Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

10 lip 2009, 10:45

roszek juz na maxa naciska na szyjke :-D
obyyyyyyyyyyyyyyyyy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

10 lip 2009, 10:54

Beata_Tychy, a co?
juz chcesz sie meczyc??? :-D

ja sie boje :ico_szoking:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

10 lip 2009, 10:59

Beata_Tychy, no to czekamy na wiesci

ja wróciłam od lekarza właśnie :ico_zly: :ico_zly: znow jakieś bakterie na gardle, całe czerwone jak światło stopu :ico_olaboga: i do tego węzły chłonne, migdały... infekcja na maxa :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: znów antybiotyk, a do tego osłonowe drogie leki :ico_placzek: :ico_placzek: za wszystko w aptece zapłciałam 70zł :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: teraz do życia zostało nam 300zł :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

do tego lekarka z rejonu też jest zdania ze powinnam z tym sercem poleżeć na Ligocie w klinice kardilogicznej :ico_placzek: a ja nie chce :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

jestem taka słaba... antybiotyk tym razem co 8 godzin :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: nic na gardło nie mam, tylko płukać szałwią

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

10 lip 2009, 11:02

izuś_85, :ico_pocieszyciel:
jakos przetrwasz
ja ostatno tez bylam chora,a katar to 3 tyg mialam,przez co nie moglam w nocy oddychac...masakra
dobrze ze masz antybiotyk,szybciej ci przejdzie.. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

10 lip 2009, 11:09

dobrze ze masz antybiotyk,szybciej ci przejdzie.. :ico_sorki:
ja starsznie nie lubie antybiotyków :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: potem mam problemy z florą bakteryjną, łapią mnie inne infekcje- jak ostatnio- też miałam... teraz mam laktovaginal dopochwowo i jeszcze na jelita osłonowe leki :ico_sorki:

najgorsze jest ze mój organizm w ciąży nie reaguje gorączką, zawsze miałam gorączke i szybciej mi przechodziło a teraz meczę sie okropnie... a niby tylko infekcja gardła... a ja zachrypnięta starsznie, początek anginy :ico_olaboga: :ico_olaboga:

ciekawe co jeszcze mi sie pzrypałęta :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

10 lip 2009, 11:13

juz chcesz sie meczyc??? :-D
boje sie ale juz chce


izuś_85, moja kolezanaka tez w tym samym okrecie ciazy co ja jest i ma grzybice jamy ustnej....ciekawe co robiła ??

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

10 lip 2009, 11:15

izuś_85, musisz uwazac ta pogoda taka okropna latwo sie przeziebic mozna
Beata_Tychy, fajnie ze kurs zakonczylas teraz wystarczy juz tylko realny porod :ico_oczko:
ps.co do mojego sluchania to sama wiesz jak jest wczoraj przesadzilam wiem ale musialam jechac inaczej dostalabym tylko 80% za 2tyg zwolnienia bo nie dostarczylabym w terminie i zaswiadczenie potrzebowalam od dzis moj K mnie pilnuje wiec gwarantowane 9 dni w lozeczku mam
i dziekuje za troske :-)

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

10 lip 2009, 11:22

gwarantowane 9 dni w lozeczku mam
i dziekuje za troske :-)
no obyyyy :)))))
Ty nam tu nie mydl oczu ze musiałas bo w koperte byś wlozyła K na poczte posłła i by było ;P ściemniaczku
teraz lezec sio a ja zabiram sie za :ico_prasowanko:
Ostatnio zmieniony 10 lip 2009, 11:26 przez Beata_Tychy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

10 lip 2009, 11:24

izuś_85, moja kolezanaka tez w tym samym okrecie ciazy co ja jest i ma grzybice jamy ustnej....ciekawe co robiła ??
no własnie... masakra :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ja nie chce czegoś takiego :ico_szoking:

betina, na Ciebie to juz słow nie ma :ico_olaboga: :ico_olaboga: każdy mówi ze masz lezeć i leżeć... a ty i tak swoje... cierpisz na własne żądanie, to troche tak wyglada jakby bardziej ci zalezało na tych 100% L4 niż na Michałku :ico_puknij: :ico_puknij:
przecież ktokolwiek mógł to zawieźć, ktokolwiek mogł to wysłać poczta... a nawet jakby nikt tego nie zawiózł to w nosie bym miała te 20%... ale ty lubisz ryzyko :ico_nienie:
dobrze ze masz nas, nasze narzekanie i nasze kciuki bo dzieki naszym modłom Michałek jeszcze w brzuszku siedzi :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-07-10, 11:31 ]
betina, powiem Ci tylko tyle- jeszcze raz wstaniesz z łózka i wyjdziesz z domu to osobiscie przyjade Ci wpierdzielic w pupe badylem :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: nie ma co ryzykować :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: masz lezeć i zaciskać nogi :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

10 lip 2009, 11:35

izuś_85, :ico_haha_01: :-D ok jak wyzdrowiejesz to zapraszam
aa i jak bedziesz w jakims kosmetycznym to kup mi prosze te plastry bo ja lalik jestem i wychodzic nie moge :-D a kaske oddam jak przyjedziesz w odwiedziny i na depilacje

[ Dodano: 2009-07-10, 11:38 ]
za 9 dni akurat zaczyna mi sie 9-ty mc :ico_ciezarowka: wtedy juz ploca M powinny byc lepiej rozwiniete i bede spokojniejsza
ps.od 3 dni mam cholerna zgage :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość