Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 sty 2009, 11:41

kurcze dziewczyny Majka mi przed chwilka z kanapy spadla wczoraj ja chwalilam ze potrafi schodzic a dzisiaj bylam w kuchni ona mi sie spinala na chwilke ja stracilam z oczy i ona spadla mam nadzieje ze nic jej nie bedzie

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

15 sty 2009, 11:59

iwona83 pisze:niunia nauczyla sie schodzic z kanapy

:ico_brawa_01: ogromne dla Maji

marcia_pod, tak właśnie ostatni wypominałyśmy co się dzieje i czy prawko zdałaś. Fajnie że dostałaś tą pracę :ico_brawa_01: i już mężuś wraca :ico_brawa_01: super po prostu

Właśnie Szyneczka (Artur) usnął mi na kolanach jak piszę :ico_haha_01: taki zmęczony widać tym katarkiem, jakoś na siłę mu wlewam wodę i krople ale strasznie przy tym ucieka i kręci głową.

CleoShe pisze:Umyłam mu rączki, buzię, ząbki i szybciutko usnął.

a my ostatni o mamy ogromny problem z tym myciem ząbków, za nic sobie nie daje, kręci głową ucieka, nie mam pojęcia jak go teraz przekonać, wcześniej trzymał sam i jak włożył do buzi to chwilkę poszorowałam a teraz sam już sobie nawet nie wkłada :ico_noniewiem:

Sto latek dla Meluni
Obrazek

Odłożyłam swojego syna do łóżeczka, nie wiem jak dzisiaj będzie dzień wyglądał jak on tak szybko usnął, nawet 11 nie ma, jak pójdzie na drugą drzemkę to będzie wieczorem późno chciał spać, nie wiem co to dzisiaj będzie, ja koło 21 to już padam, oczy mi się same zamykają. Wczoraj jak jeszcze po kąpaniu nie usnął tylko brykał po łóżku naszym to ja leżałam i musiałam Marcina wołać żeby przyszedł z nami poleżeć bo on biegał po tym łóżku i bałam się że spadnie, bo chociaż schodzi z łóżka to robi to bardzo szybko i nieraz nie zdąży do końca się obrócić i spadłby na bok (ale namieszałam :ico_oczko: )

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 sty 2009, 12:07

emilia7895 pisze:tej pod wroclawiem, tak??

Tak :-)
ona mi sie spinala na chwilke ja stracilam z oczy i ona spadla mam nadzieje ze nic jej nie bedzie

Bidula... hehehe, może teraz się nauczy :ico_oczko: oby tylko nic jej nie było. Na Ulę ostatnio drabina spadła, ułamek sekundy, byłam koło niej a i tak nie zdążyłam w porę. Na szczęście nic jej nie było, ma tylko zadrapanie koło noska.
Renia0601 pisze:strasznie przy tym ucieka i kręci głową.

Ula do tego wszystkiego jeszcze się drze...
a my ostatni o mamy ogromny problem z tym myciem ząbków, za nic sobie nie daje,

Może go dziąsełka bolą... :ico_noniewiem:
Renia0601 pisze:ale namieszałam :ico_oczko:

Wiemy o co chodzi :ico_oczko:

Ja jestem w trakcie sprzątania, Jarek pojechał, czekam na telefon, ma zadzwonić jak dojadą, troszkę się denerwuję, auto wielkie, a warunki na drodzie nienajlepsze, do tego tam górzyście.... na szczęście mój tata z nim pojechał, więc nie jest sam :-)
Bałagan mam nieziemski, poskładałam już część dokumentów do szafy, a jeszcze są książki do poukładania, poodkurzać, pozmywać.... :ico_olaboga: roboty dużżżżżo, wracam do roboty :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

15 sty 2009, 12:12

iwona83 pisze:mam nadzieje ze nic jej nie bedzie

musisz ją teraz obserwować pzez dwie doby czy nie robi czegoś innego, nóżki czy się jej nie plątają, i spać nie powinna dwie godziny od upadku

[ Dodano: 2009-01-15, 11:13 ]
i czy nie wymiotuje, mam nadzieję że nic ie będzie :ico_sorki: Artur dwa razy zaliczył glebę i na szczęście odpukać

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 sty 2009, 12:14

u nas nie ma problemu z zabkami majka chetnie myje tylko ze ona ta pasta zjada do tego daje mi sobie te dziaselka teraz smarowac wczesniej nie cchiala

no i dzisiaj juz chodzi za jedna raczke zaraz idziemy na spacer bo chyba z 25 stopni jest troche z nia po placu zabaw pochodze

[ Dodano: 2009-01-15, 11:16 ]
Renia0601 pisze:musisz ją teraz obserwować pzez dwie doby czy nie robi czegoś innego, nóżki czy się jej nie plątają, i spać nie powinna dwie godziny od upadku


juz chyba zapomniala a psoci tak jak wczesniej wiec chyba jej nic nie bedzie ale spac to ja poloze dopiero po 12

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

15 sty 2009, 12:21

Czesc!!!
Wpadam, bo mam chwilke wolnego czasu. Nie wiem jak Wy to robicie ze macie czas na TT, ale zazdroszcze Wam. Myslalam, ze jak maly zacznie chodzic, to sie sam soba zajmie, chociaz przez chwile, ale niestety sie mylilam. Nasz babel jest strasznie absorbujacy i taka przylepa sie z niego zrobila.
Dawidek od dwoch dni robi sobie trzy drzemki w ciagu dnia i chodzi spac ok.22,23. Musze znowu go przestawic zeby zasypial o 20.
Renia0601 pisze:bo on biegał po tym łóżku i bałam się że spadnie, bo chociaż schodzi z łóżka to robi to bardzo szybko i nieraz nie zdąży do końca się obrócić i spadłby na bok

Dawidek robi doslownie tak samo, niby umie schodzic z lozka,ale nie raz robi to tak szybko, ze boje sie zeby nie spadl.
Renia0601 pisze:a my ostatni o mamy ogromny problem z tym myciem ząbków, za nic sobie nie daje, kręci głową ucieka, nie mam pojęcia jak go teraz przekonać, wcześniej trzymał sam i jak włożył do buzi to chwilkę poszorowałam a teraz sam już sobie nawet nie wkłada :ico_noniewiem:

moze mu zeby ida i boli go buzka i dlatego nie chce, Dawidek zawsze bierze nasze szczoteczki(chociaz ma swoja) i sobie myje zabki.
No i przede wszystkim sto lat dla Amelki, duzo zdrowka!!!!!

U nas, odpukac, Dawid nie choruje, pomimo,ze maz chory i jak tez kiepsko sie czuje.

iwona83, pewnie nic Maji nie bedzie, nie pierwszy, nie ostatni raz spadla, ale tak to juz jest jak sie caly czas dziecka pilnuje to jest ok, ale wystarczy chwila nie uwagi i juz nasze maluchy cos zbroja.
Renia jak sie czujesz?? Dopadly Cie juz jakies dolegliwosci :ico_ciezarowka: ??

Za tydzien w sobote wyprawiamy roczek naszego smyka, a w niedziele przyjaciolka z mezem i synkiem wpadną na kawke. Macie jakies fajne i sprawdzone przepisy na salatki??
pozdrawiam, milego dnia

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

15 sty 2009, 12:42

kurcze ale zła jestem zjadło mi całego posta juz mi sie nie chce pisac na nowo. Nocka ok mały raz sie obudził o 2 i potem o 8 . Iwonka biedna Majeczka napewno nic jej nie bedzie. Kamil tez zaliczył 3 razy glebe zanim sie nauczył złazić.
Marcia fajnie ze jesteś choc na chwilke . Brawa za prace :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
iwona83 pisze:no i dzisiaj juz chodzi za jedna raczke zaraz idziemy na spacer bo chyba z 25 stopni jest troche z nia po placu zabaw pochodze

Gratulacje i brawa dla Majeczki.
Mój to jest taki leniuszek dzisiaj wziełam go tak pod paszki i tak pomaszerował że w zasadzie nie nadązałam go trzymać tylko asekurowałam z boku i on polazł sam bez trzymanai.
To tak po krudce bo juz nie wiem co jeszcze pisałam wam
Obowiazkowo
STO LAT DLA AMELCI. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Obrazek

Zaraz idziemy na spacerek dziś u nas słoneczko!!! :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-01-15, 11:45 ]
misia85 pisze:Renia0601 napisał/a:
a my ostatni o mamy ogromny problem z tym myciem ząbków, za nic sobie nie daje, kręci głową ucieka, nie mam pojęcia jak go teraz przekonać, wcześniej trzymał sam i jak włożył do buzi to chwilkę poszorowałam a teraz sam już sobie nawet nie wkłada

Właśnie miałam też napisać u nas jest też tak samo . kamil nie chce dac sobie myć ząbków.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

15 sty 2009, 12:51

iwona83 pisze:z 25 stopni jest

no superowo, takie cieplutko, uwielbiam lato :->

misia85 pisze:Renia jak sie czujesz?? Dopadly Cie juz jakies dolegliwosci :ico_ciezarowka: ??

a dziękuję, czuję się znakomicie prócz tego ciągłego zmęczenia

misia85 pisze:Macie jakies fajne i sprawdzone przepisy na salatki??

ja uwielbiam jak teściowa robi taką z makaronem (no ja też ją ostatnio robiłam). A jak byliśmy na sylwestrze to jadłam taką prostą:tuńczyk, ser żółty i jaja po prostu rewelacyjna była

No i dochodzi 12 a mi się spać chce więc chyba się wybiorę n tą drzemkę żeby później jakoś funkcjonować, wstanę to zrobię obiad.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 sty 2009, 12:58

Renia0601 pisze:musisz ją teraz obserwować pzez dwie doby czy nie robi czegoś innego, nóżki czy się jej nie plątają, i spać nie powinna dwie godziny od upadku

Nie wiedziałam, że tak trzeba... dzięki Renia, znów mądrzejsza będę, mam nadzieję, że nie spadnie mi Ulek z kanapy... odpukać...
iwona83 pisze:bo chyba z 25 stopni jest

hmmmmm, jak ja tęsknię za takimi temperaturami :-) i ogromne :ico_brawa_01: dla Majki za postępy :-)
misia85, fajnie, że znalazłaś chwilkę dla nas, dobrze, że Dawidek zdrowy.. odpukać, obu nie chorował. Przepisów na sałatki nie mam, ja zawsze wrzucam do miski to co mam i dodaję trochę majonezu i sałatka gotowa :-) Też za tydzień wyprawiamy urodzinki, goście już są zaproszeni, jeszcze trzeba wszystko przygotować...
Asikk pisze:tylko asekurowałam z boku i on polazł sam bez trzymanai.

Wielkie :ico_brawa_01: za pierwsze kroki :-)
Asikk pisze:Zaraz idziemy na spacerek dziś u nas słoneczko!!! :ico_haha_01:

A u nas dzisiaj chmury i zimno, nigdzie pewnie nie pójdziemy, zwłaszcza, że Ula jeszcze nie zdrowa do końca.

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

15 sty 2009, 13:03

No dzieki u nas było łdanie a tearz tak sie zachmurzyło jak by miałao padać wiec chyba na razie odpuszcze spacer tym bardziej ze u nas jest +3 stopnie wiec jak zacznie padac to deszcz a nie śnieg. A tym czasem położyłam Kamila moze zaśnie bo tu mi sie na podłodze pokładał z misiami.
Missia fajnie ze nas odwiedziłś a co do czasu to wiesz mam takie wrazenie że my wszystkie poprostu sie uzależniłyśmy od tego forum. ja kiedyś też zagloądałam sporadycznie a teraz tylko sie obrobie z rana i odrazu odpalam neta i poczte sprawdzam i odrazu na forum. :ico_olaboga: To jest jak narkotyk. :ico_haha_01: :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-01-15, 12:08 ]
Renia0601 pisze:misia85 napisał/a:
Renia jak sie czujesz?? Dopadly Cie juz jakies dolegliwosci ??

a dziękuję, czuję się znakomicie prócz tego ciągłego zmęczenia


He he uroki ciaży ja pamietam ze przez pierwsze 3 miesiace cały czas bym spała. A potem jak sie okazało ze mam zagrozona i musze leżeć cały czas w łóżku to na poczatku tez spałam a potem miałam juz dość i spania i leżenia ile mozna. W koncu tak do 9 miesiecy leżałam :ico_olaboga: ale wyszło nam na dobre donosiłam :ico_ciezarowka: i to w brew wróżbom lekarza do 38 a nie do 30 jak on to twierdził ze pewnie dłużej nie dam rady.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość