Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

13 maja 2011, 16:44

markotka, ja mam taką strategie że najpierw patrzę sobie staniczki, ich wymiary i opinie na stronce o stanikach (balkonetka) a potem szukam wybranego modelu najczęściej na allegro też na tej stronce dziewczyny sprzedają jak nie trafia rozmiaru.
A tak w ogóle to slicznie wyglądasz :ico_brawa_01: i brzuszek też cudny :ico_brawa_01:

Ja dziś od rana w domu, odpoczywam sobie po wczorajszym przeforsowaniu :ico_oczko: Tylko pranko wstawiłam i dokurzyłam. Była u mnie siostra z synkiem szfagierki i Gabi. Gabi już u mnie została. Dzieci się super wybawiły a ja odpoczęłam. Pogoda u nas zmienna raz słońce raz deszcz więc nie zabieram ich na placyk.

aniawlkp86, stronke wysłałam na PW. :-) I co Hania zasnęła? Mogłaś sobie odpocząć?

Super że dziewczyny wychodzą :ico_brawa_01:

[ Dodano: 13-05-2011, 17:05 ]
A czemu MameIzuni szyli na żywca? Nie dali znieczulenia miejscowego?

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

13 maja 2011, 18:13

Motylek byłam właśnie dzisiaj na balkonetce :ico_oczko: Ty masz lepiej, bo w dużym mieście większy wybór, u mnie to obwody od 75 i miseczki zazwyczaj do D :ico_puknij: przed ciążą nie miałam problemu ze stanikiem, w ciąży w sumie też, ale z tym do karmienia się męczę :ico_noniewiem: Dziękuję za komplement :-D

Aniu a właśnie czemu szyli na żywca? Czym był ten krwotok spowodowany?

O, mój mąż właśnie wrócił :-D idę obrać ziemniaczki, bo dzisiaj w mundurkach i gziczek z rzodkiewką :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

13 maja 2011, 18:20

markotka, niby duże miasto ale też ciężko znaleźć, a poza tym ceny powalają w sklepach a przez internet zawsze znajdę jakąś okazję. Zawsze się złaziłam po tych sklepach, wkurzyłam tylko że nic na mnie nie ma i potem kupowałam pierwszy lepszy w moim rozmiarze aby nie wracać z niczym. A ja wolę zakupy przemyslane.

Ja właśnie wstawiam ziemniaczki bo mężuś niedługo też będzie. Mam z wczoraj potrawkę z kurczaka z warzywami i groszkiem i ogórkową, więc dziś miałam wolne od gotowania :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

13 maja 2011, 18:45

u mnie to obwody od 75 i miseczki zazwyczaj do D :ico_puknij:
markotka poza tym ceny powalają w sklepach a przez internet zawsze znajdę jakąś okazję. Zawsze się złaziłam po tych sklepach, wkurzyłam tylko że nic na mnie nie ma i potem kupowałam pierwszy lepszy w moim rozmiarze aby nie wracać z niczym.
To tak jak chyba wszędzie. Ja też zawsze się wnerwiam jak mam jść po nowy biustonosz bo dostać mniej niż 75 w obwodzie z miseczką większą niż D graniczy z cudem.

A może mamie Izuni dali znieczulenie ale nie zaczekali jak zacznie działać-tak miała moja siostra.
Ostatnio zmieniony 14 maja 2011, 09:14 przez Murchinson, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

13 maja 2011, 19:14

A może mamie Izuni dali znieczulenie ale nie zaczekali jak zacznie działać-tak miała moja siostra.
Mam wrażenie, że i ja tak miałam :ico_olaboga: Ale to szycie mi umknęło troszkę - Miałam wtedy Maksia na brzuszku :-)

Widzę, że debata o staniczkach trwa :-) Mi się udało kupić w sklepie 75 D więc standardowy- nie było problemu, leży idealnie :-)

A my mamy dzisiaj mały sukces- odpadł pępuszek :ico_brawa_01: Aż się zdziwiłam, ze tak szybko!

Markotka super brzusio- ekstra wyglądasz!

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

13 maja 2011, 19:58

Koroneczko dziękuję :ico_oczko: super, że pępuszek tak szybko się zagoił :ico_brawa_01: fajnie masz z takim standardowym rozmiarem, kupisz praktycznie wszędzie.

My po obiadku, mąż pojechał rozładować samochód z narzędzi do garażu, niedługo pewnie wróci.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

13 maja 2011, 20:12

My po obiadku, mąż pojechał rozładować samochód z narzędzi do garażu, niedługo pewnie wróci.
To przynajmniej wieczór razem już spędzicie :-)
Ja się muszę zabrać za prasowanie wreszcie, bo już leży i leży- jejku jak się mało miejsca w mieszkanku zrobiło odkąd Maksio jest z nami....na nic nie mam miejsca :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

13 maja 2011, 20:29

Koroneczka, :ico_brawa_01: za odpadnięty pępuszek :ico_brawa_01:

[ Dodano: 13-05-2011, 21:28 ]
Mój Filipcio dopiero padł :ico_sorki: Zdążyłam dwa razy zaśpiewać była sobie żabka mała i już głęboko spał :-) Za to Pawełek własnie się obudził i buszuje w brzuszku :-) Jak się urodzi trzeba będzie mu to przestawić :ico_oczko: Jutro jak pogoda dopisze wybierzemy się na placyk.

[ Dodano: 14-05-2011, 07:25 ]
Witam się :-)

W nocy wstawałam co 1-2 godziny na siusiu :ico_oczko: No ale mimo wszystko wyspałam się.
Dziś u nas słoneczko świeci więc pójdziemy na spacerek, może Gabi zgarniemy po drodze :-) Po południu mąż jedzie do kolegów a ja odwiedzę szfagierkę i jeszcze może ktoś do niej wpadnie.

Teraz zrobię siadanko i po mału się zbieramy na spacer.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 maja 2011, 09:11

witam
u nas zapowiadali deszcz na dzisiaj ale na razie pięknie słonko świeci :ico_brawa_01: Milenka od 8 śpi,my już po śniadanku,niedługo sprzątanie i obiadek :-)

napiszę wam jak to mama Izuni napisała mi w smsie :ico_sorki:
"mnie szyli 2 raz i durnie nie dają tu znieczulenia. 2 położne mnie trzymały bo myślałam,że tego lekarza kopnę,pierwszyraz szyła mnie położna i przebiła szwem żyłę.nie mogła zatamować więc mi je zdjęła.dali coś na zatamowanie i czekali aż przestanę krwawić i szyli na nowo"

"też się zdziwiłam jeszcze jak szyli zaraz po porodzie to szło ale już jak pół godziny po to płakałam"
I co Hania zasnęła? Mogłaś sobie odpocząć?
tak zasnęła,ale zaraz Milenka się jak na złość obudziła i już nie szło odpocząć :ico_sorki:
i dzięki za stronkę :-)
A my mamy dzisiaj mały sukces- odpadł pępuszek :ico_brawa_01:
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
nam jeszcze nie odpadł :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

14 maja 2011, 09:20

Hejka,
u na słoneczko i zapowiada się ładna pogoda więc spacer do parku będzie. My już po karmieniu trochę pomagają nakładki.
Mama Izuni to chyba w jakiejś rzeźni leży bo nie w szpitalu-jak można szyć na żywca pół godz. po porodzie? A ta położna to ślepa była i żyły nie widziała? :ico_szoking: Ja to bym chyba skargę złożyła na ten szpital.
U nas też już pępka nie ma-część tę co "wisiała" odciął chirurg, dziś odpadła reszta.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość