Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

21 lut 2013, 12:15

Ojej, strasznie współczuję tej choroby Jaśka. Żal mi zawsze chorych dzieciaczków.
A ty jako już ciężarówka w III trymestrze jak się czujesz? Ja nie mogę się doczekac wiosny, kiedy będzie cieplej i chciałabym już móc odliczac dni do pojawienia się malca. Nie mogę się go doczekac.
Ciąża niby fajna, ale ta mnie jakoś wyczerpuje. Starośc czy co? :-D :-D :-D
Wybraliście imię dla córeczki?

gdzie reszta dziewczyn? Ja się pojawiłam, to wyście uciekły? :-(

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

21 lut 2013, 12:16

Hej.
Tibby, ja jestem, ale jedynie tak nieśmiało podczytuję :ico_oczko:

Kaczorek, zdrówka dla Jasia! I drążcie temat, szukajcie przyczyny, nie dobrze jak CRP jest podwyższone, na pewno coś się dzieje, tylko co... Nie dajcie się zbyć tylko antybiotykiem "na wszystko", przyczyna jest w konkretnym miejscu. Trzymam kciuki za Was ::ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

21 lut 2013, 12:21

Witaj, karo :-)

Tak, tak, zgadzam się. Nie odpuszczajcie!

NICOLA_1985

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

21 lut 2013, 12:38

hej

Kaczorek zdrówka dla Jasia.. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Karo Ty podczytywaczu :-P :ico_oczko: :-D :ico_buziaczki_big:

Tibby ja myślę, że to, że dziewczyny nie piszą nie ma nic wspólnego z Tobą.. niby czemu? raczej z tym, że może są czymś zajęte.. każdy ma swoje obowiązki domowe, swoje plany i jest tyle na forum ile ma czasu i ochoty na to :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

21 lut 2013, 12:46

Nicola, Ty Kochanie akurat nie możesz narzekać, gadamy codziennie :-D

Odezwę się wieczorkiem, bo teraz szykuję się z Nikosiem do cioci i wrócimy pod wieczór, miłego dnia! :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

21 lut 2013, 13:03

chodziło mi o to, że zbiegło się tak jakoś. mnie nie było, to miałam kila stron do nadrobienia. a teraz ledwo jeden, dwa posty dziennie :P

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

21 lut 2013, 13:53

Tibbi, czuje sie jak ciezarna czyli: wszystko mnie boli !! plecy itd. najorzej pod koniec dnia poniewaz juz zaczynaja mi puchnąć stopy.

Dzieki dziewczyny za troske ja tez mam nadzieje że nasz Jaś szybko wyzdowieje i napewno nie dam za wygraną i bede dociekac jaka moze być przyczyna. Najwazniejsze że hemoglobine i płytki krwi ma w normie .

Co do imienia maleństwa to mamy takie propozycjie Marianna czyli Marysia , Mania co wy na to????? Mąz jeszcze bąkał o Antonice czyli Tosi ale dlamnie to zbyt meskie.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

21 lut 2013, 16:17

Antonina... No fajnie, ale jakoś nie dla mnie.
U nas ostatnio (gdyby jakimś cudem okazało się, że pan na usg jednak źle widział i wyszła dziewczynka) to na tapetę weszła TOLA.
Ale przyznam, że miałabym niezłą zagwozdkę.!!!!!

NICOLA_1985

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

21 lut 2013, 18:20

Tibby nie nastawiaj się na żadną płeć do dnia porodu.. wszystko się okaże jak urodzisz... ja mam koleżankę której na usg wyszło, że bedzie dziewczynka i zrobiła cały pokój na różowo, kupiła mase sukienek... miała prawie zawał na porodówce , gdy jej położna powiedziała "ma Pani pięknego zdrowego SYNA" :ico_oczko:

no tak się zbiegło z frenkfencją.... widać dziewczyny zajęte :ico_oczko:

Karo nie śmiałabym narzekać :ico_oczko: :-D

Kaczorek imiona kwestia gustu Antonię można też zdrabniać Antosia (choć to pewnie też zdrobienie od Antoniny) co mi nawet się podoba choć wcześniej to imię jakoś mi się nie podobało za bardzo ale zdanie zawsze można zmienić.. i nie brzmi męsko moim zdaniem :ico_oczko:
Marysia, Mania lub Marianna , Marianka już mniej mi się podobają... ale... wybór należy do rodziców :ico_oczko: :-) to Wam się ma podobać! :-)
Dla mojej Karoliny wybraliśmy takie imię na prośbę mojej siostry , która jest jej chrzestną ale ponieważ imię bardzo nam się podobało to tak zdecydowaliśmy, ze albo będzie Karolinka albo Karol
na drugie imię już nikogo nie pytałam co o nim myślą i dałam na imię Adriana (miało być przez dwa "n" Adrianna ale mąż się nie umie kłócić.. :ico_oczko: )
dla Krystianka wybierał imię mąż bo on chciał żeby był Karol ale ja się nie zgodziłam bo powiedziałam, że głupio to będzie wyglądać jak będzie Karolina i Karol bo to to samo imię .. więc mąż poszedł do urzędu i dał Krystian Karol, dla córki miało być imię Hanna (drugiego nie wymyśliliśmy... :ico_oczko: )
w dniu porodu nie byłam pewna na 100% jak się będzie nazywać moje dziecko jeśli okaże się być chłopcem hehe :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

21 lut 2013, 18:45


Tibby ja myślę, że to, że dziewczyny nie piszą nie ma nic wspólnego z Tobą.. niby czemu? raczej z tym, że może są czymś zajęte.. każdy ma swoje obowiązki domowe, swoje plany i jest tyle na forum ile ma czasu i ochoty na to :ico_oczko:
no u mnie z ochotą na pisanie ostatnio najgorzej. :ico_haha_01:
Poza tym mam wrażenie, że nie jestem tu miło widziana ostatnio, więc nie chcę za bardzo się rozpisywać.

Kaczorek, mi się Marysia podoba bardzo. :)
Może warto byłoby dać mocz do badania?? Czy już daliście? Może tam jakaś bakteria siedzi.
W pierwszej chwili pomyślałam o mononukleozie (Bart miał i miał podobne objawy), ale to wirus, a CRP rośnie przy bakteriach.
Zdrówka dla Jasia!

Tibby, już szukacie piętrowego łóżka? Szybko. Czy to na później szukacie?

Pędzą te ciąże wasze dziewczyny :ico_brawa_01:

Heheh, Jaś właśnie daje lali smoczka :ico_haha_01:
W ogóle młody okazuje się, że chce przegonić siostrę. Posadzony- sika do nocniczka :ico_brawa_01: I się cieszy :ico_haha_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość