caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

03 mar 2008, 10:23

Kasi.k ale chyba by mnie tam kur...ca strzeliła, co za baba, ale niestety trzeba uważać, mi też tak parę razy się przytraiło, a już notorycznie zdarza się w second handach- wyrywanie z rąk, ale jak mi która wyrywa to ja jej z powrotem wyrywam! Najgorsze są takie babsztyle co to własnie tylko na chwilkę coś sprawdzić :ico_zly: :ico_zly: , nie daj się na to nabrać następnym razem :ico_nienie:
Faktycznie cenowo to była super oferta z tym wóziem, szkoda że nie wyszło :ico_placzek:
Nic żezdjecie zamazane wszystko najważniejsze widać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kolka super rowerek, a że nie chce siedzieć to sie nie przejmuj na początku u nas tak ze wszystkimi zabawkami jest :-) :-)
Ale to żeś sie opaliła :ico_placzek:

Syla ale wpadaj częściej kochana :-)

Mordko a ty też ostatnio tylko na minutkę :ico_nienie:

Katrin wiesz co też o tym pomyślałam :ico_zly: , dlatego już mam scenariusz przygotowany, że jak przyjdą w poniedziałek to ja od razu się zbieram i mówię że właśnie wychoidziliśmy na spacer :-) :-)

Ale mnie dziś łepetyna boli, alala!

Mojemu chyba też się udzieliło o drugiej dzidzi, bo ostatnio wymyślił,że musimy chyba niedługo samochód zmienić, na taki bardziej rodzinny, bo jak przyjdzie drugi bąbel to się nie pomie ścimy w 5-kę w nasze autko w tym 2 foteliki samochodowe :-D

No dobra uciekam bo i tak nikogo nie ma, mam jeszcze kawusie, jak ktoś wpadnie to może się przyłaczyć :-)

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

03 mar 2008, 12:49

czesc
caro pisze:bo jak przyjdzie drugi bąbel to się nie pomie ścimy w 5-kę w nasze autko w tym 2 foteliki samochodowe
hmm caro... w 5-tkę?? dwoje dzieci ,mamai taka to 4 osoby...czyzbys miala kogos w szafie ?? :-D ;)
a ze ja ostatnio na sekunde tylko to dlatego ze po 1. Kacpi nie daje posiedziec...
2. przeokropnie bola mnie plecy ...erw kulszowa daje pozadnie o sobie znac ;(kasi.k, zdjecia fajnie :ico_brawa_01: Viki super chodzi :ico_brawa_01: a o tej babie w ogole nic nie napisze bo bylyby to niecenzuralne slowa :ico_zly: Kolka, ja chodze na 10 min ale mam szczescie i jeszcze nigdy sie nie poparzylam...wspolczuje Ci ale nie martw sie.. poparzenia szybko zejda a opalenizna zostanie :ico_oczko: syla75, fajnie ze mozesz z mężem sie ''widziec'' i dobrze ze sie wybyczylkas :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

03 mar 2008, 13:19

Hej
Wpadłam tylko się przywitać i powiedzieć na jakiś czas (mam nadzieję, że niedługi) Obrazek
Kasik zdjęcia super :-) Gratulacje dla Viki :ico_brawa_01: A ta baba to podła, ale idiotów nie sieją... Może jej się zepsuje szybko ten wózek :ico_zly: Chytry dwa razy traci- mam nadzieję, że tak będzie w tym przypadku :ico_zly:

Mnie już coraz mniej boli a za to brązowieję :ico_brawa_01: Już nie jestem apacz :ico_brawa_01:
M0rD3CzKa, bidulko... znowu boli? Pamiętasz co Ci ostatnio pomogło? Wizyta u mnie, więc serdecznie zapraszam na rehabilitację :-) Głaskam plecki... I ucałuj mego zięcia ode mnie :-)

My urodziny wyprawiamy w niedzielę, bo wypadają w poniedziałek a tak ciężko będzie się wszystkim zgrać, bo praca, szkoła itd. A i tak nie uniknę szarańczy i tak, więc cóż... A nie chcę znowu robić baletów na dwa dni. Może będzie pogoda to zrobię grilla i ominę bałagan w domu. :-)

Jula mi już zasypia, to znak dla mnie, że trza się brać za wynoszenie tych duperszmitów z pokoju, bo przy niej ni jak nie ma szans.

tak więc, jeśli uda mi się wpaść przed 14 to wpadnę a jak nie... to dopiero za kilka dni.

Buźki dla Wasi waszych dzieciątek. papa :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

03 mar 2008, 14:46

Kolka..wracaj szybko... :ico_placzek:
Ja nie wiem jeszcze jak i kiedy( w jaki dzien) zrobie roczek...

[ Dodano: 2008-03-03, 14:55 ]
Obrazek

Obrazek

tez wklejam dowod na to ze Kacpi sam chodzi :-D niestety zdjecia bardzo zlej jakosci bo popsul nam sie aparat i sa robione z kiepskiego telefonu ;/

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

03 mar 2008, 16:10

hejka wróciłyśmy, nie mam za bardzo czasu, zeby was poczytać, było wspaniale wybyczyłam się za wszystkie czasy :-D Ola była na maxa rozpieszczana przez dziadków :-D aż się wracać nie chciało, no a teraz nie mogę sie nacieszyć mężem a on mną :-D :-D :-D
zajrzę później bo Ola mnie woła

[ Dodano: 2008-03-03, 15:11 ]
acha no i dziękujemy za życzonka i również składamy solenizantom wszytskiego naj

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

03 mar 2008, 16:45

Delicja w końcu jesteś, super że wypoczęłaś no i chyba gorąca noc Cię czeka, co? :ico_oczko:

Mordko widać wszystko widać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla kacpiego

A w szafie nikogo nie chowam :ico_nienie: :-D , mieszkamy z moją mamą i często razem jeżdżimy to razem z nią byłoby pięcioro :-)

Kolka za kilka dni... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

03 mar 2008, 18:29

caro od soboty mam gorące noce. normalnie jak za starych czasów :-D chyba czasem dobrze tak wyjechać i dać mężowi trochę potęsknić :ico_haha_01:

kasi.k świetne fotki
Mordeczko widać wszystko. :ico_brawa_01: dla kacpiego

a moja Ola jeszcze nie zamierza chodzić :ico_noniewiem: za to kocha mi robić porządki gdzie się da

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

04 mar 2008, 10:18

Cześć :-D
Przyszłam tak szybko zameldować się że żyjemy i powiedzieć że nie mam za bardzo ostatnio czasu zaglądać na TT :ico_placzek: . Krystiano chodzi jak nakręcony muszę go strasznie pilnować bo wszędzie włazi. Myślałam, ze dzisiaj będę miała luźniejszy dzień a tu się okazało, że muszę do Krakowa jechać na uczelnie :ico_zly: :ico_placzek: tak, że zmykam Kochane. Pozdrawiam was serdecznie papapa Odezwę się wieczorkiem jak znajdę chwilkę

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

04 mar 2008, 11:25

jezusie takiego długiego posta napisałam z rana i go nie ma co za kicha

[ Dodano: 2008-03-04, 10:54 ]
no dobra to pisze jeszcze raz
otóż kochane popłacze wam troszkę bo ja dzis drugi dzień w pracy koszmar , wczoraj przezywałam bo malutka troszke popłakiwała bo po raz pierwszy obudziła sie bez mamy i to było dla niej dziwne , jak ciocia do mnie zadzwonila i powiedziła ze mała popłakuje i mnie szuka to siedziłam na kiblu ze sraką :) i zwiałam z pracy o 15 do mojego skarba
Także dziewczyny jak możecie siedzieć w domku ze swoimi dzieciaczkami to siedzcie jak najdłuzej bo naprawde serce peka jak trzeba wyjsc z domu i zostawić maleństwo na cały dzień
no ale tak z dobrych wiadomości to załatwiłam sobie piątki wolne dopóki młoda nie skończy roku - taka zamiana zamiast tej godziny wczesniej wyjscia ciesze sie bardzo , bo taka ewentualnośc tylko jest ze moge przejsc na 3/4 etatu zeby być z malutka w domu jeden dzień dłuzej, no ale muszę to przemyśleć i przekalkulować jak to wychodzi kasowo no bo tu głownie o finanse chodzi :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
powiem wam ze moje dziecko wczoraj po powrocie moim do domku oszalaó z radości jak mnie zobaczyło piszczała szalała smiechy w głos pełne szaleństwo superrr, okazała prawdziwa miłóść do mamusi

Kasik- babie tzreba było wywalic w ryło tylko by sie oblizała
ja mam na sprzedanie Chicco Trio S3 ale cały zestaw spacerówka gondola i fotelik a ciebie zapewne taka opcja nie kręci niektóre elementy wózka sa nowe jak spiworek i folia przeciw deszczowa

Caro ja widze ze wy serio serio za chwile przystapiecie do dziłania z powiększaniem rodziny

Kolka ja to co i rusz mam poparzenia solarowe bo tak to jest jak chmak sie zerwie jak azor z łańcucha i leci na solar, mi zawsze pomaga woda termalna z Vichy ale stosuje ja zawsze na twarz bo Andriu przy mnie to bladziocha jak sie opalę hihh i w celach oszczednościowych tylko na twarz ja daje

Mordka Kacprrro super to jego chodzenie nasza Lenka tez juz zaczyna sama jak widzi jakiś punkt oparcia to daje smialo sama :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Katrin ostrzezenie dobre hihi ja bym musiła tube na dachu wozic która by ostrzegala zdrogi bo jadę :-D a szczegolnie na warszawie ja na rondzie jade na wyczucie hihh :ico_wstydzioch:

no dobra mam nadzije ze teraz sie pokaze moj post

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

04 mar 2008, 13:37

matko dziewczyny wątek nam padnie, gdzie wy wszystkie się podziewacie?????????????? :ico_olaboga:
kamelek ja też bym chciała pójść już do pracy ale mama mi nie pozwala :ico_wstydzioch: , w sumie ma rację bo Oleńka najważniejsza

[ Dodano: 2008-03-04, 12:38 ]
kurcze ale przytyłam, :ico_olaboga: czuję się jak beczka :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości