CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

26 cze 2008, 12:36

u mnie też bez zmian. nadal 2 w 1 :) Mojemu Synkowi jakoś się nie śpieszy ;(
hej Marta26-czyżbyś już pojechała na porodówkę??

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

26 cze 2008, 13:27

nie byłam na porodówce tylko na ktg :ico_oczko: niedawno wrócilismy. u mnie tez zero objawów tzn. brzuch mnie bardzo bolał dzis @owo a ktg nie pokazało zadnych skurczów wiec kicha :ico_noniewiem: Mały dzis był bardziej leniwy, dostał wstrząsa od pani ,tak potelepała brzuchem że się uaktywnił :ico_oczko: ale tetno miał nizsze cały czas niż ostatnio. lekarz nic nie mówił, zrobił szybkie usg i powiedział ze nic sie nie dzieje nieprawidłowego i w poniedziałek żeby przyjechać na kolejne ktg. zapisałam sie na wtorek bo wolimy rano jechać a w poniedziałek nie było rannych terminów.
cos czuje że sie poturlam spokojnie do tego 7 lipca i dopiero z ginem sie umówimy na jakieś wywoływanko... bo skoro ten ból brzucha to nie ma nic wspólnego ze skurczami to kicha :ico_noniewiem: a tak nam sie nie chce jezdzic na to ktg, kawał drogi mamy :ico_olaboga:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

26 cze 2008, 13:33

No Witaj Marta26, a już myślałam że Ty kolejna pojechałaś :)
no u mnie na ostatnim ktg ( w sobote) skurcze były co około 10 minut. i nawet je czułam. teraz jade na ktg w poniedziałek-pod wieczór na ktg-chybaże wczesniej urodze :)

[ Dodano: 2008-06-26, 13:35 ]
własnie sie wzielam za sprzatanie w kuchni, bo aż patrzec nie moge-taki balagan :ico_wstydzioch: a wtedy aby okno umylam i nic wiecej. a jutro mam gosci-bratowa przyjezdza-wiec musze ogarnąc w domku :)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

26 cze 2008, 13:39

ja tak sobie mysle że takiego "porzadnego" bolesnego skurczu to chyba jeszcze nie miałam. u mnie to tylko te @owe bóle ale to guzik oznacza :ico_olaboga: juz sie jakos nastawiłam na 7 lipca na telefon do gina... i nie czekam na skurcze ani nic, co jest w sumie lepsze bo przez 2 tyg. po tym jak gin mi powiedział że to "na dniach" nastapi to jak tylko cos zabolało to sie zastanawiałam "czy to już" i meczące to było...
kiedyś urodzę...byleby tylko zab mi odpuścił bo mnie już trzecia noc bolał i sie boję że będę musiała przed porodem dentystke odwiedzic- a ja na fotelu to normalnie odjeżdzam ze strachu zawsze :ico_puknij: :ico_olaboga:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

26 cze 2008, 13:41

ja tak sobie mysle że takiego "porzadnego" bolesnego skurczu to chyba jeszcze nie miałam

:) no ja aż tak bolesnego jak przy porodzie to nie miałam-ale też bolał :)
Marta26 pisze:byleby tylko zab mi odpuścił bo mnie już trzecia noc bolał i sie boję że będę musiała przed porodem dentystke odwiedzic- a ja na fotelu to normalnie odjeżdzam ze strachu zawsze

oj wspolczuje Ci z tym zebem-mnie (chyba z rok temu) tydzien bolał-ale do dentysty nie poszlam bo sie panicznie boje-a mam zab do wyrwania :/

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

26 cze 2008, 13:49

Marta26, witaj!!!
Ja tez myslalam, ze moze juz tulisz swoje malenstwo :-)
mojamaja.corcia, tak jak ty wzielam sie do roboty: jakies pranko i rozwieszanie, choc nie mam pojecia kiesdy to wyschnie bo u mnie leje od paru dni bezustannie.
Maz wrocil z pracy po nocce i teraz ma 4 dni wolnego :ico_brawa_01: Strasznie bym chciala aby sie malenstwo juz urodzilo!!!!Maz ma umowe w pracy, ze zaczyna urlop, kiedy dziecko sie urodzi ale pare razy dano mu juz do zrozumienia aby w poniedzialek juz do pracy nie wracal....bo sa inni w kolejce i on troszke blokuje :ico_noniewiem:
Jesli nic sie nie ruszy to postaramy sie jak najszybciej wywolywac, bardzo bym chciala juz w poniedzialek, w koncu to bedzie 12 dzien po terminie...
a jutro na usg i badanie ginekologiczne...Moze sie maly zdecyduje!!! :ico_oczko:
mojamaja.corcia, , Marta26, milego dnia!!!!

[ Dodano: 2008-06-26, 13:53 ]
a ciekawe co tam u lulu?Jak tam synek i kiedy wychodza?

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

26 cze 2008, 14:14

martam21, nie wiem co u lulu, nie pisałam do niej, pewnie ma inne rzeczy do roboty niż odpisywanie na smski to jej nie przeszkadzam :ico_oczko:
mój m. dzis w domku ze mna cały dzien bo musiał wziac wolne przez tą naszą wyprawe do krakowa. więc sobie razem posiedzimy a wieczorkiem moze jakas przyjemna forma wywoływania bedzie :ico_oczko:
mi ostatnio coraz bardziej dokucza ból pleców, oj juz czuje że to bedzie najgorsze przy porodzie- te bóle krzyżowe. ...
u mnie z urlopem mamy bedzie problem bo od 1 lipca miała wziąc no i mieszkac u nas tydzien lub dwa a tu Mały sie nie szykuje i sie boje że mamie urlop przeleci zanim ten uparciuch wyjdzie... Co do m. to chyba bez wiekszego problemu dadza mu urlop, wiedza jaka jest sytuiacja - że czekamy na Babla i nie kreca nosem że im powie w zasadzie tak w ostatniej chwili że chce teraz urlop. a może wcześniej jeszcze na chorobowe pójdzie - zaraz po moim porodzie to byśmy nawet 3-4 tyg. posiedzieli wszyscy w domku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

26 cze 2008, 19:14

:ico_ciezarowka: , co tu taka cisza? gadac z maluchami , żeby wychodziły, bo to juz niedługo koniec miesiąca :-)

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

27 cze 2008, 08:37

NOWA pisze:gadac z maluchami , żeby wychodziły, bo to juz niedługo koniec miesiąca

Nasi chłopacy są bardziej uparci niż Wasze Dziewczynki-coś im sie nie śpieszy :)
ja nadal 2w1. Dzis juz mnie chyba nie bedzie, bo po 10 przyjezdza bratowa z synusiem i beda do wieczora. biore sie za obiad i ciacho :) pozdrawiam

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

27 cze 2008, 19:54

Co tam u Was?
U mnie nic nowego, po badaniu i usg nie ma zadnych zmian :ico_olaboga:
Usg wykazalo,ze dzidzius ma sie dobrze, jest jeszcze mnostwo plynu wokol niego i nigdzie sie nie wybiera :ico_noniewiem:
Tak wiec we wtorek rano mam sie zglosic na wywolywanie porodu....Ech....

[ Dodano: 2008-06-27, 19:55 ]
A jak u Was? jakies zmiany?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Matthewcrela i 1 gość