Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

20 lut 2013, 14:23

No cena faktycznie niska bo nawet sa za 500zł - ten model co pokazalaś na zdj to koszt ok 800zl z przesyłką.

Nie wiem czy wam mówiłam, ale u nas CHYBA będzie drugi CHŁOPAK.

Martalka, lidziasc, na pierwszej stronie brakuje wagi i dlugości waszych maluchów - może podacie, to będzie komplet na pierwszą stronkę ;-)

Julchik, karo, jesteście z nami? :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 14:31 przez tibby, łącznie zmieniany 1 raz.

NICOLA_1985

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

20 lut 2013, 14:31

nie nie pisałaś ale pewnie wszystkie zainteresowane doczytały na Twoim wątku ciążowym.. :ico_oczko:
wiem, że marzyłaś o dziewczynce.. ale najważniejsze żeby dzidziuś był zdrowy... fajnie Tobik będzie miał braciszka , odpada Ci problem osobnych pokoi , gdy będą nastolatkami... :ico_oczko: zakup nowych ciuchów , bo wiadomo po chłopczyku dla dziewczynki niewiele można założyć .. może tylko na początku..
Gratuluję :-) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

20 lut 2013, 14:35

Przyszedł dzień, kiedy poczułam, że to nie Lila, a Miki. Po prostu. I nagle spłynęło na mnie takie "pogodzenie się" z tym, że będzie drugi syn. Teraz nie marzymy o niczym innym, jak tyko o spokojnym porodzie i zdrowym maluchu. Cieszymy się na drugiego chłopaka. I właśnie pod tym samy kontem mówimy: że wiele zmartwień odpada na zaś, ciuchy te same, pokój jeden, więc dlatego to łóżko piętrowe przyjdzie.

NICOLA_1985

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

20 lut 2013, 14:39

no oby poród był lekki a dzidziuś zdrowy i dawał się wyspać.. :ico_oczko: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

20 lut 2013, 14:48

i byle w terminie, bo kolejne przeterminowane dziecko będzie kolejnym obciążeniem psychicznym :-D

NICOLA_1985

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

20 lut 2013, 15:30

będzie dobrze :ico_oczko: trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :-)

NICOLA_1985

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

20 lut 2013, 15:31

a jak się czujesz??? kopniaki już są wyczuwalne i mocne? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

20 lut 2013, 15:33

jedyne na co narzekam, to plecy. Mam dni, że ledwo chodzę.
Najgorzej się połozyc i przekręcic na bok, czy wstac.. ale radzę sobie.
kopniaki są, delikatne i wciąz w samym dole, po pęcherzu... pewnie się bobek nie przekręcił jeszcze.

NICOLA_1985

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

20 lut 2013, 15:43

to męża zagoń do masowania pleców.. :ico_oczko: mnie bardzo w pierwszej ciąży bolały plecy , a w drugiej mało co.. dopiero pod koniec.. ważne żeby mieć dobry materac na łóżku.. w pierwszej ciąży spałam na zwykłej rozkładanej kanapie a w drugiej miałam już do dyspozycji materac rehabilitacyjny... wierz mi, że różnica jest ogromna... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

a dzidziuś ma jeszcze dużo czasu, żeby się odwrócić.. mój Krystian odwrócił się dopiero w 37 tyg ciąży :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

20 lut 2013, 16:02

dlatego póki co się nie przejmuję tymi kopniakami po pęcherzu. wiem, że jest jeszcze tam sporo miejsca na harce :-)
My mamy właśnie taką zwykłą kanapę. Ale wygodna. Mi się na niej dobrze śpi. A z plecami to miałam lekki problem już po ciąży z Tobikiem. Ale zaniedbałam to i teraz mi się to odbija.
A mąż masuje, jak ma możliwośc ;-) choc ja teraz byle do 20 i potem szukam już możliwości pójścia spac.
Na sikanie wciąz wstaję w nocy, co mnie czasem denerwuje. Na szczęście zasypiam szybko, a nie jak na początku godzinna lub więcej męka...

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość