Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

17 sty 2009, 19:51

Witam wieczorkiem

majka polozyla sie jeszcze raz dzisiaj spala pol godzinki do tego kaszle, ma katar i podwyzszona temperature :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

17 sty 2009, 20:13

iwona83, oj bidulka mój tez spała dzis tylko 45 min a teraz dalej buszuje cos tam pojekuje do spania ale jeszcze nie bardzo niech się jeszcze pomeczy. Ok ja uciekam zajrze jutro pa

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

17 sty 2009, 20:59

Ja wiem ze Amelka zasnie kolo 23 bo spala w dzien 3 godziny.rozebrałam choinke i troche posprzatałam.Ja chodze w domu w szalu bo tak mnie to gardlo boli.

[ Dodano: 2009-01-17, 20:00 ]
Wsadziłam Melcie do łożeczka bo wrzeszczała że chce wejsc

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

17 sty 2009, 21:38

iwona83, żeby tylko Majka się nie rozchorowała, może jej kolejne ząbki idą :-) :ico_sorki:
mariola pisze:Ja chodze w domu w szalu bo tak mnie to gardlo boli.

A bierzesz coś? Wiem, co to znaczy ból gardła, parę dni temu też mnie tak bolało, to jakiś wirus musi być... polecam ciepłą herbatkę z miodzikiem i cytrynką.. pomaga :-)

Ula już śpi, zasnęła bardzo szybko, po kaszce ją położyłam do łóżka, położyłam się obok i leżałam, a ona ładnie zaraz zamknęła oczęta i zasnęła, od poniedziałku ruszamy ze spaniem w łóżeczku, muszę tylko trochę poprzestawiać :-)

OK, uciekam trochę mężula pomolestować ;-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

17 sty 2009, 21:50

Ja tylko wpadłam napisać dobrano, Artur już śpi ja poprawiłam pierogami wydrukowałam na jutrzejsze zajęcia i uciekam na tv.
Do jutra

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

17 sty 2009, 22:05

Majeczka tez usnela myslalam ze troche dluzej posiedzi no bo spala dwa razy ale juz byla bardzo marudna i tylko na kolanach chciala wiec zrobilam jej mleko odlozylam do lozeczka i nawet majka przez okno nie patrzyla nawet ani raz nie zaplakala tylko zasnela mam nadzieje ze jutro juz nie bedzie miala goraczki a przynajmniej nie tak jak ostatnio

my wlasnie sobie z mezusiem piwko otworzylismy maz dzisiaj kupil polskie piwo :-D

[ Dodano: 2009-01-17, 21:07 ]
pinko pisze:iwona83, żeby tylko Majka się nie rozchorowała, może jej kolejne ząbki idą :-) :ico_sorki:


zabki ida tylko widze ze majce z nosa leci i kaszle wiec jednak temperatura nie od zabkow

zeby czakamy na gorna dwojke i chyba nam trojki ida ale nie jestem pewna

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

17 sty 2009, 22:30

Cześć dziewczyny. Dziękujemy bardzo za życzenia :-)

Gabriel już śpi, imprezka się udała. U nas jeszcze siedzi znajoma z mężem, ale już pozaimprezkowo takie pogaduchy...
Gabcioch dostał ładne, fajne prezenty, ale nie chciał się bawić z dziećmi-może dlatego, że nie ma z nimi kontaktu na codzień... wolał bawić się z dorosłymi

stawiamy torcika :ico_haha_01:

Obrazek

Gabriel spośród podstawionych przedmiotów wybrał dziób do robienia tatuażu :ico_haha_01:
Obrazek

sam pałaszował nogę od kury
Obrazek

zostawiliśmy rano pumę z Gabim śpiącym na łóżku, aona się wcisnęła do niego, żeby nie spadł
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2009-01-17, 21:33 ]
impreza u babci w pokoju, bo u nas nie ma warunków... musimy w końcu zorganizować sobie jakiś salon w wolnym pokoju

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

17 sty 2009, 22:36

Justyna fajnie ze impreza sie udala no i super zdjecia

[ Dodano: 2009-01-17, 21:58 ]
wlasnie pisze z znajomymi i mam juz dosc nie maja jeszce dziecka a beda mi moraly prawic tak chocby to byla moja wina ze majka chora jest juz chce zeby mieli dzieciaka niech zobacza jak to jest fajnie

ach ja jestem strasznie zla jak ktos mi zwraca uwage np. jak kiedys u nas byli moj maz usypial niunie i ja tam chcialam isc bo slyszalam ze nie daje rady to mi mowili ze mam nie isc niech Krzysiek usypia albo ze oni nie beda na rekach usypiac zobacza jak beda mieli swoje i bedzie im plakac ja tez bylam madra jak bylam sama i na wszystko moglam sobie pozwolic

teraz mi napisali ze to nie jest normalne ze niunke tak choruje a co to ja ja specjalnie zarazam :ico_noniewiem:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

17 sty 2009, 23:09

teraz mi napisali ze to nie jest normalne ze niunke tak choruje a co to ja ja specjalnie zarazam :ico_noniewiem:
_________________
moja tesciowa kiedys mi powiedziala a czym sie tak zalatwiliscie no specjalnie wirus chwycilam zebysmy byli chorzy nie se gadaja co do usypiania a rekach to wiem bo sama tak usypiam

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

17 sty 2009, 23:46

Fintifluszka pisze:Gabriel spośród podstawionych przedmiotów wybrał dziób do robienia tatuażu :ico_haha_01:

W ślady taty idzie :-) mały talent Wam rośnie :ico_oczko:

Fintifluszka, zdjęcia super, słodko Gabriel z tą nogą od kury wygląda :-) Dobrze, że impreza udana, teraz odliczamy do kolejnych urodzinek :-)
iwona83 pisze:juz chce zeby mieli dzieciaka niech zobacza jak to jest fajnie

To prawda, że ludzie bez dzieci najwięcej mają do powiedzenia o wychowywaniu, też mam taką koleżankę... na szczęście mnie nie krytykowała jeszcze :ico_oczko:
iwona83 pisze:teraz mi napisali ze to nie jest normalne ze niunke tak choruje a co to ja ja specjalnie zarazam :ico_noniewiem:

Nie przejmuj się, szkoda nerwów :ico_pocieszyciel:

Ja się zaraz szykuję do spania, jakoś tak mi się oczęta zamykają i japka mi się za często otwiera :ico_spanko:
Spokojnej nocki... niech te nasze smyki ładnie prześpią noc i dadzą pospać mamusiom ;-)
Buziaki laseczki :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość