Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

30 maja 2007, 08:59

Witam
Aniu dawaj dzieci popilnuję a Ty się prześpij :-D ja to Cię podziwiam jak Ty funkcjonujesz jeszcze?????
Jagula krem bubchen
Gosiu ten gorący kubek to taki mało budyniowy i bardzo słodki ale jak się chce to daje radę :ico_oczko:
u mnie Jaś dał taki popis, że normalnie szok :ico_szoking: najgorsze jest to, że mi nerwy puszczają i dzisiaj 2 godziny wyłam razem z nim w końcu padł i spał 30 minut :ico_placzek:
teraz mama go wzięła na chwilę więc idę się wymyć i zjeść śniadanie
gdzie ta Witaminka????? kto dzisiaj robi kawę??????
u nas pogoda się popsuła :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jest szaro i zimno a na dworze 12 st cudnie
i jeszcze wkleję jedną fotkę z konsumpcji kremu:

Obrazek

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

30 maja 2007, 09:03

Asiu ja tez piję kawkę góra trzy i to bezkofeinowe poniewaz nawet po rozpuszczalnej z mleczkiem mam trzepawkę.Ale dzisiaj zrobiłam sobie kofeinową.Widzisz taka zemnie cholera mały teraz usna a ja zamiast do niego to siedzię z Wami.


Chloe--mój mąż jak cos nie wywinie to nie przerzyje. :ico_puknij:

Qrcze ja normalnie niewiem jak za to pakowanie sie wziąsc. :ico_olaboga:

Dziewczyny wiecie co ?pomyslałam sobie,ze moze kazda z nas zrobi taki mini album.początek ciązy i co jakis czas a potem poród (jedno zdięcie) i co drugi miesiąc az do teraz.Zebysmy miały taką pamiątkę jak to było i jak szybko rosną i się zmieniają nasze maluchy.Co sądzicie o tym??????????

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

30 maja 2007, 09:05

a i jeszcze Mokuso wysłała mi smsa, że w nocy Kubuś zaczął się dusić pojechali do szpitala, albo lekarza nie wiem i okazało się, ze ma niby krup i dostał zastrzyk, już jest lepiej, ale jeszcze muszą się pobadać, więc buziaki dla Kubusia i Mokuso

a przy okazji dla Kylie z okazji 7 miesiąca :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2007-05-30 ]
Ana super pomysł i na bloga to można dać, tylko jeszcze nie wiem jak ale coś wymyślę więc jak ktoś chce to ja poproszę o takie zdjęcia i coś z nimi zrobię

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

30 maja 2007, 09:08

Aniu, super pomysł :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tylko ten mini album to mamy w kompie zrobić czy jak?
A co do męża to musiały do strasznie to oczy boleć :ico_placzek: Mój tata też kiedyś był taki mądry (spawał bez maski) i w nocy tak go oczy bolały, napuchły, że po scianach chodził :ico_olaboga:
Buziaki...spadam na śniadanie. PA

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 maja 2007, 09:10

Mokuso kochana jeja, trzymaj się.
Kylie buziaczki z okazji 7 m-ca
Aniu ja z kofeinka kawki pije :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

30 maja 2007, 09:11

Buziaki dla Kylie :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki:

No i duzo zdrówka dla Kubusia :ico_buziaczki_big: . Kurczę, co to znowu za choler*two ten krup?? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

30 maja 2007, 09:11

Jolu-my tez się zastanawialismy nad kupnem spacerówki ale z kasą krucho więc wolę niewydawac tym bardziej ze na nasze trasy czyli góra 20km starcza nam ten.A propo wyjazdu to o którj bedziecie w Grzybowie?


Riterko----jakos zyję i łazę skoro piszę z wami.Wy lepiej działacie niz sen :-D
Co do Jasia to bark mi juz słow on jest poprostu nonono :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:


Pochwalę się Wam kupiłam wczoraj mężowi łancuszek srebrny ( no łancuch) miał juz jeden ale był za wąski (4mm) a zawsze marzył o szerszym to teraz ma 7mm a cięzki jak cholera ja bym nosic niechciała takiego cięzkiego.CIeszył sie jak dziecko.Miałam mu dac dopiero w Grzybowie w dzien jego 30-tki ale dałam juz wczoraj.Tylko mu nic o cenie nie gadałam bo by mnie zabił.

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

30 maja 2007, 09:15

Aniu, nie wiem o której do Grzybowa dojedziemy. Znając życie to przed 10 nie uda się wygrzebać z Hubim. Potem w Kołobrzegu musimy wjechać do dwóch klientów Adama i do Trzebiatowa podjechać. Myslę, że najwczesniej w Grzybowie ok. 15 się pojawimy :ico_noniewiem: Ale wiesz jak to z dziećmi...nigdy nie wiadomo...Może uda się wyjechać wcześniej...
Fajny prezent zrobiłaś mężowi. Spełniłas jedno z marzeń. Super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

30 maja 2007, 09:15

Dla Kyle :ico_tort:

Jolu chodzi mi oto,ze tak samo jak wysyłamy fotki to sobie w kąpie zrobic taki mini folder wrzucic te zdiątka co uwazasz a najlepiej to jeszcze podpisac np."Ja w 3 mc ciąży" i wysłac nam a my sobie zostawimy a Riterka nasza zrzuci na blog dodatkowo.

[ Dodano: 2007-05-30 ]
A czemu ja mam pod Avangarem online?

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

30 maja 2007, 09:19

Dla Kylie :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości