka,natomiast mój mąż twierdzi po USG że to będzie dziewczynka.Nie przypuszczalam że to kiedykolwiek powiem,ale chciałabym by moj mąż mial racje :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

06 lip 2009, 11:02

do żadnej z propozycji nie jestem przekonana.
moze trzeba ulozyc nowa tabelke :ico_oczko:
a chcecie imie typowo polskie?

[ Dodano: 2009-07-06, 11:05 ]
geheimnis, moj maz liczy na syna, wydaje mi sie, ze dla chlopca ciezej znalezc imie...
dla dziewczynki chyba juz mam...

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

06 lip 2009, 11:06

a chcecie imie typowo polskie?
No tak,chyba tak.Jakieś takie przekombinowane imiona mi nie pasują.Mój mąż też jest za najzwyczajniejszymi imionami.Zobaczymy,coś się wymyśli,przecież mam jeszcze mnóstwo czasu.A jak zobaczę dzidzię na żywo to może się okazać że imię zmienię,bo mi nie będzie to twarzyczki i zachowania bobasa pasowało

[ Dodano: 2009-07-06, 11:08 ]
dla dziewczynki chyba juz mam...
Mnie też się tak wydawało że dla dziewczynki już znalazlam,tylko zauważyłam że to chyba zbyt popularne imię i juz sama nei wiem.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość