Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

25 sie 2011, 08:18

Teraz Nelluś , więc ma 2 dolne jedynki :-) pięknie już sama siedzi :-) kręci się ładnie jak wskazówki zegara :-D i dziś pierwszy raz przyjęła pozycje do raczkowania sama i trochę popełzała :ico_brawa_01:
patrzę Nasze dziewczynki idą łeb w łeb hehe ;) Julcia też już ma 2 dolne jedynki ;D, siedzi już dosyć długo sama będzie miesiąc czasu- oczywiście jak ją posadzę hehe sama coś próbuje ale stanowczo woli przybrać pozycję do raczkowania - świruje mi już z Nią od 2 tygodni ale mamy ubaw hehe ;D bo jeszcze nie łapie że trzeba ruszać nogami i rączkami to podrzuca tyłkiem góra dół ;D potem wrzucę nagranie hehe

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

25 sie 2011, 09:27

Hejka
Agniecha trzymam kciiuki Zza synusia sostry. Ovby wszystko bylo ok.
Blanka a kiedy planujesz powrot do pracy?
AniaZaba brawa dla mlodego za ząbka :ico_brawa_01:

Stawiam :ico_tort: na 6 miesiecy Stasia.

U nas z jedzeniem Stasiu sie rozkreca coraz bardziej. Uwielbia ziemniaczka z marchewka i maselkiem,jablko,banany. Biszkopty i chlebek. Na razie nic mu nie szkodzi i dobrze reaguje. Cybcusia jest niestey mniej, bo doszla praca i tego mi szkoda. Moj smyk jest trocje mamisynkiem i placze jak wychodze rano do pract. Ja placze z nim. Jakwracam to sie bardzo cieszy i nie pozeala mi zniknac.

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

25 sie 2011, 09:42

AniaŻaba gratulacje za ząbka . Tynusz brawa dla Julci niedługo jej nie dogonisz jak załapie ,że do raczkowania potrzeba ruszać nogami i rączkami chyba ,że od podskoów pierwszy będzie fikołek hi hi .
pinkorzeczywiście z tą pracą tak jest ,że cieszysz się bo jest i smucisz bo dzieci zostawiasz małe ehhh nigdy nie jest łatwo ...

A teraz o synku mojej siostry robili jej badania na krew bo wcześniej wyszła jakaś nieprawidłowość ,która między innymi powoduje mukowiscydozę powtórzyli badania i jak będzie żle to w następnym tygodniu dostanie pismo cholera z tym czekaniem człowiek się zamartwia ,ale wczoraj u pediatry robili badanie potu na tą samą dolegliwość i wyszło negatywnie -pediatra wytłumaczył ,że gdyby był chory to na 100% wyszło by pozytywne bo by postawić diagnozę badania z krwi muszą zgadzać się z tymi z potu więc cieszymy się bo 90% nic malutkiemu nie jest.Poczekamy czy pismo nie przyjdzie w następnym tyg. :ico_sorki:

Wyszywam teraz papieża i modlę się do niego o cud dla teściowej ....wczoraj poczuła się na tyle dobrze by zejść z pięterka i pogadać na skypie zobaczyła wnuków przez kamerę trochę pogadałyśmy.Mąż przygotowuje się na pogrzeb rozmawia ze mną o formalnościach a ja..?Nie dopuszczam do siebie myśli .Powiedziałam mu ,że taka wiadomość to tak jakby ktoś mi powiedział ,że za tydzień jest koniec świata poprostu nie chcę w to wierzyć ,że jej już nie będzie i tak jak mówiłam codziennie modlę się ....

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

26 sie 2011, 19:18

pinko, ja się częstuję :-D Stasiu 100 lat!!!

A u nas dziś wyszedł drugi ząbek.. wczoraj wieczorem nie było a od rana już jest :ico_brawa_01: tylko nocka do kitu, a o 4,30 pobudka :ico_spanko:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

26 sie 2011, 20:39

Pokażcie fotki tych waszych zębowatych pociech..Dzieciaczki zawsze wyglądają tak słodko z pierwszymi ząbami :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

26 sie 2011, 22:00

AniaZaba, gratuluję ząbków :ico_brawa_01:
Blanka a kiedy planujesz powrot do pracy?
chcę, żeby Mateusz stabilnie siedział i zaczynam szukać . Martwię się tym wszytskim, bo nie wiem czy znajdę odpowiednią pracę, czy będę miała z kim zostawić małego :(
Dzieciaczki zawsze wyglądają tak słodko z pierwszymi ząbami
oj tak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

@gniecha, więc trzymam mocno kicuki aby pismo nie przyszło.
dużo zdrowia dla małego i dla teściowej

manenka Tynusz ale macie zdolne dziewczyny :ico_brawa_01:

[ Dodano: 26-08-2011, 22:01 ]
dziewczyny doradźcie jak wprowadzałyście gluten ??????????????????????

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

27 sie 2011, 10:05

dziewczyny doradźcie jak wprowadzałyście gluten ??????????????????????
Ja nie miałamtego problemu więc nie pomogę Ci niestety no ale pewnie stopniowo jeśli były jakieś problemy.
@gniecha, więc trzymam mocno kicuki aby pismo nie przyszło.
dużo zdrowia dla małego i dla teściowej
Dziękuję pięknie w imieniu siostrzeńca i teściowej ta druga jest w szpitalu od 2 dni co dalej -dni pokażą..

Stefan jeszcze śpi szok :ico_szoking: Ale i ja dziś spałam jak suseł.....
Ja mam trochę czasu do podjęcia pracy a też już się martwię z Luckiem siedziałam 3 lata teraz finanse na to nie pozwalają ,ale damy rade no nie???

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

29 sie 2011, 07:09

Julcia też już ma 2 dolne jedynki ;D
A u nas dziś wyszedł drugi ząbek..
Nasze gratulki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U nas jeszcze bezzębnie, za to raczkowanie idzie na całego (aż mała ma ranki na paluszkach u nóg :ico_olaboga: skarpetki nie pomagały więc kupiłam jej pierwsze pantofelki, żeby nóżki miały czas na zagojenie) - trochę ich nie lubi, ale jak krew się leje strumieniami - chociaż ranki malutkie - to nie ma wyjścia :ico_oczko:
tutaj link sprzed paru dni jak sobie radzi :-D
http://www.youtube.com/watch?v=nWpgJWzeubQ
Z kolejnych nowinek to Zuzia zaczęła sylabizować, najlepiej wychodzi jej ta-ta-ta i najczęściej, ale mąż się ucieszy jak dojedzie do nas w środę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Aaaa i stawiam torcik za nasze wczorajsze 6 mcy :ico_tort:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

29 sie 2011, 10:01

tutaj link sprzed paru dni jak sobie radzi :-D
Nie no Zuzia silna dziewuszka pięknie sobie pełza .Mój synek chyba jakiś do tyłu jest ani zęba ani nie siedzi ani nie raczkuje hmmm chociaż od wczoraj podnosi się na rękach i brzusio odrywa od podłoża pewnie jeszcze trochę i zacznie się przesuwać bo na razie to tylko do tyłu wychodzi :-D

Mało czasu na neta mam bo......wczoraj :ico_duzepranko: :ico_pranko: a dzisiaj :ico_odkurzanie: :ico_prasowanko: a jakoś nie chce mi się wogóle

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

29 sie 2011, 11:43

hej

U nas od paru dni pada i pada
dziś byłam z Nell w przychodni i lekarz obejrzał jej uszko i pięknie ładnie się odetkało i jest czyściutkie, więc znowu na nie słyszy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
do tego znalazłam przyczynę dlaczego Nelluś nie chciała jeść deserków i obiadków, otóż to moja księżniczka nie cierpi kupnych , je tylko moje co jej zrobię i ugotuje to wcina aż miło :-D , więc teraz skoro najada mi się w dzień to powinnam odstawić jej nocne karmienie bo je mi o 24-1 i 5-6 , ale nie wiem za bardzo jak to zrobić :ico_noniewiem:
zaczynam od tego, że teraz rozrabiam jej polowe swojego mleka z wodą, później zacznę dawać 3/4 mleka i 1/4 wodę , a potem sama wodę, nie chcę ja drastycznie odstawiać z powodu płaczu , bo znowu boję się o jej uszka, u Mikiego było ostre cięcie i 2 nocki płaczu i z głowy , ale u niej niestety nie mogę tak z powodu choroby
Jak wy dziewczyny macie zamiar odstawić wasze dzieciaczki od nocnego karmienia??

Teraz co do mojego mleczka to muszę teraz zmniejszyć jakoś swoją laktacje, przeszłam z 5 do 4 odciągań, ale widzę, że i tak to za dużo jeszcze mleka produkuję bo codziennie odkąd Nelluś ładnie je w dzień zamrażam 180ml mleka , więc myślę może zmniejszyć do 3 odciągań dziennie
Powiedzcie ile powinno wypić mleczka takie 7mc bobasek ?

Bo wiem , że roczne dziecko może 0,5l nabiału za dnia spożyć, u mnie Mike spożywał za dużo i miał straszne problemy z kupą bo robił mi do 1,5 roku jak noworodek kupy , więc teraz nie chcę przesadzać z mlekiem dla Nell



Wczoraj oglądałam film salę samobójców i bardzo mi się podobał, ale jako rodzica mnie przeraził :ico_chory: i nie polecam oglądać go przed snem bo potem ciężko zasnąć, ale ogóle film polecam obejrzeć

Teraz idę poczytać co tam u was :-D

[ Dodano: 29-08-2011, 12:06 ]
wrzucę wam jeszcze parę fotek :-D

Moja panienka waży 9,4 :-) i muszę jej kupować ubranka na 80 bo są za ciasne :ico_szoking: wiecie wszytko w szerz idzie i się skraca, tylko rękawy muszę wywijać
Michael tak długu chodził w rozmiarów-ce 74 , tylko , że on to chuderlaczek jest i na 10mc ważył 8900 g , bardzo walczyliśmy o to by lepiej przybierał na wadzę, za to teraz nie muszę walczyć z tym by Neluś dużo przybierała tylko by za dużo nie przybrała :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 29-08-2011, 12:21 ]
Blanka wiec do pracy się wybierasz??
Ja jeszcze myślę z 2 lata posiedzieć w domku :ico_sorki: :ico_sorki:
To ładnie je ci synuś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ania Żaba
gratulujemy ząbka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Agnieszka jak tam po wizycie u pediatry??

Basia Zuzia ślicznie pełza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: świetny filmik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Moja Nelluś umie przyjąć tylko pozycje do raczkowania i ewentualnie pełzać w tył, ale Zuzia silna jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D
bo jeszcze nie łapie że trzeba ruszać nogami i rączkami to podrzuca tyłkiem góra dół ;D potem wrzucę nagranie hehe
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to dawaj ten filmik, ja lubię bardzo oglądać takie wyczyny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Stawiam :ico_tort: na 6 miesiecy Stasia.
wszystkiego najlepszego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

pinko, jak znosisz te rozstania??
wczoraj u pediatry robili badanie potu na tą samą dolegliwość i wyszło negatywnie
to bardzo dobre wieści :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mąż przygotowuje się na pogrzeb rozmawia ze mną o formalnościach a ja..
strasznie to smutne :ico_placzek:


A u nas dziś wyszedł drugi ząbek..
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dziewczyny doradźcie jak wprowadzałyście gluten ??????????????????????
ja nie mam zielonego pojęcia, nigdy jakoś tak tego nie wprowadzałam :ico_noniewiem:
(aż mała ma ranki na paluszkach u nóg :ico_olaboga: skarpetki nie pomagały więc kupiłam jej pierwsze pantofelki, żeby nóżki miały czas na zagojenie)
:ico_olaboga: ojoj, a jakie pantofelki jej kupiłaś??
Z kolejnych nowinek to Zuzia zaczęła sylabizować, najlepiej wychodzi jej ta-ta-ta
super gaduła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Aaaa i stawiam torcik za nasze wczorajsze 6 mcy :ico_tort:
wszystkiego najlepszego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dziewczyny, ale ten czas leci :ico_szoking: :ico_olaboga: jak dla mnie za szybko , stanowczo za szybko, nim się obejrzę to dostanę list z terminem operacji , a ja się tak boję narkozy , tzn mi mogą dać, ale jakoś przeraża mnie podanie narkozy dla Nell :ico_chory:

właśnie mi panienka trzaska tu w lapka :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 29-08-2011, 12:22 ]
o matko dopiero zobaczyłam jaki długi post :ico_szoking:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość