Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

13 lis 2007, 13:43

qunick pisze:Zubelek napisz co po wizycie u lekarzy???


Dowodu Gabi jeszcze nie ma więc perspektywa wylotu w tą sobotę jest coraz mniej realna :ico_noniewiem:
Byłam wczoraj z Zuzią rano u dentysty,nic jej nie zrobił kazał smarować fluorem i przyjść w piątek :ico_noniewiem: powiedział,że trzeba zatruć i czekać a ja nie mogę :ico_placzek: Ale wiem,że jak się idzie prywatnie to bez trucia plombują więc może w środę przyjedzie mój tatuś to zawiezie mnie z Zuzią do prywatnej dentystki.
Przed południem byłyśmy z Zuzią u laryngologa,migdały są w miarę a co do węzidełka to musi być w szpitalu i pod narkozą ze względu na Epi :ico_placzek: I musi być całkiem zdrowa,więc teraz nic nie zrobimy,będę musiała przylecieć któregoś dnia do polski bo tam to nie wiem czy ktoś to mi zrobi.
No i ta laryngolog zaleciła bańki ale jak się dowiedziała o epi to zwątpiła i powiedziała,ze lepiej nie więc jak wróciłam to zadzwoniłam do naszej neurolog,która powiedziała,że nie ma żadnych przeciwwskazań.
Więc na 15 poszłyśmy do 3 już lekarza tego dnia,do pediatry,zaleciłą te bańki i dała skierowanie na badanie kału na pasożyty ale niestety Zuzia nie miała ochoty na robienie kupki i zaczniemy od jutra :ico_haha_01:
Poprosiłam wczoraj pielęgniarki środowiskowe o postawienie baniek to jedna nie miała czasu a druga powiedziała że nie umi :ico_puknij: że stawiała tylko swoim dzieciom a innym nie i się boi :ico_puknij:
Ta co nie miała czasu przyjść do mnie nie mogła ale bańki mi pożyczyła :ico_sorki: powiedziała,że nie mam co się bać,wytłumaczyła co i jak i sama postawiłam Zuzi bańki :ico_sorki:
Więc jestem bogatsza o nowe doświadczenie medyczne :ico_haha_01: może zastąpię tą pielegniarkę co nie umie :ico_haha_01: po co się uczyła i pracuje w tym zawodzie franca,nawet zastrzyków nie chce dzieciom robić bo jej żal :ico_puknij: odmówiła mojej koleżance :ico_puknij:
Skoro jesteśmy po bańkach to Zuzia musi bite 2 dni leżeć w łóżku i nie wynurzać nosa.To nie będzie łatwe ale muszę tego dopilnować.
Gabi dale kaszle ale lekarka nadal utrzymuje,że jest ok :ico_noniewiem:
No to się wygadałam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

13 lis 2007, 17:45

zubelek pisze:Dowodu Gabi jeszcze nie ma więc perspektywa wylotu w tą sobotę jest coraz mniej realna


Kochana trzymam kciuki żeby jednak się udalo!!!! :ico_oczko:
Kurcze te bym chciala wyjechać z Polski z rodzinką ale cóz..... :ico_noniewiem: może kiedyś...

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

13 lis 2007, 19:10

zubelek, jesteście bardzo dzielne dziewczyny. Podziwiam Cię szczerze, bo ja chyba nie dawałabym rady tak jak Ty z tym wszystkim. Jeszcze sama.... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

13 lis 2007, 19:53

Zubelek - trzymam kciuki zeby sie jednak udało!!

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

13 lis 2007, 22:08

zubelek jesteś wielka!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja sama jako dziecko miałam stawiane bańki więc wiem, ze to na pewno pomaga i życzę ci z całego serca, żeby Wasze problemy zdrowotne chociaż się zmniejszyły - bo w szczęśliwe zniknięcie jakoś trudno uwierzyć, ale przynajmniej niech się skończą te przebrzydłe przeziębienia, kaszle i katary!

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

14 lis 2007, 08:41

matula1 pisze:ale przynajmniej niech się skończą te przebrzydłe przeziębienia, kaszle i katary!


dokładnie i nieh rodzice posyłają zdrowe dzieci a nie chore do przedszkola bo świra można dostać!!!!!

Mój mały w przedszlu :)

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 lis 2007, 13:18

laupina pisze:Podziwiam Cię szczerze, bo ja chyba nie dawałabym rady tak jak Ty z tym wszystkim. Jeszcze sama....

Jak byś musiała,była postawiona przed faktem dokonanym i nie miała przy sobie nikogo bliskiego to też byś dała radę.Kiedyś też myślałam ,że nie dałabym rady wychowywać chorego dziecka...po prostu nie ma wyjścia.A miłość i ten żal jaki ściska gdy cierpi dziecko tylko dopinguje i dodaje sił.
Kochane moje,dziekuję za miłe słowa :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Dowodu nadal nie ma ale Zuzi jeszcze nie przeszło więc jak polecę za tydzień to nic się nie stanie a przynajmniej Zuzia lepiej już się będzie czuła mam nadzieję :ico_noniewiem:
Gabi wyje dzień i noc,ząb jej sie przebija i przebić nie może,widać całego od spodu ale dziasło twarde i nie pęka.Oby się w końcu przebił.
Izunia pisze:i nieh rodzice posyłają zdrowe dzieci a nie chore do przedszkola bo świra można dostać!!!!!

dokładnie,ale niektórzy mają gdzieś że się inne zaraża,patrzą tylko żeby się pozbyć problemu w domu :ico_noniewiem:

[ Dodano: 14-11-2007, 14:23 ]
pokażę wam Zuzię i jej banieczki,dzielna dziewczynka moja...

choreńka Zuzieńka

Obrazek
te 8 tygodni ją dosyć wymęczyło,widać...
Obrazek
To mój malutki jeżyk ...

Obrazek

niby tak ma być ale byłam przerażona..
Obrazek

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

14 lis 2007, 19:03

zubelek, a jakbyś musiała postawić pijawki? Zawsze można znależć pozytywną stronę (podobno...) ja wiem jak to ma wyglądać ale baaaardzo Cię podziwiam! Jakby co to zwrócę się o poradę w tych sprawach!
Zuzia biedniutka taka chorutka - oczka czerwone - ale jakie duże i piękne!

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

15 lis 2007, 00:00

qunick, pewnie i pijawki bym postawiła,żeby tylko pomogły :ico_sorki:
qunick pisze:Zuzia biedniutka taka chorutka - oczka czerwone - ale jakie duże i piękne!

dziękuję w imieniu Zuzi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

15 lis 2007, 10:31

zubelek, jak się nie uda teraz wylecieć to za tydzień na pewno :ico_oczko: i już będziecie razem wszycy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Prekaż buziaki i pozdrowieniadla córeczek od cioci Izy :ico_oczko:

Mój maly w przedszkou :) JESZCZE juro i weekend :ico_brawa_01:

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość