Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

29 maja 2007, 22:15

Reeni - Riterka kupiła mleczko w kartoniku dla bobasów i Jasio wychliptał az 170 ml tego cuda.
co takie ciche dzis byłyście? hmmm? jakiś strajk czy co?

Sosenko - Zuzia bidulka :ico_chory: nasze słodkie dzieciaczki nie powinny chorowac! Ja protestuje! Ucałuj swoją kochaną i super sweet córunie od cioci Gosi i koleżanki Julki :-)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

29 maja 2007, 22:19

Reeni wcześniej wklejałam zdjęcie tego mleka-napoju
Anetka trzymaj się i śpij z aniołkami
a ja wcinam budyń :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

29 maja 2007, 22:22

szalejecie z tymi zdięciami a ja teraz nie mam czasu :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

29 maja 2007, 22:29

ooo budyń.... narobiłaś mi tylko smaka Riterko :ico_nienie: a ja nie mam ani mleka ani budyniu żeby go sobie zrobic :565: zjem sobie za to serek homogenizowany (po aferze z Teletubisiem Tinky - Winky teraz pewnie i serki zmienią nazwę z homogenizowanych na heterogeniozwane :ico_haha_01: )

[ Dodano: 2007-05-29, 22:30 ]
Riterko ale masz fajny "kolaż" ze zdjęciami Jasieńka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

29 maja 2007, 22:38

Obrazek

Jeszcze tylko na chwilkę..moje dziecko ostatnio uwielbia lusterka.Jak widzi siebie w lusterku to jest radość na całego i pisk z radości.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

29 maja 2007, 22:55

Anetka super zdjęcie :ico_brawa_01:
Gosiu ja tylko taki gorący kubek miałam :ico_oczko: a z tym serkiem to mnie ubawiłaś :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
w końcu zgrałam filmy i fotki z komórki znowu Wam powysyłam, ale już nie dzisiaj zbieram się do spania, bo rano mam słaby kontakt z bazą a Jaś chce się bawić :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

29 maja 2007, 22:58

Gosiu tekst z serkami mnie powalił :ico_smiechbig: dobre, wiecie to jest juz gorzej niz śmieszne, szkoda, zę takimi pierdołami rząd się zajmuje...
Miłej nocki kochane

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

29 maja 2007, 23:50

Hoł hoł hoł!
Kubusiowi wszystkiego naj :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
Dla Zuzi :ico_buziaczki_big: żeby już ozdrowiała bidulka
:ico_sorki: wszystkim za życzonka :-D dzisiaj było bardzo marudnie u nas więc dopiero teraz mogę coś postawić dla wszystkich :ico_zdrowko: :564:
poczytałam zaległości :-D
Dziewczynki niezłe teksty i filmiki dziś były :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Gosiu Julka to mi raczej na modelkę rośnie śliczna z niej dziewczynka :-D
Dla Maciusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Riterko dziękujemy :ico_wstydzioch: super zdjęcia masz w profilu ale najlepsze to w kremie :-D a jaki jadł nivea?
Sosna remont super sprawa wiem coś o tym właśnie nam tynkują domek a tak się tłuką i kurzą przy tym , że hej :ico_olaboga:
a robote biore jak dobrze płatna :-D
Asiu Wiki bąbowo wstaje w łóżeczku teraz to już napewno nie posiedzi z tej wysokości lepiej się jej patrzy :ico_haha_02: i lubi gazety jak Jagoda oczytane te nasze dziewczątka będą :-D
Mery gratulacje zakupu domku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kocica niezle masz z tymi kapciami :-D widać Hubcio wdał się w mamusie i lubi czystość :-D
Anetko co ci dolega ? Fajowe zdjęcie przy lusterku :ico_oczko:
Mk wyjeżdża , Witaminki nie ma , Kocica nie ma ochoty zaglądać do kompa :ico_olaboga: jak tak dalej pójdzie to co ja będę czytać :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

29 maja 2007, 23:53

Anetko - fajnie uchwyciałaś Joachimka :-) ciekawe co te nasze dzieciaczki sobie myślą jak tak piszczą z radosci do lusterka? :ico_oczko:

Riterciu - i co dobry był ten "gorący kubek" ? ja kiedyś zjadłam taki "gorący kubek" ale kiślowy i myślałam że puszcze pawia takie to było smakowite :ico_haha_01:
Cieszę się, że Was rozbawiłam serkami heterogenizowanymi :ico_haha_01: Ale wiecie też, że pod lupę pójda także Smerfy, Żwirek i Muchomorek, Miś Uszatek....a ja bym do tego dorzuciła jeszcze Alibabe i 40 rozbójników :ico_haha_01: :ico_haha_01:

No to dobranoc Mamusie :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

30 maja 2007, 00:06

Alibabe i 40 rozbójników :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: tam to się musiało dziać :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości