Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

02 lut 2012, 23:01

:-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

03 lut 2012, 01:11

spac cos nie moglam wlaczyłam TVP i co....

Madzia 6miesieczna nie zyje:(

:ico_placzek:
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

link usunięty przez obsługę forum
Ostatnio zmieniony 03 lut 2012, 12:47 przez serniczka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

03 lut 2012, 01:21

serniczka ja wlasnie tez wweszlam na neta bo spac nie moge wlaczylam tvn24 i uslyszalam... Moze oceniam pochipnie ale dla mnie w tym momencie winna jest matka... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Sorki ze sie wcinam w watek...

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

03 lut 2012, 09:46

spac cos nie moglam wlaczyłam TVP i co....

Madzia 6miesieczna nie zyje:(

:ico_placzek:
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

:ico_placzek: :ico_placzek:, Biedne Maleństwo, ale jak ta matka mogła taka historie zmyśleć.. rozumiem strach, ale porzucić zmarłe dziecko?? dla mnie nie pojęte..

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

03 lut 2012, 09:52

Nie wiadomo czy nie zyje, nie potwierdzona ta wersja jeszcze jest...... szukaja ciała...a moze powinni dziecka szukac, nie wiem, jestem w szoku, jak kobieta moze zabic wlasne dziecko...a nawet jak jej wypadla i zabila sie niechcacy wypadajac jej z rak to powinna zadzwonic po pogotowie.. :ico_placzek: :ico_placzek: co za ludzie zyja na tym swiecie ;(

Dla mnie tez winna jest matka... rutkowski powiedzial ze ona od poczatku cos krecila, wczoraj ojciec wzial sie na wykrywacz kłamstw, a matka nie chciala.. moze to dzieck ozyje ?? tylko je sprzedala a kolejna historie zmyśliła?? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

03 lut 2012, 09:53

Witam mamuśki z rana :ico_ciezarowka:
Ja też usłyszałam tą wiadomość niedawno i normalnie w szoku jestem :ico_szoking: Szok matki szokiem, ale kurcze, nawet jak dziecko nieszczęśliwie upadnie to jak można ją zawinąć i wyrzucić?? Zawsze jest możliwość uratowania dziecka, może akurat by się udało.. Z resztą, zobaczymy czy się ciało znajdzie i co powie matka oficjalnie... Swoją drogą to świetna komediantka z matki musi być, jak wiedząc że wyrzuciła swoje dziecko tak płakała przed kamerami żeby porywacz je oddał..
biniu ładny brzuszek, zgrabny taki :ico_brawa_01:
asiu dla dobra dziecka wszystko, oby wyniki się poprawiły :-)
A mnie dziś czeka sprzątanie po skręcaniu łóżeczka :ico_sorki: nie zadowolona troszkę jestem, miały być dwa szczebelki wykładane a ich nie ma i niby łóżeczko prosto od producenta a z jednej strony przy szczebelkach niedociągnięcia w malowaniu są... A powiedzcie mi, pierzecie pościele do łóżeczka?? Bo się zastanawiam, czy prać czy nie.. bo baldachimu i ochraniacza to raczej nie warto, prawda??

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

03 lut 2012, 09:57

a onet za taka informacje kare powinien dostac !!!!! czemu napisali ze znalezli cialo Madzi jak to nie prawda, wkurza mnie to ze nie znajac szczegolow i prawdy wypisuja swoje hipotezy do tego nie prawidlowe !!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

03 lut 2012, 10:00

Asieńka86, wszystko pierz szczególnie jak masz nowe
te nowe rzeczy są jednak dotykane nie wiadomo przez kogo
zaimpregnowane i poporstu powinno się je wyprać
jak kupujesz nową pościel dla siebie to powiedzmy że ktoś moze nie wyprać bo mu to nie przeszkadza
ale większosc by wyprała nie?

ja od samego początku (ku zgrozie wszystkich dookoła) mówiłam że to matka jej coś zrobiła
no cóż wypadek......... a dziewczyna słaba psychicznie i nie dała rady
wymyśliła sobie historyjke i jej sie trzymała
łatwo jest życ w świecie iluzji

paklanki są super ale są takie same z tesco i troszke tańsze
ale w naszym tesco ciężko kupić
a podkłady to dla mnie bez róznicy
są z apteki a są też podkłady z roosmana bardzo fajne
przydają się do szpitala jak trzeba wietrzyć krocze
pomagają nie ubrudzić poscieli

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

03 lut 2012, 10:05

policja nie wyklucza porwania, lub handlu Madzia.... ta matka jakaś niezrownowazona, wydaje mi sie ze zmyslila kolejna historie..

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

03 lut 2012, 10:06

no ale napewno mamusia ma w tym swój udział
zresztą teraz policja nie powie całej prawdy dopuki nie znajdą ciała i nie przeprowadzą badan
ja sądzę że oni od początku wiedzieli co i jak przynajmniej podejrzewali
ale w mediach nie mogą wszystkiego mówić

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość