Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

02 wrz 2010, 11:40

Alineczq, no super brzusio, faktycznie spory ale śliczny jest :-D
zubelek, jejku szkoda zebys sie tak meczyła, nie wiem czy byłaś u lekarza czasem coś mi umknie z forum, ale to naprawdę niepokojące takie bóle głowy, powinnnaś pójśc do lekarza jak jeszcze nie byłaś. Dzisiaj mnie też boli głowa ale to może z przejęcia tym USG

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

02 wrz 2010, 13:31

Agata86, wiesz tu iść do lekarza znaczy stracić czas i nerwy...
ale jak mnie mocno znowu weźmie ten brzuch to pojade do szpitala ,sama się boję bo tu taka olewka a ja nie wiem co robić,dobrze,że mam nospe.teraz znowu wzięlam 2 bo jakby coś się zaczynalo a sama jestem,mąż w pracy...jutro kończy przed 2 to jak znowu coś to jadę,może jakieś usg czy ktg zrobią :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-09-02, 13:33 ]
aha Alineczq, ładny brzuszek :ico_brawa_01: widzę,że ci boczki poszło,mi tak samo :ico_haha_01:
ja w ogóle co tydzień się ważę i zawsze o pół kilo tyłam a teraz wlazłam na wagę bo wczoraj 22t skończyłam a tam kolejne 2 kilo :ico_szoking: 2 kilo w tydzień :ico_szoking: a nie jem :ico_noniewiem: i tak już mam 8 kilo na plusie :ico_olaboga:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

02 wrz 2010, 18:18

Witam dziewczyny! Właśnie wróciłam od gina i prosto do swojego domku :ico_sorki: . Zbadał, mierzył, ważył i takie tam, a najważniejsze, że słuchaliśmy tentna, oj dziewczyny ile nerwów mnie opóściło. przepisał mi coś tam na to przeziębienie, i stwierdził, że odwleczemy jeszcze ze 2 tyg to USG, ponieważ po co ma mnie męczyć jak jestem przeziębiona. Ja na to, że wcale mnie nie męczy i że już się tego badania doczekac nie mogę, a on stwierdził, że 2 tyg to mogę jeszcze poczekać. No co się będę z nim dochodzić, a tak strasznie chcieliśmy z P. poznać płeć naszej dzidzi. Lekarz powiedział mi jeszcze, żebym przygotowała się na dniach na konkretne kopniaki, a nie czuję ich jeszcze pewnie dlatego, że albo jakoś tak jest dzidzia ułożona, albo jest jeszcze taka maleńka, a ja mam dośc spory brzuch :-D .
Alineczq masz śliczny brzunio :ico_brawa_01:
Gaga :ico_tort: upiekłam na Twój półmetek :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Zubelek uważaj na siebie bo takie skurcze jeszcze tak wcześnie...jeju współczuje, że nie możesz liczyć na dobrą opiekę lekarską w takie sytuacji :ico_olaboga: . Zbadaliby, i czułabyś się pewniej.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

02 wrz 2010, 18:47

buzok14, fajnie,że wszystko dobrze i wróciłaś uspokojona...szkoda tylko,że tego usg nie zrobił,za 2 tyg będzie połówkowe rozumiem ale teraz co mu szkodziło dla twojego spokoju i radości.No nic,doczekasz się,dwa tygodnie miną ani się obejrzysz :ico_oczko:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

02 wrz 2010, 18:55

Zubelek mój lekarz nie ma USG u siebie w gabinecie prywatnym, jak chodzę na uSG to do niego do szpitala na oddział, na którym on jest ordynatorem. Więc stwierdził, że nie będzie mnie ciągał po szpitalach jak jestem tak przeziębiona, że jak wydobrzeje, za jakieś 2 tyg to mi zrobi to USG

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

02 wrz 2010, 19:10

Ja prosto po pracy pojechałam na budowę i dopiero wróciliśmy, robią nam odwierty do pc. Młody wyszalał się za wszystkie czasy w błotku, ale ja mam dość, zwłaszcza, że mżyło. Także od rana nie miałam nawet chwili żeby spokojnie usiąść, nie mówiąc już o tym żeby poleżeć. Baterie mi siadają :ico_spanko:

Alineczq brzucho super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

buzok14 dobrze, że wszystko ok i gin Cię uspokoił

zubelek niedobrze, że tak szybko masz takie silne skurcze :ico_olaboga: może następnym razem pojedź do szpitala, niech chociaż sprawdzą co się dzieje. A co wagi, ja się wczoraj zważyłam i też mam 5 kilo na plusie, dobijam do swojej wagi sprzed ciąży z Bartkiem :-D

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

02 wrz 2010, 19:26

buzok14, a to ja już teraz rozumiem :ico_sorki: to on faktycznie miał rację.

gaga22, to teraz odpoczywaj...5 kilo to ok ale 8 ? ja teraz ważę tyle ile ważyłam jak rodziłam Zuzie i Gabi...choć przyznam,że tak nie widać bo z nimi to ja przy tej wadze wyglądałam jak beczka ,teraz normalnie jak w 6 miesiącu no ale waga jest... :ico_noniewiem:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

02 wrz 2010, 22:05

Dziewczyny a ja od początku ciąży przytyłam tylko 2 kg, i mam nadzieje, że tak będę przybywać dalej, bo ja z dość dużą wagą zaczęłąm więc te 2 kg przybyło i mam naprawde duży brzucholek :-D . A i kupiłam sobie dziś 2 pary ciążowych spodenek :ico_brawa_01:

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

03 wrz 2010, 08:38

Cześć dziewczynki, ja już po USG no i będzie dziewczyna na 100% :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wszystko wczoraj pokazała :-D , no i na szczęście cała i zdrowa jest, ja przytyłam 6 kg to chyba też w normie. Kilogramy będziemy zrzucać po porodach teraz nie ma co się przejmować :-D

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

03 wrz 2010, 09:12

Agata gratuluję udanego USG. Ale Ci dobrze, że już jesteś pewna, że to córcia :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość