Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

23 lut 2013, 14:40

Milena wczoraj gdy przebierałam jasia, pokazała na jego siusiaka i mówi: "Cipcia" :ico_haha_01: hehehe
mówię, że jasiu ma siusiaka. To ona na to "ooo, siusiaaaa" :ico_haha_01:

Tak oto się rozkręca. :ico_oczko:


Mam wielką ochotę kupić zeszyty do nauki czytania (od 3 latek to jest!) i uczyć ich w domu.
Bartek, jeszcze w "zerowce" w przedszkolu załapał zasady j.polskiego i jakoś tam czyta- ćwiczymy na prostych tekstach.
Ale lepiej czyta już po ang.

Z tym, że tutaj oni inaczej uczą czytać, bo jak wiemy jest ej bi si di i ef dżi :ico_haha_01: I chciałabym też wprowadzić naukę czytania dla mili i Damiana, a w końcu za lat kilka dla Jasia... I nie wiem. Kupić?? Mam wrażenie, że nie podołam. CZASOWO....
Bo zeszyciki są bardzo proste, obrazkowe, sylabowe, ściągnęłam sobie z chomika i obejrzałam co nieco. I podoba mi się.
Teraz mają ferie, więc był czas i na farby, i na rebusy, i na plastelinę i na byle malowanie, i na czytanie. A w czasie szkoły, to 3 razy latam, jestem na grupach, albo na zakupach, właściwie wpadam i wypadam, a jak wracam o 16, podaję obiad, jest już 17 albo 17:30, lekcje, mycie, kolacja, spać.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

23 lut 2013, 15:51

Milena wczoraj gdy przebierałam jasia, pokazała na jego siusiaka i mówi: "Cipcia" :ico_haha_01: hehehe
mówię, że jasiu ma siusiaka. To ona na to "ooo, siusiaaaa" :ico_haha_01:
JA ostatnio kremowałam sobie piersi, a Mały podchodzi i pyta "Mamo co ty robisz z tym siusiakiem??" :-D Troszkę Mu się pomerdało :ico_haha_01:

A wczoraj mówię do Niego "Synku Ty to jesteś mały łobuziak", a Nikoś mówi "Ja nie jestem łobuziak, ja jestem WASZ Nikoś, więc tak nie mów" :-)

A to Nikonka hicior:
Nikoś: „Mamo a bolą Cię jeszcze cycusie?”
Mama: „Troszeczkę”
Nikoś: „Czyli nie bardzo?”
Mama: „Nie, tylko troszeczkę”
Nikoś: „To dobrze, to zaraz Cię przestaną i będę mógł je znowu jeść!” :D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

23 lut 2013, 18:27

słodko :))))))

NICOLA_1985

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

23 lut 2013, 20:35

Tibby to jak wszystko obmyślone to spoko , najważniejsze miec plan :ico_oczko:

Martalka no to nie długo Milka zacznie całymi zdaniami jechać :-)

Karo Niko świetny! :-D teksty ma bezbłędne... :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

25 lut 2013, 16:14

Dzień dobry.
dziś mierzyliśmy z M. Tobika i ma już 100,5cm!!!!!!!!!!!!! :shock:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

25 lut 2013, 22:17

Witam sie i Ja
:-) :-) :-) aż serce sie raduje watek zaczął zyć
:ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

26 lut 2013, 09:38

Witam!!!

dzis czekam na telefon od pani logopedy. no i nie zapomnijcie bo od piatku sa zapisy do przedszkoli :-)

karola od 3 dni raczkuje tak to caly czas pelzala i kleczala przy meblach. ciekawe kiedy wstanie. dziewczyny kiedy bedziecie kupowac dzieciakom buty wiosenne?
ja jestem od 3 dni na diecie nie jadam kolacji, pije zielona herbate,1.5 litra wody i staram sie cwiczyc ale juz jest kg mniej na wadze :)

NICOLA_1985

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

26 lut 2013, 11:51

hej
ja też jestem na diecie :ico_oczko: pije zieloną herbatę, jem dużo mniej, jak najmniej słodyczy, pije dużo wody, na śniadanie zjadam jedą kromkę chleba, na obiad tyle co dzieci , na kolacje nic ale nie czuje nawet głodu... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
jeszcze musze zacząć ćwiczyć

mama z tatem sa u mnie od piątku dlatego mnie nie ma za dużo teraz, nie mam za bardzo czasu przy komputerze siedzieć :ico_oczko:
dzisiaj mam trochę sprzątania a potem na 16.00 do pracy , od piątku prawdopodobnie już zacznę więcej godzin bo mam drugie dziecko na środowisko - pisałam już chyba :ico_oczko: patologia straszna no ale nic taka moja praca ... od czerwca bedzie lepiej bo bede miała stały etat w konkretnym ośrodku i prawdopodobnie ze srodowisk zrezygnuje bo nie moge pracować całymi dniami... mam jeszcze swoje dzieci którym chce poświecić czas... zwłaszcza ze Karolina potrzebuje mojej uwagi , a ja od czerwca bede miała tylko niedziele wolne bo bede pracować od poniedziałku do soboty od 8-16..
dobrze ze przedszkola otwarte od 6.30-16.30 to sie akurat zmieszcze w czasie jak dzieci poodwożę na 7.00 i odbiorę po 16 :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
oby Krystian dostał się do tego pkola co KArolina, bede miała tylko młyn, czerwiec, lipiec i sierpień bo bede wozić młodych do dwóch osobnych p-koli :ico_noniewiem: ale spoko dam rade :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

musze sprawdzić od kiedy u nas składa się podania do pkola bo Krystianka musze zapisać... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: do i do klubu malucha zapytać ile skasują za te 3 miesiace za 9 h/ dziennie, bo Krystianek od początku od 1 czerwca pójdzie na 9 h, bede musiała w maju go pare razy zaprowadzić przez kilka dni na pare godzin zeby sie przyzwyczaił... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

NICOLA_1985

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

26 lut 2013, 12:27

no to już sprawdziłam sobie to pkole dla młodego
musze mu wykupić abonament na 10 h - koszt 680 zł - czyli nie tak źle... bo nie ma abonamentu na 9 h , a w 8 się nie wyrobię.. :ico_noniewiem: no ale to jest tylko 3,20 / h .... która opiekunka mi będzie pilnować dziecka za 3 zł za godzine??? :ico_oczko: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
fajne pkole serio same zobaczcie:
http://klubmaluchazory.pl/
:-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

26 lut 2013, 13:06

dziewczyny, mam pytanie, nie wybiera się któraś z was do h&m?
poszukujemy tych butów - rozm 25!
Obrazek

u nas drzwi otwarte (w zasadzie to aż 4 dni dni otwartych każdego dnia co innego, więc masa aktrakcji) od 05-07.03 plus 12.03 przedstawienie o czerwonym kapturku.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość