Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

08 sty 2012, 17:46

eSKa, oj po urodzeniu Emilii to ja dluuuugo nie mogłam się przełamać do seksiku ale to głównie spowodowane było moim wyglądem :ico_oczko: niby po porodzie 12kg zeszło od razu ale 20 mialam nadal :ico_noniewiem:
Mad., nie wiem jak krążki się mają do karmienia :ico_noniewiem: pamietam że przy Emilii do wyboru miałam albo zastrzyk albo tabletki cerazette

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

08 sty 2012, 17:47

bo tabletek raczej bym nie chciała już brać po moich ekscesach z nimi.
a co ci się działo ??

[ Dodano: 08-01-2012, 16:51 ]
po porodzie 12kg zeszło od razu ale 20 mialam nadal
ja po Olku miałam 8 na plusie z czego 3 kg potem jeszcze zeszły ale tych 5 już mi sie nie udało zrzucić :ico_noniewiem: Za to teraz został mi tylko kilogram na plusie :ico_szoking: :ico_szoking: Jak dam radę jeszcze troche pokarmić piersią to może i strace te 5 kg Olkowych :-D :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

08 sty 2012, 17:52

eSKa, no właśnie ten zastrzyk jest fajny bo stosuje się go raz na 3 miesiące i nie jest drogi. Ja go raz uzylam i w sumie nic mi się po nim nie działo ale kiedys poczytalam o jego skutkach ubocznych i się wystraszylam. Nazywalo sie to jak dobrze pamietam depo provera. Co prawda to bylo 4 lata temu więc moze od tego czasu cos nowszego zrobili.
Co do antykoncepcji to pewnie w moim przypadku najpierw będą tabletki a potem chyba jednak spirala :ico_noniewiem:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

08 sty 2012, 18:00

A ja korzystam z wolnego bo Kubuś ma dziś dzień śpiocha :ico_sorki: o 13.00 dałam mu butle bo przy piersiorach się wkurzał ( opróżnił co było i potem tylko miętolenie mu zostało :ico_olaboga: ) Na noc też daje mu butle. Tak jak przy Olku jednak nie mam chyba dosyć pokarmu :ico_placzek: Ale wtedy położna tyle mi nagadała że pierś cacy a butelka bee że na początku i Olo się wkurzał przy piersi i ja się stresowałam że on głodny :ico_puknij: teraz już się stresować nie mam zamiaaru :ico_nienie: co wyciągnie z piersi to wyciągnie ale jak ma mało to głodzić się nie będziemy :ico_nienie: dokarmianie nie zaszkodzi a przynajmniej Kubulek najedzony a ja spokojniejsza

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

08 sty 2012, 18:01

a co ci się działo ??
Wszystko było ok, potem musiałam zmienić tabletki bo moje wycofali z aptek. Zmieniłam na inne i też było ok. Pod koniec jedynie powodowały u mnie pękania na tych naszych płatkach jakbym żyletką się cięła. Po ich odstawieniu przez pół roku gdzieś wszystko ze mną było w porządku, a potem zaczęło się zanikanie miesiączki... Potrafiłam nie mieć 4 miesiące ! Poszłam z tym do lekarza, dostałam skierowanie na USG które niczego nie wykazało. Dostałam Luteinę na wywołanie. No i dostałam miesiączkę. A następnej już nie... Pomimo moich cykli które tak naprawdę nie wiadomo ile trwały... Następnej miesiączki nie dostałam, bo okazało się że jestem w ciąży.
Ku memu zdziwieniu, luteina pomogła utrzymać ciążę, bo ma ona dwa działania albo wywołanie miesiączki albo podtrzymanie zaistniałej... I tak mamy Martynkę :-) Wpadka to nie była, bo dziecko chcieliśmy. No ale nie przypuszczaliśmy, że tak szybko się uda po jednym przytulaniu :ico_oczko:

[ Dodano: 08-01-2012, 17:03 ]
Co do szpitala na Kolejowej i Twojej koleżanki eSKa, to głupotę robi. Bo jakiejś rewelacji to tu nie ma, a i Wasz szpital w Mikołowie zachwalany jest ;-)

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

08 sty 2012, 18:05

nie przypuszczaliśmy, że tak szybko się uda po jednym przytulaniu
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to super że wam tak szybko poszło :-D bo słyszałam że po tabletkach własnie mogą być problemy z zajściem a wy tu cyk myk i już :-D
Ja luteinę brałam na początku ciąży z Olkiem.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

08 sty 2012, 18:06

bo słyszałam że po tabletkach własnie mogą być problemy z zajściem a wy tu cyk myk i już
Po tabletkach właśnie nie raz od razu można, ale najlepiej 3 miesiące po odstawieniu. Zanim zaszłam w ciążę w sumie ponad rok nie brałam tabletek i jechaliśmy na gumkach. Pod koniec bez, bo z cyklami takie jaja no i jest Martynka :-D

[ Dodano: 08-01-2012, 17:11 ]
Ciekawe jak tam martam21, czy już są w domku z Hanią ??

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

08 sty 2012, 18:32

Ja miedzy Emilia a Borysem nie stosowalam zadnych zabezpieczen. Mniej wiecej wiedziałam kiedy powinnam mieć dni plodne i tak jakoś się nam udawalo :ico_oczko:
A z Borysiem to byl jednorazowy strzal po tygodniowym niewidzeniu. Poprzytulalismy sie i od razu zaskoczyło :-) co prawda lekkie niedowierzanie bylo bo raz że w maju wyszło tak że tylko 1 przytulanko było a dwa w 7 dniu cyklu :-D

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

08 sty 2012, 18:38

Aga26, no to się Wam trafił "złoty strzał" :ico_oczko:

my po ciąży z Igim używaliśmy "gumek" bo nasz plan był taki że kolejna :ico_ciezarowka: dopiero za 5-6 lat :ico_noniewiem: później tak jakoś R. wpadł na pomysł ze może jednak teraz jest TEN czas ja nad tym myślałam chyba ze 2 m-ce no ale doszłam do wniosku ze to jednak dobry pomysł i w kwietniu najprawdopodoobniej w święta Wielkanocne powstała nasza mała księżniczka :) :-D

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

08 sty 2012, 18:42

Eska- nie przejmuj sie tym co polozna mowi,mowi tak bo musi. Ja Kai w ogole piersia nie karmilam ,polozna o tym wiedziala i problemow nie robila ani mnie nie naklaniala do kkarmienia piersia.

A co do antykoncepcji, to ja nigdy nic nie bralam i nie mam zamiaru,po Kai uzywalismy tylko gumek przez jakies 1,5 roku a pozniek juz nic,zdalam sie na przeczucie. Teraz tez chyba tylko gumki pojda w ruch :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość