Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

08 cze 2009, 11:55

hej

u nas dzis paskudna pogoda

jedwabna zdrówka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Milutka wszystkiego najlepszego dla Klaudii :ico_tort:
Anankeoglądałam fotki , cudne te dzieciaki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dziewczynki jak panine młode , a faceci cud, miód i malina :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Marcia tak strasznie mi przykro, że musisz w tym szpitalu leżeć
Piotrek jak Marta znosi rozłąkę a Milenką??
na pewno bardzo to przeżywa, że nie może jej wsiąść, na rączki , przytulić itp
Gusia90przypomniało mi się, ze ty kiedyś pisałaś o Ika 202, a to ja zawsze o 1-2 w nocy z nią pisałam, pozdrów ja :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

08 cze 2009, 12:19

Witam u nas wydziwiania Bartka w nocy ciąg dalszy, obudził się o 2, pobawił pół godziny karuzelą, potem dałam mu smoka i zasnął spokojnie w łóżeczku :ico_noniewiem: obudził się przed 5 na karmienie i pospał jeszcze do 8.

Gusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za galerię, super fotki

Piotrek czekamy na wyniki Marty
Jak ją teściowa poubierała na wyjście to w domu kiedy ją zacząłem rozbierać to nie mogłem się do mojego dziecka dostać, tyle tego było..następnym razem muszę jej zwrócić delikatnie uwagę że to nie cebula i nie potrzebuje tylu warstw :ico_olaboga:
tak to z babciami jest, kiedyś dzieci masakrycznie przegrzewali. To i tak, że Milenka nie protestuje jak ja tak naubierają. Bartkowi jak za gorąco to zaraz taki koncert urządza że hej :ico_olaboga:

jedwabna kuruj się Obrazek
ja właśnie dotarłam od lekarza... heh... pani doktor moja zdecydowała, po wynikach laboratoryjnych i moich własnych, że to jeszcze nie cukrzyca tylko nietolerancja glukozy :ico_sorki: także nie jest źle... kontrolę mam w przyszłym miesiącu, w przyszłym tygodniu jednak obciążenie glukozą :ico_sorki:
no widzisz, nie jest tak źle, dasz radę, waleczna z Ciebie kobitka Obrazek

milutka dla Klaudii za 5 miesięcy Obrazek

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

08 cze 2009, 12:38

manenka, pozdrowie pozdrowie :-D pewnei w weekend u niej bd zreszta jak zwykle :ico_haha_02:

gaga22, moj tak mial 3 dni z rzedu budzil sie w nocy ok 2/3 i mial ochote na zabawy potem jadl i szedl spac dalej i od 5 to samo i strasznie marudzil bo byl nei wyspany :ico_olaboga:
dzis na szczescie cala nocke przespal to wesoly jest.
super fotki
:ico_sorki:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

08 cze 2009, 13:37

Witam ja juz po siłownii:)

Dziekujemy wszystkim za zyczonka :ico_sorki: :ico_sorki:

Marcia zdrowqiej i wracaj do Milenki

i wogole duzo zdrowka dla nas wszystkich i dzieciakow bo chorobska sie pałetaja :ico_noniewiem: :ico_chory:

ja nadal sie zastanawiam czy 10 h to nie za malo snu dla tak małego dziecka....

Klaudia zaliczyla juz spacer dzis cos jej strzela w dziaslach i tak bawi sie ruszajac szczeka ale widze ze jej sie to podoba.... jeszcze raz dzis idziemy na dwora a iu nie wiem czy nie nocowac u mamy bo chlopa do jutra nie ma... ale nie mam na to ochoty!

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

08 cze 2009, 14:00

dziewczyny musze sie wam pochwalic :-D

Robert mi laptopa kupil :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
chyba bede go czesciej do lekarza wysylac :-D

malemu wstawila miesko ziemniaczki i marchewke a h mu dam bo juz bedzie gotowe
sie zastanawiam czy 10 h to nie za malo
mi sie wydaje ze troszke malo bo jak ja licze to moj spi 15h
ale kazde dziecko jest indywidualne..... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

08 cze 2009, 14:59

a ja zrobilam ta zupke jak wam pisalam, ale niestety moj maly sie nia dlawi i krzywi... jednak te sloiczki kupne to sa jakos tak bardziej zmielone. a tu u mnie to niby papka byla ale takie malusie drobniusie grudeczki byly no i nici z mojej roboty. a uprzecieralam sie mu jak glupa. bo chyba z 20x przez to sitko tarlam i nie chce za nic w swiecie :ico_placzek: :ico_olaboga:
Robert mi laptopa kupil
noooo to suuuper :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla chlopa :-D
ale kazde dziecko jest indywidualne.....
no wlasnie, dlatego nie ma co tego roztrzasac...

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

08 cze 2009, 15:13

:ico_tort: dla Klaudii :) :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

08 cze 2009, 15:45

my byliśmy na ogródku,teraz nas deszcz pogonił
Marcia, trzymamy kciuki i pozdrawiamy :-)

[ Dodano: 2009-06-08, 15:46 ]
Robert mi laptopa kupil :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-06-08, 15:47 ]
a ja zrobilam ta zupke jak wam pisalam, ale niestety moj maly sie nia dlawi i krzywi... . a tu u mnie to niby papka byla ale takie malusie drobniusie grudeczki byly no i nici z mojej roboty. a uprzecieralam sie mu jak glupa. bo chyba z 20x przez to sitko tarlam i nie chce za nic w swiecie
właśnie dlatego ja kupuje słoiczki :-)

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

08 cze 2009, 16:40

właśnie dlatego ja kupuje słoiczki
wiem wiem, ale dla nas to jednak za duzy wydatek, dlatego musze nauczyc sie tych zupek. mysle ze metoda prob i bledow w koncu dojde do tego...oby oby :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
do mnie ma przyjsc mama po pracy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

08 cze 2009, 16:53

wrocilismy z dworu zaraz jade do domu i znow zaliczymy spacer :ico_brawa_01:

gupi okres niechg przyjdzie bo mi slodkiego sie chce... ale juz nie jem chleba postanowilam tylko pieczywko chrupkie :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-06-08, 16:55 ]
wiem wiem, ale dla nas to jednak za duzy wydatek, dlatego musze nauczyc sie tych zupek. mysle ze metoda prob i bledow w koncu dojde do tego...oby oby :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
spory bo ja np po 200 zł na 2 tyg wydaje na zupki itds;/ a ile twoj zarabia na tirach?? bo moj nie wiele od 1000 do 2 .... ale jak mowilam ostartnio przyniosl 400 zl bo nie mial wyjazdow

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość