caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

08 mar 2008, 17:32

kasi.k pisze:zasypia koło 20 i śpi do 7-8 rano... a ja wolalam jak sobie poszła później ale rano spała nawet do 10... to byly dobre czasy...


Boże jak ja bym chciała żeby mój smyk tak spał uuuuuuuuuuuuu, a on zasypia o 8, nieraz o 9-tej ale śpi do 5, maks do 6-tej, a i tak nieraz nie są to przespane całkiem noce, często są z pobudkami :ico_placzek: , do 10-tej to ja nawet nie śnie marzyć :-)

Mordko fajny pomysł z aparatem, jak i tak mały dostanie prezentów, to co tam :-)

Kolka ja myślę,że krzesełko soko możesz brać, moim zdaniem to nie jest za póżno, bo dopiero teraz dzieci zaczynają bawić się takimi rzeczami, a zrozumieć to i jeszcze póżniej o co w tym chodzi, jeśli oczywiście myślisz o krzesełku uczydełku :-)

Hektorka Kamilek boski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i nie martw sie tym ślinieniem, u nas jest to samo :-)

A tak wogóle dziewczyny to życzę Wam wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet a Mordko posłaniec nonono :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

08 mar 2008, 17:58

hejka, składam spóźnione życzenia dla Julci, wszytkiego naj z okazji 11 miesięcy / :ico_tort:

my teraz odpoczywamy sobie po obiadku.

dziewczyny byłyście na tym wątku??
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=4095
pierwszy post mnie normalnie zszokował :shock:
za grosz gość nie ma kultury. no to może jeszcze niech nasra na środku, w końcu też ludzkie :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

08 mar 2008, 21:00

delicja, no nieprzyjemna sytuacja, ale większość facetów tak ma :ico_zly: :ico_puknij: Mojemu tez się czasem zdarza, ale nie przy ludziach. A w domu mówię na niego wtedy ferdek kiepski i mu głupio wtedy :-D A te "zaaaraz" to pierwsze słowo chyba jakie wypowiedział w życiu. I podstawowe. Facet to ta gorsza i głupsza płeć... Co zrobisz :ico_olaboga:

A mnie dziś na mega porządki wzięło. Teraz padam na pysk a muszę jeszcze firanki poprasować. Brrr

Byłyśmy dziś na kontroli ortopedycznej... I Obrazek Obrazek bioderka są OK. A tak się bałam... Zmykam. Będę jadła dziś fryyyty Obrazek ktoś sobie życzy? :-D

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

08 mar 2008, 21:36

DLA JULCI SPÓŻNIONE ZYCZONKA I SUPER ŻE JUZ Z BIODERKAMI SPOKO :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

08 mar 2008, 21:49

ja chce frytek !!!! :D
ciesze sie ze z bioderkami Julki juz OK :))
napilabym sie czegos %% a nie mam ;(

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

08 mar 2008, 22:20

M0rD3CzKa, ja mam!! Zapraszam, adres znasz :-D :-D

[ Dodano: 2008-03-08 ]
a pomysł z aparatem jest the best! wszystkie też na tym skorzystamy :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

09 mar 2008, 00:28

kolka no w domu niechcący ok, ale w gościach???????????????????????? :ico_szoking: to i goście się pewnie czują niezręcznie i ona. no chyba, że i ona tak robi :-D

idę spać. czuję się dziś taka pełna jak dojna krowa, nażarłam się i mam cholerne wyrzuty sumienia. ciotka się zbliża, aż dziw, że nie mam nerwy :ico_szoking: no ale czuję się jak grubas. Ola dopiero zasnęła :shock:
ale dziś była fajna pogoda

kolka no to super, że bioderka ok, my jedziemy w poniedziałek
dobranoc śpijcie dobrze
a ja dziś zaszalałam i kupiłam sobie kilka kosmetyków, ale się cieszę hihi kocham kosmetyki

a w przyszłym tygodniu chyba fryzjer, full opcja, czyli obcięcie i farbowanie.

dobra zmykam już pappa

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

09 mar 2008, 00:44

Kasik-moja wina,ze nie docieraja smsmy,bo mialam rozladowana komorke a jakos nie pomyslalam,zeby ja zaladowac i dopiero wczoraj wieczorkiem przeczytalam Twojego smska.Ciesze sie,ze sloiczki dotarly,jesli Wiki cos z tego smakuje i nie ma na to alergi to chetnie przysle wieksza ilosc.Pozdrawiam i sle buziaki od Antosia dla Wiki.

Dziewczyny samego dobra z okazji Dnia Kobiet!!!!

Padam,mam nadzieje jutro,a najdalej w poniedzilek znalezc chwilke dla Was.Kolorowych!!

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

09 mar 2008, 22:54

Jezu dziewczyny gdzie wy jesteście??????????????????????????????????????

Zaczyna mi się to niepodobać :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Super że z bioderkami Julci wszystko wporzo :-) :-) :-) :-) :-)

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

09 mar 2008, 22:57

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Wieczor,jestem zalatana jak zawsze ostatnio i nagle olsnienie-9 marzec,czyli miesiecznica Kacperka,wiec szybko na TT i co ja widze PUSTKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chyba TT nawala,albo wszystkie mamy MEGA przesilenia wiosenne.

Kochanemu Kacperkowi serdecznosci na kazdy dzien z okazji calych 10 miesiecy!!!

Dziewczyny,jutro prosze sie odmeldowac,bo inaczej bedzie kara :-D

[ Dodano: 2008-03-09, 21:58 ]
Caro-widze odmeldowana :-D ,ja tez nie rozumiem co tu taka cisza :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości