Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 lip 2007, 22:35

Agnes1980_2006 pisze:nie ma sprawy dla was wszystko :-D :ico_oczko: :ico_brawa_01: a nick mozecie skracac :ico_oczko:

To dobrze, bo ja też skracam hehe :/

A my dzisiaj kupiliśmy bramkę ochronną, na schody, bo Toska coraz bardziej interesuje tamto zejście :ico_olaboga:
teraz jest już bezpieczny a ja mogę spokojnie coś zrobić na górze :one:

No i zadziwił mnie dzisiaj wziął słuchawkę od skype'a i zaczał "spiewać" ... myślałam że się posikamy ze śmiechu, musiał podpatrzeć babcię jak słuchała muzyki przez słuchawki :-D :-D

Ciekawe jak tam kasiekk po weselisku? :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

30 lip 2007, 07:24

Dzień doberek Kobietki :ico_haha_02: A ja z ranka stawiam mocna ,czarna kawusię :ico_kawa: :ico_kawa: .bo mój Bartosz dzisiaj w nocy wstawał co godzine :ico_olaboga: :ico_olaboga: Jak ja marzę o snie ,o mocnym ,zdrowym snię :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Nie wiem czy mu tak zęby idą czy nie ,niby też nie płakał,a co godzinkę sie wybudzał-ech :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
No własnie ciekawe jak tam Kasiekk :-D :-D
Meggie z tymi schodami to trzeba uważać,bo dzieci to maja fioła na punkcie wspinania ,wchodzenia ,pokonywania różnych przeszkód ,zwłaszcza schodów :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: I napisz co powiedział lekarz ?
[size=150]MEGGIE DLA CIEBIE I DLA MĘŻA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ROCZNICY ŚLUBU :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: [/size]

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

30 lip 2007, 08:24

Dora1 pisze:MEGGIE DLA CIEBIE I DLA MĘŻA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ROCZNICY ŚLUBU


dołączam się bardzo serdecznie :ico_buziaczki_big:

Dora1, mój Antek też budził się chyba z pieć razy, ale tylko do 1 w nocy potem już spał grzecznie. Albo zeby albo albo zły sen bo przytulenie wystarczyło. Też podejrzewam, że mogą to byc dolne trójeczki bo jakmnie już długo nie gryzł to wczoraj wbijał zeby we wszystko co tylko mu się nawinęło. :-D

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

30 lip 2007, 08:34

Bozenko to mój od 1 w nocy tak do 6 rano :-D W tym sek ,że nie wiem czy to zęby.Patrzyłam to te z przodu ma już wszystkie ,chyba ,że wybijaja mu się z tyłu piątki ,ale juz dalej nie da sobie popatrzeć :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Ale wiesz on nie wybudzał sie z płaczem ,czy krzykiem ,normalnie wstawał ,siadał i cos tam gaworzył :ico_oczko: :ico_oczko: Najlepsze ,że on wyglada tak jakby przespał całą noc ,usmiech od ucha do ucha ,a ja wygladam jak zombie :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

30 lip 2007, 08:45

hahaha ja wczoraj tak wyglądałam :-D

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

30 lip 2007, 09:20

Hej,to chyba taka jakas dziwna noc dzis byla bo moj tez co chwile od 1-4 w nocy sie budzil plakal moze go deszcz budzil nie wiem co chwile do niego latalam ale jak juz zasnal to spalismy do 9 :-D
Dora1 pisze:MEGGIE DLA CIEBIE I DLA MĘŻA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ROCZNICY ŚLUBU
rowniez do zyczen sie dołanczam my bedziemy mieli 9 sierpnia 4 rocznice slubu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

30 lip 2007, 09:21

hahaha noc czarów i magii :-D

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

30 lip 2007, 11:55

bozenka74 pisze:hahaha noc czarów i magii :-D
Chyba tak ,zmówiły sie te nasze dzieci ,czy co :-D :-D :ico_oczko:
Agnes ,Wy chociaz pospaliscie z Adriankiem do 9 :-) :-) Niestety mój jak tylko usłyszał ,że maz szykuje sie o 6 do pracy ,tak wstał razem z nim :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: No i koniec spania :ico_zly: :ico_zly: Teraz połozyłam go i myślałam ,że pośpi troche ...Gdzie tam ,spał raptem 40 minut :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
A ja widze Kasiekk na forum :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 lip 2007, 12:54

Cześć dziewczynki, DZIĘKUJE SERDECZNIE ZA ŻYCZENIA :ico_buziaczki_big:
Mój Antos spał dzisiaj dobrze, bez problemowo, także się wyspaliśmy, ale wczorajsza noc była rzeczywiście dziwna, jak wieczorem wyszłam na ganek to byłam w szoku łaką którą widać z naszego ogrodu była cała biała, wyglądało jakby śnieg tam leżał...była co prawda pełnia i noc była jasniutka ale opierwszy raz cos takiego widziałam.
Byłam u lekarza, zbadal Antosia i powiedział dokładnie to o czym pisała Marzenka, ze kości się rorastają, i że wszystko jest w normie, a antoś jest okazem zdrowia :ico_brawa_01:
Teraz jestem juz spokojniejsza.

Mam pytanko co wasze dzieci robią, jak się zachowują jak się złoszczą?

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

30 lip 2007, 12:56

kurcze przed chwilą tyyyle napisałąm i mi posta wcieło :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość