sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

27 mar 2007, 12:15

właśnie wruciłam z wizyty u doktorka dostałam nawet płyte z nagraniem z USG.Bardzo się ciesze bo glukoza dobra tylko krew słaba więc mam brać leki.Ale najważniejsze że synuś zdrowy, jest nawet większy o prawie 2 tygodnie i waży kilogram

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

27 mar 2007, 12:17

to super sandra że synuś zdrowy, a krew to chyba u każdej w toche gorszej kondycji, w końcu maluszek ma potrzeby :-D

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

27 mar 2007, 12:25

właśnie oglądałam twój album, super wózek i fotelik. Brzuszek też ładnie rośnie

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

27 mar 2007, 12:26

dzieki sandra :-D a brzuszek w sumie nie duży, ale maluch się tak rozpycha, wczoraj cały dzionek wojował, myślałam ze mi dziurę w brzuchu zrobi :-D

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

27 mar 2007, 12:45

ULA_TOMEK pisze:no przepraszam ze tak rzadko bywam, ale jakoś ostatnio czasu mi brakuje, ciągle jest coś do roboty. A jak się wstaje o 11 to dzionek strasznie szybciutko mija.
wiem cos o tym :-D
a co do wagi to u mnie, kobitki, w ciągu ostatnich 2 tyg waga skoczyla 2 kg = masakra :ico_szoking: jak tak dalej pojdzie to do konca ciazy jeszcze 16kg mi :ico_nienie: przybedzie :ico_olaboga: nie moge na to pozwolic, bo poród bedzie koszmarem dla malucha przede wszystkim

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

27 mar 2007, 13:03

no z ta wagą to czasmi szok jest, w jeden dzięn stajesz i jest ok a za dwa dni już 2 kilo na plusie, ja już się tez stresuje szzególnie ze w czwartek ide do ginekologa, a on jest strasznie wyczulony na puncikcie mojej wagi :ico_olaboga:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

27 mar 2007, 13:46

ja znów się pojawiam, bo właśnie wsuwam croissanta z jabłuszkiem i popijam herbatką, ot mała przerwa w pracy
sandro gratuluję zdrowego syneczka, a może dzidzia plauje ci zrobić małą niespodziankę i przyjdzie na świat kilka dni przed terminem?
w każdym razie pogoda śliczna i wyganiam was wszystkie na spacerki z pieskami, kotkami, mężami, chłopakami, sąsiadkami i z kim tam jeszcze chcecie, ale w taką pogodę to zbrodnia siedzieć w domku, niech dzidzia posmakuje wiosny
a sio... :ico_brawa_01:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

27 mar 2007, 13:49

No właśnie o tym chciałam napisać - wyobraźcie sobie, co ze mną się dzieje!! We czwartek - pamiętacie? - przeżyłam szok po ważeniu - 4 kg w ciągu miesiąca! Od tamtej pory waże się regularnie, oszczędzając posiłki - w końcu też mam stracha, zeby nie głodzić Maleństwa i nie robić mu krzywdy. Nie wiem jaka jest norma kaloryczna dziennie - ja mam ok. 1500 - 1700 kalorii, a to chyba mało jak na ciężarną u progu 3. trymestru. I co powiecie? Od czwartku ważę 2 kg więcej. Nie umiem tego wyjaśnić ani tym bardziej kontrolować. W sumie powoli stwierdzam że mam gdzieś te wagi - prędzej czy później zrzucę te kilosy, a nie będę ryzykować zdrowiem dziecka. Tylko jak pomyślę o ironicznym uśmieszku ważącej mnie pielęgniarki to :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Jakbym obżerała się chipsami i popijała colą co najmniej!!

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

27 mar 2007, 13:56

ja nie wiem jakie są dokładne widełki, ale poszukam coś na necie
wiem tylko, że nie można odchudzać się w ciąży, a waga wynika głównie z naszych predyspozycji, ja poprzednio przytyłam 10-12kg, ale teraz już wiem że tym razem będzie wiecej, ale się tym nie przejmuję, ważne żeby dzidzius był zdrowy, a uśmieszki pani, to należy zignorować, bo kobietka pewnie zazdrości ci brzuszka i tyle

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

27 mar 2007, 13:56

no włąśnie, ja tez to zaobserwowałam ze im bardzije staram się pilnowac wagi tym więcej przybieram :-D wiec doszłam do wniosku ze przestane się tym tak przejmowac, szc zególnie ze nie jadam przcież dużo, najwyzęj ginekolog troszke ma mnie pokrzyczy w czwartek, ale przynajmniej dzidzziuś bedzie dobrze odrzywiony :-D tylko żeby mi 7 kg bobas nie urósł, bo kto go potem urodzi :ico_smiechbig:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość