Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

15 sty 2009, 14:34

A ja mam... chyba też zrobię... smaka mi narobiłaś...
A mi smaka narobiła wczoraj koleżanka bo robiła.. zapach się roznosił, mniam mniam :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 sty 2009, 14:39

Odważne jesteście ja chyba jeszcze nie jestem gotowa!! :ico_noniewiem:
oj boje sie no i musze tez meza namowic bo on chce jeszcze czekac do tego chcemy w tym roku na swieta pojechac wiec chyba jednak odpada staranie bo jakbym teraz zaszla w :ico_ciezarowka: to bym rodzila w pazdzierniku a z dwu miesiecznym dzieciakiem nie pojade tyle kilometrow

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

15 sty 2009, 15:05

podasz przepis na ta z makaronem?? A prosta to tunczyk w sosie wlasnym czy w oleju?? i ser zolty w kostke czy na tarce?? i mieszam to z majonezem??
Makaron falbanki+ogórek konserwowy+papryka czerwona+jakaś szynka+kukurydza+groszek+majonez+sól, pieprz; a z serem to ser tarty(na dużych oczkach) i majonez i na wierz też posypać startym tylko już bez mieszania a tuńczyk to nawet nie pamiętam :ico_noniewiem: (pytałam się ale zapomniałam :ico_puknij: )
Renia jednak nie dolacze dostalam dzisiaj okres no ale juz mozemy od tego miesiaca sie starac :ico_brawa_01:
1
szkoda że nie teraz ale od następnego na pewno, tym bardziej że piszesz że możecie, czyżbyś z mężem coś rozmawiała i się zgodził? czytam, czytam i się okazało że Ty chciałabyś ale się boisz :ico_oczko: nie ma co. Dobrze będzie, Ty nie zapomnisz jak się wstaje w nocy i wogóle,a z przyjazdem jakoś to będze
których nigdy na oczy nie widziałam :-)
ja tam widziałam, tyle zdjęć się przecież przewinęło :ico_oczko:
Mam ochotę na mielone, ale nie mam mięsa
ja mam dzisiaj właśnie mielone, chlebek się już moczy :-) jak Marcin przyjedzie to zacznę robić :-D
Ja myję codziennie i też Ula ma kolanka brudne...
a ja mam wszędzie dywany więc problem z głowy :-)
chyba też zrobię... smaka mi narobiłaś...
rób rób, będziemy mieć we trzy :ico_oczko:

Kurcze chwilę mnie nie było a tu tyle napisane :ico_olaboga: czytam i piszę :-) W każdym bądź razie nie spałam bo jak się położyłam to Artur zaraz wstał :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 sty 2009, 15:20

A mialam sie pochwalic... mamy kolejnego zabka,
Brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
iwona83, fajna fotka, jakie słonko u Was....
Troche ponarzekalam na mojego babelka i teraz sie sam bawi :ico_brawa_01: , a ja moge z Wami popisac :ico_haha_02:
superaśno :-)
jakbym teraz zaszla w :ico_ciezarowka: to bym rodzila w pazdzierniku a z dwu miesiecznym dzieciakiem nie pojade tyle kilometrow
Np ciężko by było... :-) Zaplanuj tak, żeby urodzić po powrocie.
ja tam widziałam, tyle zdjęć się przecież przewinęło :ico_oczko:
Hehehe, no tak, ale wiesz o czym mówię, na żywo Was nie widziałam :ico_oczko:
rób rób, będziemy mieć we trzy :ico_oczko:
Mielone zapanowały na styczniówkach :-D Zrobię, a jak!

Ula też mi się coś już budzi, pokłada się teraz na mnie i dosypia :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 sty 2009, 15:21

niunka mi sie juy raz obudzila ale nie wchodzilam tam wiec usnela jeszcze raz :ico_noniewiem:
Dobrze będzie, Ty nie zapomnisz jak się wstaje w nocy i wogóle,a z przyjazdem jakoś to będze
no wlasnie jednak nie moge bo musialabzm paszport wyrobic a tutaj sie czeka na paszport 1,5 miesiaca wiec nie da rady ale mzsle ze w wakacje juz bede :ico_ciezarowka: a przynajmniej na swieta

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

15 sty 2009, 15:57

Witam dziekujemy za życzenia Amelka spi.Nie chwalac ale od paru dni Amelka mozna powiedziec presypia noc jak zasnie kolo 22 to o 4-6 na mleko wstaje czasami jest wyjatek ale czesciej sie zdaza ze spi.odpukac.

[ Dodano: 2009-01-15, 14:59 ]
Na roczek zamowie sobie chyba kope ale gdzie swieczke dam chyba zamowie taki maly torcik dla dzieci owocowy na ta swieczke.Super urodzinki beda 1.5 miesiaca po wiec tak troche glupio ale Amelka i tak nie wie kiedy.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

15 sty 2009, 16:56

ja właśnie jem swoje mielone, mniam i te buraczki, normalnie niebo :ico_haha_02:
Marcin mi kupił (znaczy Arturowi) pampersy sleep & play, dawno ich już nie miałam, mam nadzieję że przy teraźniejszym sikaniu w nocy nie przesika.

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

15 sty 2009, 17:33

ja właśnie jem swoje mielone, mniam i te buraczki,
My już po obiadku a do kotletów mieliśmy mizerię. Ale też bardzo lubię mielone z buraczkami.

Czy w Polsce mięso wołowe też ma taki dziwny smak i zapach? Niestety nie było mielonego wieprzowego a wołowe chociaż wiedziałam, że tak smakuje, ale miałam smaka na te kotlety więc już wzięłam to wołowe. My zazwyczaj jemy mięso wieprzowe lub z kurczaka ewentualnie z indyka. Czasem wolowe na gulasz ale bardzo rzadko bo czasem jest naprawdę śmierdzące i w smaku blee..

Cos mi sie pryestawilo i zamiast "z" mam "y" i odwrotnie :ico_noniewiem: i inne znacyki tez pomieszane :ico_noniewiem:

[ Dodano: 15 Styczeń 2009, 16:50 ]
a ja mam wszędzie dywany więc problem z głowy :-)
U nas też, odkurzamy co 2 dni. A wczoraj prałam pieluchy tetrowe, kilka body i skarpetki na 90 stopni.. Najbardziej to przeraziły mnie te skarpetki bo wyglądały jakby Norbi po ziemi w nich chodził :ico_haha_01:

Tak dużo popisałyście..

A wogóle jak wyszliśmy z Rafałem do sklepu po to mielone i inne zakupy, to Norbi spał i zostawiliśmy go tak samego :ico_haha_01: Tzn była Patrycja na górze ale ona to cały zcas siedzi w pokoju, prawie wogole nie schodzi na dół, jakaś dzika trochę.
Żeby wiedzieć czy Norbert się obudził czy nie zrobiliśmy sobie "nianię" przez komórkę :ico_haha_01: Rafał zadzwonił do mnie, ja odebrałam i położyłam swój telefon niedaleko Norberta. Jakby coś to by leciało szybko któreś z nas do domu, ale sklepy nie daleko, w pół godziny obróciliśmy, a Norbi zdąrzył się tylko na drugi boczek przerzucić :-) Wstał to obiadek prawie był gotowy.

Rafał gdzieś pojechał a ja siedzę z Norbercikiem w pokoju.. on się bawi a ja zajrzałam do Was.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

15 sty 2009, 18:06

Rafał zadzwonił do mnie, ja odebrałam i położyłam swój telefon niedaleko Norberta. Jakby coś to by leciało szybko któreś z nas do domu, ale sklepy nie daleko, w pół godziny obróciliśmy
a macie pewnie jakieś darmowe do siebie, bo pół godziny to nie mało :ico_oczko:
Czy w Polsce mięso wołowe też ma taki dziwny smak i zapach?
ja nie wiem, nie jadam, tylko raz cielęce jadłam i było rzeczywiście nie smaczne, my też zazwyczaj kury jemy :-)
Cos mi sie pryestawilo i zamiast "z" mam "y" i odwrotnie :ico_noniewiem: i inne znacyki tez pomieszane :ico_noniewiem:
żeby powrócić do poprzedniego trzeba nacisnąć shift+ctrl+alt, mi też często się tak przestawia

dziewczyny już postanowiliśmy że jutro dzwonię i umawiam się na wizytę żeby Maluszka zobaczyć, bo już dłużej się nie doczekam, będzie już 7tc więc powinno być wyraźnie serduszko słychać co najważniejsze teraz

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

15 sty 2009, 18:13

Hey!

ja juz po pracy. Krzys spi wiec zaglądnęłam.

Pinko. no jeszcze sie starac o nastepnego dzidziucha nie bardzo moge, bo mam umowe tylko do sierpnia narazie - a tak chciałam miec szybko drugie dziecko :ico_placzek:
no ale nic z tego. życie jest paskudne przez pieniadze i to one cholera decydują o tym jaka sie ma miec rodzine i kiedy nastepne dziecko. nie powiem uciesze sie jak wpadniemy bo wtedy pozamiatane i trzeba bedzie sobie poradzic ale specjalnie sie starac do sierpnia jeszcze nie możemy. jak w sierpniu przedłużą mi umowe to wtedy bede mogła z czystym sumieniem.

teraz mam troche problemów ze zdrowiem tez, wiec lepiej nie. jak sie wylecze to bedzie bezpieczniej i dla dzidzia i dla mnie.

och chciałam jeszcze popisac a tu Krzysia słysze - juz koniec spania - lece do niego. zagladne znów jak bedzie czas
pa

[ Dodano: 2009-01-15, 17:15 ]
Renia Ty w ciąży jestes?


super gratuluje i przy okazji troche zazdroszcze :ico_oczko:

ktos jeszcze? ale mi umyka informacji!


lece bo płacze
pa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość