Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

22 lip 2012, 22:31

Mój też narazie na tym smoku 0+ bo na większym się dusi.

Kurcze dzisiaj spał mi w dzień chyba 1 h wszystkiego razem, o 21 poszedł spać i już 3 razy się budził z płaczem. Gorączki nie ma, nie wiem co się dzieje, może mieć jakieś sny? Chyba że to po dniu u babci (teściowej) :ico_oczko:

[ Dodano: 22-07-2012, 22:35 ]
Od dzisiaj mamy na wakacjach mojego bratanka 8 latka, ciekawe jak to zniesiemy.

Pytanko mam, czy dzieci bawią się takimi klockami pluszowymi edukacyjnymi? Bo dostał dzisiaj od babci kasę i chciałam mu coś za to kupić takiego coby było wiadomo, że to prezent no i teraz to tak właściwie to niczym się nie bawi oprócz gryzaków a takie większe niemowlaki? A może lepiej taki zestaw zabawek do kąpania?

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

22 lip 2012, 22:48

Chyba że to po dniu u babci (teściowej) :ico_oczko:
być moze odreagowuje tą wizytę. Albo coś go boli?
Od dzisiaj mamy na wakacjach mojego bratanka 8 latka, ciekawe jak to zniesiemy.
my niedawno mieliśmy 8-letnią bratanicę męża, była bardzo pomocna.

co do prezentu cięzko mi coś napisac, bo u nas teraz hitem sa jego własne stopy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

22 lip 2012, 22:53

Albo coś go boli?
Jakby go bolało, nie płakałby cały czas? A jak zaczyna płakać, wyciągam go z łóżeczka, przytulam i zasypia.
co do prezentu cięzko mi coś napisac, bo u nas teraz hitem sa jego własne stopy :ico_oczko:
Właśnie się obawiam tego, że nic nie przebije własnych stópek, rączek. Tylko kurcze kasa się rozleci i znowu nic z tego nie będzie miał :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

22 lip 2012, 22:53

jestem i ja,dzis caly dzien w ogrodku siedzielismy,fajna pogoda,mlody tylko na cycki sie budzil i spal dalej :-D Co do jego kupek,to dzis nie bylo wcale,a wczoraj dwie,zobaczymy jak jutro :ico_olaboga:

biniu_s, co do zabawek,to zalezy co kto lubi.U nas teraz stoi kolyska i lozeczko,bo w kolysce nudno juz troche,wiec zawiesilismy mu na lozeczko taka zabawke grajaca i sobie ja traca i sie cieszy :-D

o cos takiego

Obrazek

tyko narazie sama ta biala czesc wieszamy na lozeczko,za miesiac pewne zloze mu cala zabawke,poki co bardzo mu sie podaba :ico_brawa_01:

A jutro znowu rehabiliatcja :ico_noniewiem: ale tylko do czwartku i jedziemy do mojej siostry na wies,a w piatek za tydzien do Sopotu,do rodzicow i slub kolezanki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tesciowa chce,zebysmy jej Andrzejka zostawili na wakacjach i przywioza go we wrzesiu! Ciekawe czy wytrzyma tyle :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

22 lip 2012, 22:58

my niedawno mieliśmy 8-letnią bratanicę męża, była bardzo pomocna.
On ma w domu rocznego brata więc tutaj nie bardzo się garnie, ale dobre i to, że kuma, że w domu jest dziecko i wieczorami nie biega jak oszołom :-D
Ale za to siostrzenica moja ma 9 lat i faktycznie pomocna jest czasami jak nas odwiedzi, wogóle mnie zadziwia jakie ona ma podejście do dzieci. Zabawi, polula, nakarmi i wszystko to z takim spokojem. Nawet na spacer po podwórku z młodym wychodzi. Jak chłodno to wie, że trzeba przykryć. Naprawdę choć z niej samej dziecko bo czasami mam wrażenie, że niejedna matka ma mniej pojęcia.

[ Dodano: 22-07-2012, 23:10 ]
Wiedziałam, że mam coś jeszcze napisać..., dosłownie dzisiaj myślałam, że wyjdę z siebie i stanę obok. Wyobraźcie sobie, że mój K. dowiedział się od fryzjerki u której zawsze obcina włosy że ma zostać ojcem chrzestnym u siostrzenicy :ico_szoking: Dla mnie to jakieś dziwne zwyczaje, wszyscy obcy dookoła wiedzą ale najbardziej zainteresowany nie. Ciekawe kiedy raczą go o tym fakcie poinformować jeżeli te chrzciny mają się odbyć w sierpniu.

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

22 lip 2012, 23:10

nie wiem co się dzieje, może mieć jakieś sny?
mój miał podobnie tydzień temu, budził się z przeraźliwym płaczem, brałam go na ręce i zasypiał po chwili... ale to była jednorazowa nocka.. może coś się śni jemu??
właściwie to niczym się nie bawi oprócz gryzaków a takie większe niemowlaki? A może lepiej taki zestaw zabawek do kąpania?
ja kupiłam Piotrusiowi takie pianinko-leżaczek. to trochę zastępuje matę, mały może sobie leżeć pod nim i grać na pianinku, są fajne kolorowe światełka, grzechotki itp, może też leżeć na brzuszku i bawić się na to a może siedzieć.. bawi się tym też moja 2letnia chrześniaczka więc przyda się na długo.. a Piotrek już od jakiegoś czasu interesuje się tym, tylko że jeszcze ktoś musi być obok żeby muzyczkę włączał.. jak chcesz to podeślę Ci linka na pw skąd kupiłam to sobie obejrzysz dokładnie :-)
Od dzisiaj mamy na wakacjach mojego bratanka 8 latka, ciekawe jak to zniesiemy.
ja wzięłam parę dni temu na jedną nockę 5-letniego chrześniaka M, który nigdy wcześniej nie był u nikogo.. tak się jemu spodobało że płakał jak odjeżdżał, ale zabawiał Piotrusia, także nie żałuję :ico_brawa_01:
a jeszcze co do smoczków- mój od początku pił z butelki Tommee Tipee, one mają ten specyficzny duży smoczek. a że u nas ciężko z tymi butelkami to kupiłam Lovi większą butelkę z normalnej wielkości smokiem ale tym o średnim przepływie bo TT to już za wolno leciało.. i długo mały wprawiał się w ten mały smoczek, tak się przyzwyczaił do dużego smoczka że w ogóle nie chciał mleka pić z Lovi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

22 lip 2012, 23:15

Asieńka86, to podeślij proszę ten link.

Mam nadzieję, że będzie to jednorazowa akcja, bo się biedaczek nie wyśpi, tym bardziej, że dzisiaj taki rozbity dzień, bo już od rana wybity z rytmu porannym wyjazdem z domku.

Co do smoczków TT, wogóle akcesoriów wszystkich z tej marki to 5 10 15 wprowadziło je do swojej oferty, widziałam na ich stronie, mam nadzieję, że do sklepów stacjonarnych też, bo faktycznie ciężko je gdziekolwiek dostać oprócz sieci.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

22 lip 2012, 23:19

Zabawi, polula, nakarmi i wszystko to z takim spokojem. Nawet na spacer po podwórku z młodym wychodzi. Jak chłodno to wie, że trzeba przykryć
- to tak jak moj Andrzejek :ico_brawa_01:
wszyscy obcy dookoła wiedzą ale najbardziej zainteresowany nie.
- :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

23 lip 2012, 08:46

Co do smoczków TT, wogóle akcesoriów wszystkich z tej marki to 5 10 15 wprowadziło je do swojej oferty, widziałam na ich stronie, mam nadzieję, że do sklepów stacjonarnych też, bo faktycznie ciężko je gdziekolwiek dostać oprócz sieci.
W Smyku jest pelen asortyment i w sumie u nas w kazdym markecie smoczki mozna dokupic. Przedwczoraj kupowalam 15zł za 2 sztuki... porownywalnie jak w sieci :-) Ale butelki lepiej w sieci kupic. Bo w sklepie tamala 150ml 25zl ! a w sieci 9zl :-)

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

23 lip 2012, 08:56

W Smyku jest pelen asortyment i w sumie u nas w kazdym markecie smoczki mozna dokupic. Przedwczoraj kupowalam 15zł za 2 sztuki... porownywalnie jak w sieci :-) Ale butelki lepiej w sieci kupic. Bo w sklepie tamala 150ml 25zl ! a w sieci 9zl :-)
No to ja chyba na "końcu świata" mieszkam. Kiedyś faktycznie w markecie kupiłam butelki 150 ml za grosze ale to był jeden rzut. W Smyku faktycznie mają ale ceny z kosmosu jak dla mnie.
Eh..., zamówiłam już chyba 2 tygodnie temu butelkę w sieci ze smoczkiem 3+, przyszła ze smoczkiem 0+, jak się upomniałam, to obiecali dosłać ten średni smoczek ale do dzisiaj go nie mam :ico_zly:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość