Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

15 sty 2009, 13:51

Renia0601 pisze:ja uwielbiam jak teściowa robi taką z makaronem (no ja też ją ostatnio robiłam). A jak byliśmy na sylwestrze to jadłam taką prostą:tuńczyk, ser żółty i jaja po prostu rewelacyjna była

podasz przepis na ta z makaronem?? A prosta to tunczyk w sosie wlasnym czy w oleju?? i ser zolty w kostke czy na tarce?? i mieszam to z majonezem??

Asikk pisze:zagrozona i musze leżeć cały czas w łóżku to na poczatku tez spałam a potem miałam juz dość i spania i leżenia ile mozna. W koncu tak do 9 miesiecy leżałam :ico_olaboga: ale wyszło nam na dobre donosiłam :ico_ciezarowka:

wspolczuje, masakra, ale czego sie nie robi dla dzidziusia :-) , ja praktycznie cala ciaze w biegu i naprawde nie wyobrazam sobie jakbym musiala lezec, ale jesli bylaby taka potrzeba to bym lezala.

Asikk pisze:odrazu na forum. :ico_olaboga: To jest jak narkotyk. :ico_haha_01: :ico_oczko:

ja wiem, ale jak usiade do kompa to maly przybiega i marudzi, ciagnie mnie zebym sie z nim bawila...

pinko pisze:Też za tydzień wyprawiamy urodzinki, goście już są zaproszeni, jeszcze trzeba wszystko przygotować...

U nas tez goscie juz zaproszeni, robimy na godz.16

A i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Kamilka za chodzenie

Musze uciekam, bo Dawid rozrabia...

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

15 sty 2009, 14:01

Dzieki
misia85 pisze:A i dla Kamilka za chodzenie
tylko ciekawe kiedy sam zacznie tak od siebie. :ico_puknij: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 sty 2009, 14:05

Witam juz po spacerku co do tego uzaleznienia to ja popieram ale lepsze takie uzaleznienie niz inne :-D

Majunia poszla spac a ja musze sie zabrac za sprzatanie kurcze co drugi dzien myje podlogi a majka ma na kolanach chocby po dworze chodzila :ico_noniewiem:


Renia jednak nie dolacze dostalam dzisiaj okres no ale juz mozemy od tego miesiaca sie starac :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 sty 2009, 14:09

Asikk pisze:To jest jak narkotyk. :ico_haha_01: :ico_oczko:

Też tak mam, cały dzień forum otwarte i staram się zaglądać, czasem nie ma czasu, ale zawsze choć na chwilunię... małe uzależnienie. Nie przypuszczałam, że można się tak zaprzyjaźnić z dziewczynami, których nigdy na oczy nie widziałam :-)
Asikk pisze:
He he uroki ciaży ja pamietam ze przez pierwsze 3 miesiace cały czas bym spała

Ja też tak miałam i mdliło mnie troszkę, ale nie było to aż tak uciążliwe.
misia85 pisze:robimy na godz.16

My też :-D
Asikk pisze:tylko ciekawe kiedy sam zacznie tak od siebie. :ico_puknij: :ico_noniewiem:

Zacznie, zacznie :-) Cierpliwości mamusia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

15 sty 2009, 14:10

Zdrowia, zabawy, radości i miłości dla Amelci
Obrazek
Wszystkiego najjjjjjjjjjjj...!!!

My dzisiaj siedzimy w domu. Jakaś taka nuda u nas, nie ma nic do roboty a i nigdzie nam się iść nie chce. Norbi marudny zaczyna być więc zaraz lulki pójdzie. Chciałam dać mu kanapkę ale nie chciał. Wstanie to obiadek zje.. tylko muszę go jeszcze zrobić. Mam ochotę na mielone, ale nie mam mięsa. Pójdę koło nas do takiego małego Tesco zobaczę czy jest.

Z tym myciem ząbków to u ans też tak jest, że po chwili szorowania zamyka buzię i nie daje sobie skończyć myć. Też już zaczyna kręcić głową na to :ico_puknij:

Idę maluszka położyć bo kręci się i marudzi bidulek.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 sty 2009, 14:10

iwona83 pisze:kurcze co drugi dzien myje podlogi a majka ma na kolanach chocby po dworze chodzila :ico_noniewiem:

Ja myję codziennie i też Ula ma kolanka brudne...
Ula też mi zasnęła jakieś pół godziny temu, położyłam się obok niej, poleżę sobie :-)

[ Dodano: 2009-01-15, 13:14 ]
CleoShe pisze:Mam ochotę na mielone, ale nie mam mięsa.

A ja mam... chyba też zrobię... smaka mi narobiłaś...

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

15 sty 2009, 14:16

Asikk pisze:misia85 napisał/a:
A i dla Kamilka za chodzenie
tylko ciekawe kiedy sam zacznie tak od siebie. :ico_puknij: :ico_noniewiem:

przyjdzie i na niego czas, zobaczysz z dnia na dzien, ani sie nie obrocisz a Kamilek zacznie biegac :-)

iwona83 pisze:Renia jednak nie dolacze dostalam dzisiaj okres no ale juz mozemy od tego miesiaca sie starac :ico_brawa_01:

To trzymam kciuki za staranka, zeby jak najszybciej Wam sie udalo :ico_oczko:

A mialam sie pochwalic... mamy kolejnego zabka, lewa gorna czworka, moje biedactwo pewnie przez to jest taki marudny, trzy zeby na raz mu ida...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 sty 2009, 14:16

a tu zdjecie z dzisiejszego spacerku
Obrazek

a ja mam mielone bo wczoraj robilam i na dzisiaj zostalo

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

15 sty 2009, 14:20

iwona83 pisze:Renia jednak nie dolacze dostalam dzisiaj okres no ale juz mozemy od tego miesiaca sie starac

Odważne jesteście ja chyba jeszcze nie jestem gotowa!! :ico_noniewiem:
pinko pisze:Zacznie, zacznie Cierpliwości mamusia

No wiem ale jakoś tak nie moge sie doczekac?!
pinko pisze:Ula też mi zasnęła jakieś pół godziny temu, położyłam się obok niej, poleżę sobie

No Kamil zasnoł o 12 sam w łóżeczku raz rylko pszłam do niego i potem już była cisza i patrze śpi.
pinko pisze:Ja myję codziennie i też Ula ma kolanka brudne...

Oj u nas tez dobrze ze juz psa nie mam bo jak był to sprzatać mogłam co 2h a i tak nie było widac
Jak Kmail sie obudzi pujdziemy choć na chwilke na spacerek musze do apteki iść. wiec przy okazji sie przewietrzymy.
Ok uciekam narazie pa pa
pewnie jeszcze potem zglądne bo nie wytrzymam a mój dziś dopiero około 20 bedzie.
Po pracy jedzie dogladnąć mieszkanka. :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-01-15, 13:24 ]
iwona83 pisze:a tu zdjecie z dzisiejszego spacerku

super ale wam zazdroszcze tej pogody?!
misia85 pisze:przyjdzie i na niego czas, zobaczysz z dnia na dzien, ani sie nie obrocisz a Kamilek zacznie biegac

Dzieki wiem!! :ico_oczko:
iwona83 pisze:a ja mam mielone bo wczoraj robilam i na dzisiaj zostalo

Ja też miałam wczoraj dziś ugotowałam ogórkową ale taką lajtową co by Kamil mógł zjeść :ico_noniewiem:
A sama potem to sobi zrobie warzywa na patelni takie wiecie gotowe z paczki tak mi sie chce... :ico_obiadek:

[ Dodano: 2009-01-15, 13:26 ]
misia85 pisze:A mialam sie pochwalic... mamy kolejnego zabka, lewa gorna czworka, moje biedactwo pewnie przez to jest taki marudny, trzy zeby na raz mu ida..

No to brawa!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

15 sty 2009, 14:27

pinko pisze:Ja też tak miałam i mdliło mnie troszkę, ale nie było to aż tak uciążliwe.

mnie zmeczenie troche meczylo, ale mdlilo okropnie i bliskie spotkania z "babcia klozetowa" tez mialam :-D

iwona83, ale u Was słoneczko ślicznie świeci, ja chce juz lato :ico_sorki:

pinko pisze:czasem nie ma czasu, ale zawsze choć na chwilunię...

no ja tez wskakuje nie raz na chwilke, zdaze przeczytac kilka postow, ale na odpisanie nie mam juz czasu :ico_puknij:
Troche ponarzekalam na mojego babelka i teraz sie sam bawi :ico_brawa_01: , a ja moge z Wami popisac :ico_haha_02:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość