Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

12 maja 2011, 06:03

Witam super informacją (jak ja takie od rano lubię czytać i pisać)
mama Izuni urodziła dziś o 5.15 córeczkę Adę. Malutka nie taka malutka bo ma 60 cm, waży 3690g, obwód główki 36cm.
http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 03#5499003
mama Izuni dostała krwotoku w czasie szycia. Nadal ma krwotok i jest na obserwacji. Pozdrawia nas wszystkie.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

12 maja 2011, 07:52

nareszcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
witamy ADUsie :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: a mamusi duzo zdrówka zycze !!!! :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 12-05-2011, 07:58 ]
dzis znowu mam napiety dzień.....zaczynamy rano od bilansu......
wczoraj byłam taka zmeczona ze myslałam wieczorem ze urodze..........chyba ostatnio troszke przesadzam.....wszystko mnie tak ciagło w dól i skurcze sie pojawiły....
jutro do gina :ico_sorki: :ico_sorki:

miłego dnia !!!
ide szybko ogarnąc mieszkanko i szykujemy sie do lekarza :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

12 maja 2011, 09:52

Gratulacje dla MAMyizuni i jej coreczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zycze szybkiego powrotu do zdrowia kochana :-)

Ja mam mało czasu niestety dla was, teraz jest łądna pogoda to duzo na dworze siedzimy. Czasami sa momenty ze nie moge sobie poradzic z dzieciakami.
Wczoraj Dawid płakał, Filip tez nie w nastroju :ico_olaboga: i potem mnie sie udziela.
W nocy coraz gorzej spi nie wiem dlaczego i zrobił sie płaczliwy, ale tak to wszystko oki :-)

Co do tego krocza to mnie teraz nie nacinali, ale po pierwszym porodzie, robiłam sobie okłady z riwanolu i było mi lzej po nich, a tak to długo mi sie goiło i bolało.
Krwawienie nadal mam, juz takie slabe ale nadal obecne.
Uzywałam podpasek caly czas i nadal w nich chodze, nawet nie mam czasu na wietrzenie krocza, bo juz w tych podpaskach zle sie czuje taka jakas zaparzona :ico_szoking:

No nic zmykam kochane i trzymam kciuki za reszte dziewczynek :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

12 maja 2011, 10:21

mamoIzuni kochana ogromne gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Adusia nie taka duża jak straszyli :ico_oczko: Wracaj szybciutko do zdrowia! :ico_sorki:

my z mężem pospaliśmy dzisiaj do 9:30 :ico_szoking: :ico_haha_01: mąż pojechał teraz zrobić przegląd auta, a ja muszę się ubrać, umyć i mieszkanko trochę ogarnąć :ico_oczko:
Wczoraj wieczorem miałam pierwszy raz skurcze u góry brzucha :ico_noniewiem: nie wiem co to :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

12 maja 2011, 12:35

WItam się :-)

My rano pojechaliśmy na badania, krew i mocz. Jak byliśmy w szpitalu tostwierdziłam że pójdę na izbę przyjęć bo cały czas się martwiłam wydzieliną i do tego bałam się że sączą mi się wody po troszeczku. Lekarze i pielęgniarki cudowni :ico_brawa_01: Tak mnie miło przyjeli na tej izbie, pielęgniarka podpięła mnie pod KTG na 20 min, bardzo sympatyczna porozmawiała ze mną o wszystko wypytała i powiedziała że przyjdzie jeszcze lekarz mnie zbadać. Lekarz chyba ten sam co mnie szył po porodzie, bardzo miły jak mnie badał to co chwile mnie przepraszał chociaż bada dużo delikatniej niż moja ginekolog. Powiedział że wody to raczej nie są, oczywiście sprawdził takim specjalnym płynem ale powiedział że jakbym jeszcze miała wątpliwości to żebym przyjechała bo to nigdy na 100% nie da się sprawdzić. Na infekcję polecił lactovaginal który już sobie sama wcześniej kupiłam :-) Ostatnio miałam pobierany posiew więc powiedział że zobaczymy co w nim wyszło i ewentualnie już moja lekarz coś przepisze. Zapis KTG prawidłowy z małymi skurczami. Szyjka miękka gotowa do porodu ale długa ujście zewnętrzne przepuszcza palec a wewnetrzne zamknięte. WIęc na razie wszystko pięknie :-)


MamoIzuni GRATULACJE!!! Nareszcie Adusia jest już z Tobą :ico_brawa_01: Tak bardzo się cieszę :ico_brawa_01: Mam nadzieję że krwotok ustał i już jest wszystko wporządku
:ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 12-05-2011, 12:41 ]
Mariola super że problem wózka masz już z głowy :ico_sorki: Kolorek chyba też bym wybrała taki albo ten jasnozielony. Chociaż wózek też nie w moim guście no ale ważne że niedrogi i nie musisz brać na raty.

markotka, no to sobie pospaliście :ico_oczko: Ja o 6 już pod prysznicem siedziałam :-) zoola27, no to nie szalej tak kochana :ico_sorki: Jeszcze troche daj czasu maluszkowi.
Daj znać po bilancie :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

12 maja 2011, 12:43

Witam się i ja :-)

MamaIzuni nareszcie!!! Bardzo się cieszę i gratuluję :-) :-) Też się bidulka namęczyłaś...najważniejsze, że już z Adą jesteście razem :ico_brawa_01:

Murchinson szkoda gadać na tą naszą służbę zdrowia- aż nie wiem co powiedzieć! Jak taki ktoś w ogóle może być lekarzem? Nie rozumiem tego!

markotka, Małemu bardzo się podobało, w aucie spał , na dworze też czuł się super :-) Jego pani doktor powiedziała, że już mogę z nim pospacerować jak jest taka piękna pogoda :-)
A co do tych skurczy- te u góry to chyba te przepowiadające, które pojawiają się na kilka dni przed porodem! Także oszczędzaj się, bo jeszcze troszkę. Co prawda na tym etapie dzidzia już jest w pełni wykształcona, ale lepiej niech posiedzi jeszcze dwa tygodnie :-)
A co z Twoim znieczuleniem- wujek będzie Ci je podawał?Powiem Ci, że ja drugi poród tylko ze znieczuleniem!!

Mariola jak dla mnie też ten trzeci wózeczek jak bym już miała wybierać!

A nie mówiłam Wam, że ta moja kumpela z bliźniakami urodziła przez CC dokładnie w tym samym dniu co ja :-) W końcu ordynator się nad nią zlitował- tak długo czekał z decyzją, chyba czekał, aż dostanie coś w łapę :ico_szoking: Urodziła dwie córeczki, obie zdrowiutkie :-)

Dziewczyny pieluszkujecie podwójnie maleństwa?? U nas w szpitalu dają takie zalecenia aż do pierwszej wizyty u ortopedy.

[ Dodano: 12-05-2011, 12:51 ]
Motylku super, że tak Cię miło przyjęli- mnie też przyjmował super lekarz, przepraszał za każdym razem jak jęknęłam. Potem przez cały czas jak położna wypełniała formularz siedział przy nas i oglądał moje wyniki badań :-) Fajny lekarz jeden z lepszych u nas w Ostrowie :-)
Całe szczęście, że wszystko jest dobrze, bo jeszcze troszeczkę do porodu :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 maja 2011, 13:11

witam
nareszcie mąż mi naprawił ładowarkę od lapka i oby już normalnie działała :ico_sorki:
Milenka śpi od 10.30 więc niedługo pewnie pobudka,to sobie chociaż posprzątałam i zaraz obiadek będzie :-) Hania na podwórku biega i wpada tylko jak chce jeść lub pić :-D
mężuś już w domku,dzisiaj biedny do dentysty jedzie bo 2 zęby go bolą i nic nie pomaga :ico_olaboga:
my tak samo sporo na dworze siedzimy,jak mam w domu coś do zrobienia to małą w wózku przed dom wystawiam i sprzątam :-D

mama Izuni , NOWA gratuluję narodzin córeczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

to która teraz następna? :-D :-D
Wczoraj Dawid płakał, Filip tez nie w nastroju :ico_olaboga: i potem mnie sie udziela.
W nocy coraz gorzej spi nie wiem dlaczego i zrobił sie płaczliwy, ale tak to wszystko oki :-)
Filip pewnie tak reaguje na pojawienie się młodszego brata :ico_noniewiem: oby mu to szybko przeszło :ico_sorki:

Motylek22 super,że tak miło cię przyjęli :ico_brawa_01: tak powinno być wszędzie...a Filip w podpisie cudny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziewczyny pieluszkujecie podwójnie maleństwa?? U nas w szpitalu dają takie zalecenia aż do pierwszej wizyty u ortopedy
ja nie pieluszkuję,Hani też nie pieluszkowałam :ico_sorki:
no i witaj już w domku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

12 maja 2011, 13:28

Ania teraz chyba tylko ja zostałam z majówek :-) termin na 21 maja ale jak ten mój Mały się zdecyduje to nie wiem :-D jutro wizyta to może się dowiem czy ma zamiar się coś ruszyć czy nie bardzo :-D

[ Dodano: 12-05-2011, 13:29 ]
Wielkie Gratulacje dal MamyIzuni!!!! nareszcie razem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

12 maja 2011, 13:34

Przedstawiam Wam kolejną forumową małą księżniczkę Adę
Obrazek
Ada ssie cycka, a jej mam się skleja.
Dziewczyny pieluszkujecie podwójnie maleństwa?? U nas w szpitalu dają takie zalecenia aż do pierwszej wizyty u ortopedy.
Nie bo nie dostałam takich zaleceń w szpitalu. Dziś była pani doktor i też nie kazała za to musieliśmy jechać do chirurga na lapisowanie pępka bo pod kikutem zrobił się taki pypeć, który narastałby później. Za tydzień do kontroli.
Cały zabieg jest bezbolesny dla malucha i nie trwał nawet 5 min., dłużej czekaliśmy na korytarzu bo nie było lekarza. Jakaś baba przyszła z synem i się wepchnąć przed nas chciała. Powiedziałam jej grzecznie, że jest kolejka a ta na mnie z gębą bo ona był już tu o 10 i ona wchodzi i koniec kropka. Jak lekarz przyszedł kazał nam wejść do gabinetu a jej zaczekać bo noworodek ważniejszy.
Ostatnio zmieniony 12 maja 2011, 14:11 przez Murchinson, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

12 maja 2011, 13:44

Murchinson, u nas dają zalecenia każdemu dziecku więc teraz nie wiem- może szybciej wybiorę się do ortopedy, żeby się upewnić, bo gorąco maluszkowi z tą tetrą między nogami mi się wydaje!
u nas pępek póki co ładnie się goi :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość