Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

19 sty 2009, 21:30

iwona83 pisze:kupilam dzisiaj masc ta wick cos tam :-D i troszke ja posmarowalam zeby sie jej lepiej spalo wiem ze jeszcze nie mozna ale tylko troszke bo juz nie wiem jak jej pomoc

Czemu nie można? Właśnie mi przypomniałaś.. jak Norbi ostatnio był chory to właśnie smarowałam go taką maścią.. plecki i klatkę piersiową. Tylko ja mam taką maść co to od 3 miesiąca już można. Vick nie powinien już jej zaszkodzić a może pomóc więc smaruj ją.

iwona83 pisze:esciowa brak slow :ico_olaboga: mam tylko nadzieje ze wspolnie z szwagrem damy jakos rade splacic jej dlugi i wiecej jej na oczy nie chce widziec moj maz powiedzial ze majka ma tylko jednego dziadka i jedna babcie najbardziej mnie to przeraza ze przez ta piz........ nie wiem kiedy wrocimy do polski :ico_placzek:

Widać nie mało szarpnęła Wam nerwy :ico_noniewiem:

Norbert już wykąpany, najedzony.. zaraz jak skończy się na wspólnej to umyjemy zęby i lulki. Patrzyłam mu ząbki, ale nic nie dojrzałam, zresztą nie dał mi dobrze pooglądać. Ale dałam mu nurofen zapobiegawczo bo zawzięcie wszystko gryzł i krzyczał przy tym.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

19 sty 2009, 21:53

Ale popisałyście :-)
Wysłałam smsa do Reni, odpisała, że na razie nic nie wie, jest ciągle w szpitalu, może jutro wymusi usg, narzeka na niewygodne łóżko :-) ale obydwoje z maleństwem mają się dobrze :-)
Justyna, niezłe akrobacje to Twoje dziecię wyprawia :-) Dobrze, że na poduszki skacze :-)
Klaudia, Ula też dzisiaj przeszła samą siebie w marudzeniu, histerię mi odstawiła i ogólnie była nie do zniesienia. Np stanęła przed lustrem i złościła się tak okropnie, po czym zaczynała płakać, miałam ochotę ją wystawić za drzwi.
Iwona, teściowa musiała Wam nieźle zaleźć za skórę... masakra, rodzice są przecież po to żeby pomagać, a jak nie mogą pomóc, to przynajmniej nie przeszkadzać... :ico_pocieszyciel:

Ula zasnęła, dzisiaj położyłam ją po kaszce do łóżeczka, powiem Wam, że bałam się niemiłosiernie tego zasypiania, a ona poleżała chwilę z otwartymi oczkami, złapała mnie za rękę (siedziałam obok na naszym łóżku) i po chwili ładnie zasnęła. Trwało to wszystko może 5 minut :-) Ciekawe jak prześpi nockę w swoim łóżeczku, ale wezmę ją do nas dopiero nad ranem.
Uciekam kończyć sprzątanie w małym pokoju, muszę jeszcze zmienić zasłonki i pochować drobiazgi do szafy :-)

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

19 sty 2009, 22:08

pinko pisze:ona poleżała chwilę z otwartymi oczkami, złapała mnie za rękę (siedziałam obok na naszym łóżku) i po chwili ładnie zasnęła. Trwało to wszystko może 5 minut :-) Ciekawe jak prześpi nockę w swoim łóżeczku, ale wezmę ją do nas dopiero nad ranem.

Czyli usnęła tak jak Norbi :-) . Też kładę go do łóżeczka i za rączkę mnie trzyma inaczej zaraz wstaje. Dzisiaj też szybciutko mi usnął i oby się nie budził :ico_sorki: .
A w ciągu dnia też staram się usypiać go w łóżeczku, bo jeśli tylko w nocy tam będzie spał a w dzień na naszym to nie ma sensu takie odzwyczajanie od spania z nami. Na szczęście nie ma histerii przy usypianiu.

Ja właśnie kolację sobie zjadłam. Hehe... tak sobie pomyślałam, że gdyby nie to, że mam teraz okres to przyuszczała bym ciążę :ico_haha_01: Zjadłam kanapkę z kiełbasą krakowską, drugą z serem żółtym do tego śledzie a teraz mam ochotę na Monte :ico_haha_01: więc idę po nie :ico_oczko:

[ Dodano: 19 Styczeń 2009, 21:13 ]
Gdzie jesteście? Nudzi mi się :-|

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

19 sty 2009, 22:15

CleoShe, to rzeczywiście apetyt Ci dopisał :-) hehehehe
Ja sprzątam :-)

[ Dodano: 2009-01-19, 21:15 ]
Ale jestem, więc pisuj jak Ci się nudzi, będę zaglądać co chwilę ;-) i tak czekam na Jarka :-)

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

19 sty 2009, 22:18

pinko pisze:Ja sprzątam :-)

A ja mam trochę prasowania, które leży w misce od kilku dnia, ale dzisiaj też mi się nie chce :ico_prasowanko:
Siedzę i jakiś film w TV oglądam.. nic ciekawego. Pierwsza seria gotowych na wszystko jeszcze mi się ściaga zostało 26%, ale idzie jak krew z nosa. Pewnie jeszcze kilka dni poczekam.

[ Dodano: 19 Styczeń 2009, 21:21 ]
Aha, Emilia.. to chyba musisz próbować podawać mu butlę.. chyba lepiej będzie też jak tata będzie to robił. Inaczej nie wiem jak mogłabyś odzwyczaić małego od cycusia. Musisz próbować dawać mu do jedzonka różne inne rzeczy. A nuż mu posmakuje i chętnie będzie jadł.

[ Dodano: 19 Styczeń 2009, 21:23 ]
pinko pisze:le jestem, więc pisuj jak Ci się nudzi, będę zaglądać co chwilę ;-) i tak czekam na Jarka :-)

Fajnie, że chociaż Ty :ico_oczko: Ciekawe gdzie Iwona?
A Jarek to tak późno z pracy wraca?

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

19 sty 2009, 22:26

jestem i ja w poniedzialki i wtorki ogladam na wspolnej i m jak milosc :-D

Majunia spi ale co chwilke mi poplakuje a z ta mascia to pisze zeby nie stosowac u dzieci poniezej 3 roku zycia

kurcze mnie tez zbiera i to na maksa z nosa leci chyba bedzie mnie musial maz porzadnie nasmarowac mascia :-D

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

19 sty 2009, 22:26

Hej Dzieczynki!!!
Ja wreszcie po Studniówce. Wszystko udało się super!!! A ja mam nareszcie luz w głowie i wolny czas. Może uda mi się odzywać częsciej.
Trzymam kciuki za Renię i jej Maleństwo!
Pinko ja do Ciebie tu dziś głównie uderzam :ico_oczko: Przed chwilą widziałam pierwszy odcinek Battlestara z ostatniej serii :-D Oglądałaś już? Niesamowity jest!
Ja się zaryczę jak ten serial się skończy. Zacznę go chyba oglądać od początku.
Iwonka trzymaj się tam jakoś.
Uciekam odezwę się jutro. Przez ten serial mam jeszcze dużo na głowie zanim pójdę spać. Pa! Kochane!!!!

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

19 sty 2009, 22:33

CleoShe pisze:A ja mam trochę prasowania, które leży w misce od kilku dnia, ale dzisiaj też mi się nie chce :ico_prasowanko:

Dawno już nie pracuję, po żelazko sięgam wtedy gdy zachodzi taka konieczność :-) Nie lubię...
CleoShe pisze:A Jarek to tak późno z pracy wraca?

Jarek na zmiany pracuje, dwa tygodnie od 7 do 15 i tydzień od 13 do 21. No i teraz jest tydzień drugiej zmiany :-)
iwona83 pisze:jestem i ja

Jakże to Iwony miałoby nie być? ;-) Nie rozłóż się kobito :-)
Goonia pisze:Pinko ja do Ciebie tu dziś głównie uderzam :ico_oczko: Przed chwilą widziałam pierwszy odcinek Battlestara z ostatniej serii :-D Oglądałaś już? Niesamowity jest!
Ja się zaryczę jak ten serial się skończy. Zacznę go chyba oglądać od początku.


heheheh, fajnie że zajrzałaś do nas, że studniówka udana :-) Co do battlestara, to mam ściągnięty ten odcinek, ale jeszcze nie mieliśmy kiedy oglądnąć, Jarek zacząłdrugą zmianę i późno wraca :-) ale może dzisiaj lub jutro... zobaczymy :-) A serial rzeczywiśćie się bardzo ciekawy zrobił, ja lubię najbardziej Karę i młodego Lee :-)

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

19 sty 2009, 22:37

Nie ma co pisać więc ponarzekam na współlokatorów :-D
Mieszkamy z Patrycją i Mariuszem i jego bratem Darkiem. Jeszcze na jedynce powinien ktoś mieszkać, ale aktualnie nikogo nie ma. Zatem piątka nas jest i sama nie wiem.. To są ludzie od Rafała z miasta, znają się z Polski, ale atmosfera jaka tu panuje to szok. Z Darkiem mamy najlepszy kontakt, fajny kumpel z niego. Prawdopodobnie będzie chrzestnym Norbiego. Natomiast Mariusz i Patrycja :ico_noniewiem: Siedzą cały czas w pokoju, zejdą tylko coś zjeść lub zrobić do jedzenia i z powrotem na górę uciekają. Nie można się z nimi dogadać odnośnie opłat czy innych rzeczy dotyczących domu. Dom wogóle wynajęty jest na Mariusza, ale ostatnio on do nas z takim tekstem "dlaczego wszystko ma być na jego głowie?" :ico_puknij: No sorry, jeśli ktoś się decyduje wziąć na siebie chatę to powinien liczyć się ze wszystkimi obowiązkami, które się z tym wiążą. Tak samo było jak z jedynki chłopak nam się wyprowadził w połowie grudnia. Wiedzieliśmy o jego wyprowadzce na początku grudnia i Mariusz z Patrycją zamiast już wtedy napisać ogłoszenie o wolnym pokoju i wywiesić w polskim sklepie czy na tzw. "ścianie płaczu" to oni sobie bimbali na to. A przecież zależy nam wszystkim na tym by ktoś się wprowadził bo wtedy wszystkie opłaty na więcej osób dzielone.
Zresztą cokolwiek trzeba zrobić, cokolwiek się zepsuje to wszystko Rafał naprawia, montuje, maluje. I we wszystko my wkładamy koszty a oni nawet nie zapytają się ile nam oddać. No kurcze dla mnie to nie normalne :ico_olaboga: Zachowują się jak dzikusy, jak totalnie obce osoby :ico_puknij:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

19 sty 2009, 22:40

pinko pisze:Jakże to Iwony miałoby nie być? ;-) Nie rozłóż się kobito :-)


no ba :-D mnie to od komputera to chyba tylko szpital odgoni

ale jak bylam w ciazy to pytalam sie meza czy jak majke urodze czy moge laptopa wziasc z soba no bo co tam robic bede a mielismy wtedy internet bezprzewodowy

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość