Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

17 sty 2009, 11:25

Witam i ja!

Obrazek
Wszystkiego najlepszego dla Gabiego!!! Rośnij zdrowo dając radość rodzicom!!!

Kurcze, Norbert wczoraj jak go położyłam płakał ze 3 razy. Wzięłam go do livingu koło 22 i sobie podokazywał godzinkę. Potem usnąć jeszcze nie mógł dłuższy czas, tylko leżał i się przyglądał czemuś w ciemnym pokoju. Rano myślałam, że dłużej pośpi, ale wstał jeszcze wcześniej niż zwykle - przed 8.
Teraz już po kaszce, przewinięty bawi się w pokoju.
Ostatnio też coś katarku podłapał, ale to chyba już moja wina bo czasem rano nim go ubiorę to łazikuje boso.

Ja jeszcze w łóżku leżę, ale zaraz pora na śniadanko i kawkę.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

17 sty 2009, 11:41

Fintifluszka pisze:ile tych zdjęć miało być do suwaczka i jakie?

zdjęć 5 a jakie sobie wybierzesz takie będą :ico_oczko: (najlepiej wyglądają trzy poziome i dwa pionowe ale to akurat chyba nie problem)
I wszystkiego najlepszego
Obrazek

Ja dziś taka jakaś niedorobiona znów, głowa mnie boli

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

17 sty 2009, 12:50

Renia ty to masz powod zeby byc zmeczonym a ja chodze cala nerwowa glowa mnie boli do tego Majka cale rano plakala polozylam juz ja spac :ico_olaboga: nawet nie musialam dlugo bujac

do tego jestem zla na meza poszlam na targ musialam troche odreagowac i zostawilam go z niunka jak wrocilam to on sobie gral na playu a maji powyciagal zabawki a ona co chwilke plakala nawet z stolu nie pozbieral po sniadaniu

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

17 sty 2009, 14:12

iwona83 pisze:do tego jestem zla na meza poszlam na targ musialam troche odreagowac i zostawilam go z niunka jak wrocilam to on sobie gral na playu a maji powyciagal zabawki a ona co chwilke plakala nawet z stolu nie pozbieral po sniadaniu

oj też bym się niemało zdenerwowała, my też bardzo często o jego granie się kłóciliśmy a teraz się naprawdę ogranicza.

Coś mi Arturek pokasłuje jak śpi, pojęcia nie mam czym to spowodowane i co mu mogę dać domowego :ico_noniewiem: (bo na kaszel nic nie mam dla niego)
I coś jeszcze miałam pisać ... :ico_puknij:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

17 sty 2009, 14:13

Czesc sto lat dla Gabcia :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Amelka zasneła wczoraj 23;45 i dzisiaj spała do 9 tylko o 7 podalam jej na spaniu mleko ,teraz zasnela a ja biore sie za porzadki i rozbiore choinke wiec zmykam bo Julka pojechała spać do babci.Jestem ciekawa czy nie wroci o 22 z tata jak ostatnio.

[ Dodano: 2009-01-17, 13:14 ]
Renia0601 pisze:Coś mi Arturek pokasłuje jak śpi, pojęcia nie mam czym to spowodowane i co mu mogę dać domowego :ico_noniewiem: (bo na kaszel nic nie mam dla niego)
ja podaje stodal i deflegmin

[ Dodano: 2009-01-17, 13:15 ]
iwona83, dzieki za kartke wczoraj doszla Amelka juz ja czytala ale na szczescie nie potargala.

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

17 sty 2009, 14:55

witam i ja dziś od rana nie mogłam wejść na stronke jakaś awaria czy cos !!
U nas nocka ok Kamil obudził sie raz tylko ok 4 a potem ok 6 zaczoł sie wiercic wiec mu mleko na spiocha i spaliśmy do 9
Sto lat dla Gabiego!!!!!
Obrazek

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

17 sty 2009, 14:56

Sobota i nie wiele nas dzisiaj. Ja sprzątam w kuchni, Rafał w łazience, potem jeszcze living i odkurzanie..dzisiaj nasz dyżur porządków :ico_oczko: Norbi śpi prawie godzinkę. Zaraz też obiad muszę zrobić.. ale to po sprzątaniu - rybka już się rozmraża.

Włączyłam sobie na necie radio Eska bo mój brat wygrał "swoją 10 hitów". Zaraz od 14-tej przez godzinę ma lecieć. Musiał rozmawiać przez telefon o ułożonej swojej liście. Mówił mi, że nieźle się napocił przy tej rozmowie, że ciął się.. trema zjadła biedaka :ico_haha_01:

Wracam do porządków bo zaraz pewnie Norbi się obudzi.

[ Dodano: 17 Styczeń 2009, 14:00 ]
iwona83 pisze:do tego jestem zla na meza poszlam na targ musialam troche odreagowac i zostawilam go z niunka jak wrocilam to on sobie gral na playu a maji powyciagal zabawki a ona co chwilke plakala nawet z stolu nie pozbieral po sniadaniu

Nie ma nic gorszego jak facet, który "zatopi się" w swoim świecie gier i nic poza tym nie widzi. Dziecko by chodziło osikane, osrane a oni by czekali na nas bo sami są zajęci :ico_haha_01: Ach z tymi facetami. Rafał miał playa ale sprzedał bo dawno na nim nie grał.. za to teraz gra PS Portable :ico_smiechbig: na jedno wychodzi.. ale nie jest tak pochłonięty tym. Zazwyczaj gra jak ja siedzę na necie.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

17 sty 2009, 15:26

kurcze Majka spala mi tylko godzinke ale na szczescie wstala bez goraczki

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

17 sty 2009, 16:18

a ja sobie na zachciankę zrobiłam ruskie i wyszły tak pyszne że , mmm ...
zachcianki mam ogromne ale odrzuca mnie na samą myśl od smażonego :ico_oczko:

CleoShe pisze:Sobota i nie wiele nas dzisiaj. Ja sprzątam w kuchni

chyb każda dzisiaj sprząta, no prócz mnie bo ja się lenię, później to zrobię :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

17 sty 2009, 16:55

iwona83, no to mąż się nie postarał. Też bym się wściekła, Jarek ostatnio nie gra w nic, nawet diablo odstawił :-)
Ja rano byłam na angielskim, dzisiaj ostatnie zajęcia, teraz ferie, potem egzamin. Byłam też na Hali targowej i kupiłam ozdoby na tort. Ula spała tylko pół godziny, więc nie wiem jak wytrzyma do wieczora... pewnie będzie ciężko.

Była też u nas dzisiaj kuzynka Jarka i pytała co kupić Uli na urodziny, bo nie chce zabawek, szczerze mówiąc nie wiem co mi będzie potrzebne. Chyba kurteczkę na wiosne kupią, bo widziała ładną w sklepie :-)
Mam już prawie wszystkie rzeczy kupione do urodzin, jeszcze mięska i wędliny i będzie koniec. We wtorek przyjdzie mój tata, żeby złożyć nam szafę i będę mogła przygotować pokój dla dzieci :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość