miwona86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 21 sie 2008, 16:41

21 sie 2008, 20:06

dzieki a oiwka juz za 3 tygodnie 2 latka i nic az wstyd :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

21 sie 2008, 21:15

żaden wstyd trzeba zacząć po prostu i już!!:)

miwona86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 21 sie 2008, 16:41

21 sie 2008, 22:07

:-)
zobaczymy jak dlugo nam zejdzie

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

21 sie 2008, 22:27

witaj miwona86
jaki tam wstyd,troche cierpliwości i bedzie siusiać na nocnik,zobaczysz

my niedawno odstawiliśmy pampersy (wcześniej pracowałam i nie było jak)
ściągnęłam pampka w domu w pierwszy dzień wakacji i tylko 4 dni sikał na podłoge a od piątego zaczął wołać i tak zostało (czasem zdarzy sie jeszcze wpadka ale bardzo żadko),
na podwórko zaczął chodzic bez pampersa jak juz ładnie wołał w domu a i tak w pierwsze dni nie wołał a po 5 dniach zaczął wołać i woła do dziś (miał jakąś blokadę i nie chciał siusiać na stojąco dlatego siurał w majty),niestety z kupą mamy nadal problem,choc jest lepiej niz było,bo woła choc nieraz nie zdąży jeszcze
w sumie poszło nam szybko,nie wyobrażam sobie żeby to mogło trwać dłużej,ja jestem bardzo niecierpliwa :ico_noniewiem:

powodzenia miwona86, ale jak już ściągnęłaś pampersa to nie zakładaj go juz z powrotem

zmykam,jutro jedziemy do mojej koleżanki na weekend ,nie widziałyśmy sie 4 lata ,od studiów,fajnie będzie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-08-21, 22:28 ]
aa i dziś 3 dzień KAcper śpi na dużym łóżku,bez problemów i w dzień i w nocy
bardzo mu się to podoba :-)

miwona86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 21 sie 2008, 16:41

21 sie 2008, 23:00

kasiekk, udanego weekendu
a moja corcia narazie spi jezcze w lozeczku ale juz niedlugo bo 1 pazdziernika przeprowadzamy sie na nowe mieszkanko i wtedy juz kupimy jej lozko i mysle ze nie bedzie problemu bo w dzien spi na naszym luoku w sypialni i sie jej podoba wieczorem tez tam usypia i dopiero moge ja wlozyc do lozeczka

[ Dodano: 2008-08-21, 23:02 ]
a tak wogole obranoc wsystkim

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

22 sie 2008, 00:01

miwona86, witaj :-)
troszke postow przybylo odkad sie pojawilas :ico_brawa_01:
prosimy o zdjecia Oliwki :ico_haha_01:
Pampersami sie nie martw przyjdzie czas ze malutka "dorosnie" do tego zeby sie ich pozbyc :-)
My tylko na noc zakladamy bo potrafi kilka dni z rzedu mnie budzic na siku a potem budzi sie z zasikanym :ico_noniewiem: W dzien rewelacja :ico_brawa_01:
a co do spania to Dawid juz od pol roku spi z Olkiem na duzym lozku od sciany oczywiscie :-)
dziś 3 dzień KAcper śpi na dużym łóżku,bez problemów i w dzień i w nocy
bardzo mu się to podoba
wiesz Kasia bo to takie "dorosle"lozko :-D a dzici lubia nasladowac doroslych :ico_oczko:
matikasia, dobrze ze chociaz na kawalek serniczka sobie mozesz pozwolic :ico_oczko: mniam mniam uwielbiam :ico_haha_01:

miwona86, jak sie z mezem poznaliscie jak on juz od 10 lat we Francji?sorki za ciekawosc ale lubie takie historyjki :ico_wstydzioch: :ico_haha_01:

Ja tez zycze spokojnej nocki :-)

miwona86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 21 sie 2008, 16:41

22 sie 2008, 07:28

witam wszystkich z samego rana i zapraszam na kawke i zaraz uciekam bo mam kilka spraw do zalatwienia hehe
Magda Sz., z moim mezem poznalismy sie w sumie przypadkiem na ulicy slyszal ze rozmawiam po polsku i zaczepi mnie hehe a dalej to juz sie samo potoczylo hehe

[ Dodano: 2008-08-22, 10:39 ]
no to fotki uwaga troche ich jest
Obrazek
oliwka
Obrazek
z misiem
Obrazek
w lesie
Obrazek
w parc asterix
Obrazek
ja z mezulkiem
Obrazek
ja
Obrazek
zamyslona oliwka
Obrazek
w zoo
Obrazek
cos opowiadam

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

22 sie 2008, 11:56

Fotki piękne, ale taki ślub w Paryżu musi być romantyczny:) a jak sobie radzisz z językiem? pewnie super, jeszcze rok i mała do przedszkola idzie?

Co do pampka w nocy to raz na miesiąc i matiemu zdarzy się zesikać, ale wkładam po prostu pod prześcieradło folię i szybko zmiana pościeli i śpimy dalej:)

Od soboty mieszkamy za ścianą u teścia. Nie mogliśmy tak na kupie dłużej wytrzymać. Nasze nowe mieszkanko nadal się buduje. Tu są średnie warunki, ale najważniejsze, że jest spokój i porządek. W poniedziałek mają przyjść pralka i lodówka, a tak już 5 dni jesteśmy bez jednego i bez drugiego:)

miwona86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 21 sie 2008, 16:41

22 sie 2008, 12:32

matikasia, z jezykiem to jest tak ze sie dogaduje ale od wrzesnia ide do szkoly i na kurs ksiegowej zeby juz normaline zajac sie firma i odciazyc trzoszke meza
jesli chodzi o oliwke to od wrzesnia idzie do zlobka narazie tylko niestety na pol dnia dostalismy ale to pozwoli mi zajac sie soba i nie tzreba bedzie brac kolejnej niani

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

22 sie 2008, 19:09

a to od początku macie nianię? jak mała to wszystko znosi? jaki jest tam system ze żłobkami i przedszkolami że mówisz tylko na pół dnia?

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość