Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

10 mar 2008, 20:01

Dziś znowu pustki na TT... zaczynam powoli się do tego przyzwyczajać :ico_placzek:

Ja jetem wykończona.. Julka od 15 dostała gorączki i musiałam ją non- stop nosić na rękach... Dopiero ok 18 przyszło mi do głowy, żeby skorzystać z wózka :ico_puknij: Teraz już śpi a ja nie wiem co się ze mną dzieje. Może np zjem i przejdę się do sklepu? :ico_noniewiem:

Buźki

[ Dodano: 2008-03-10 ]
ale o tej porze to chyba nie spacerujecie... więc gdzie jesteście? :ico_placzek:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

10 mar 2008, 21:37

Kolka ja się melduję :-) :-)

[ Dodano: 2008-03-10, 20:42 ]
no i nie ma Kolki :ico_placzek: :ico_placzek:

my też dzisiaj spacerowaliśmy ile się dało :-) :-) , pogoda taka ze aż chce się żyć :-) :-) :-)

Kupiłam małemu 2 czapeczki i adidaski :-) :-)

Kamelek zębole wyjda, nie martw sie :-)

Syla ja też bym była dumna :-) no i wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Nicolki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kolka ja już też się powoli przyzwyczajam do tej małej frekwencji :ico_placzek: :ico_placzek:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

10 mar 2008, 22:05

Cześć, ja już jestem, zawsze wieczorkiem.
Cały dzionek spedzilismy na dworku, aż chyba dzisiaj pójde wcześnie spać, bo taka wykończona, ale zadowolona, bo wkońcu wiosną już pachnie, nogi to mnie tak bolą od tego chodzenia.

syla75, wielkie gratulacje dla NIkoli, to super że nie musisz ja gonić do nauki.

kamelek1, nie martw się zebole wyjdą, my również czekalismy tak długo, a Kamil ma już 4 zebola, wychodza jak grzyby po deszczu.

caro, ja tez mam zamiar jutro kupić małemu czapeczke, bo ma tylko jedną na wiosne, a jaki rozmiar kupiłas bucika, bo się zastanawiam czy wziąć 19 czy 20.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

10 mar 2008, 22:34

Syla, masz powody, żeby być dumną :ico_brawa_01: Pogratuluj Nicolce :ico_brawa_01:
Caro niestety się minęłyśmy :ico_placzek:
Teraz ja Was pomęczę trochę fotkami Julki. Jedno jest jak pomagała układać podłogę, potem porządki wg Julki i wczorajsza wycieczka. Kolejności nie pamiętam
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-03-10 ]
oczywiście wrzuciłam inne jak planowałam :ico_puknij: :ico_puknij: a więc fotka na rowerku, porządków nie ma :ico_puknij:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

11 mar 2008, 09:45

hejka z rana nie spimy już od 6.45
Kolka, Julka słodziutka na tych zdjęciach. śuperaśne spodenki te moro

To my też troszke powklejamy
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

11 mar 2008, 12:13

Kolka , Hektorka super zdjecia
kurde dziewcyny co ja bym dała zeby spacerowac z moja myszka po dworku taka cudna pogoda :ico_olaboga: a ja musze sie kisic w tej robocie
ale powiem wam ze moja córeczka jest coraz bardziej zaklimatyzowana zostaje dzielnie tylko czasami mnie woła ale to wiadomo ze tego nie da sie uniknąc
oj całuje was dziewczyny i piszcie wiecej żebym mogła cos poczytać przy kawce porannej

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

11 mar 2008, 15:19

hej dziewczyny ja teraz rzadziej piszę, bo Oleńka mi nie pozwala, rosną nam ząbki, są już 2, Ola znosi to dzielnie, ale wymaga ciągłego noszenia na rękach. Ale czytam was. Na dodatek mąż mi się rozchorował :ico_zly:
kolka, hektorka super zdjęcja.
no dobra no to popisałam zmykam

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

11 mar 2008, 16:50

My po spacerku, piękna pogoda :-)

Wczoraj przyszedł rowerek, a dziś stoliczek- mały zachwycony z prezentów roczkowych :-) :-) , na rowerku siedzi dumny jak paw i tylko molestuje biedną żabę, która gra w rowerku :-D :-D , a stoliczek powoli rozgryza :-) :-)

Hektorka z tymi numerami to różnie bywa :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: , bo kozaki które nosił były 19, a te adidaski co wczoraj kupiłam 22 :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: , dobrze,że przymierzałam, bo chciałam kupić 20, to bym musiała potem wymieniać!
Super Kamilek wygląda i jakiego fajnego ma kolegę :-)

Kolka ale śliczna ta twoja lala :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , no i nie mogę sie nadziwić jaka jej mamusia jest piękna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kamelekszkoda mi Ciebie :ico_placzek: :ico_placzek: , musimy się sprężyć,żebyś miała co czytać :-)

Delicja oj bidulka z Oleńki no i z mamusi, bo musi dżwigać swojego skarba

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

11 mar 2008, 19:19

Witajcie Dziewczyny!
U nas pogoda szara bura i ponura,wiec jak czytam o tej Waszej wiosnie to zal za serce sciska.Ostatnio mam malutko czasu,bo Antos pochlania mnie cala.Nie chce siedziec i bawc sie sam choc chwilke.Caly czas chce stac i chodzic wokol rzeczy,raczkowac dalej nie raczkuje,tylko porusza sie systemem posuwistym na tyleczku.To tak jak Kolka i moja siostra kiedys.Nie przypuszczalam,ze takie rzeczy tez sie dziedziczy :-D Musze zrobic generalne porzadki,zeby w miare mozliwosci usunac z drogi Antosia ewentualne zagrozenia.Oczywiscie na widok kabli sie trzesie z radosci.

Kolka i Hektorka-pieknie Wam rosna dzieciaczki!!!!Koleczka TY piekna mamusia jestes!!!A corunia i tak wydaje mi sie podobna do Ciebie(choc wiem,ze twierdzisz inaczej)I jak tam mala,goraczkuje jeszcze?

Caro-fajnie,ze brat w koncu zobaczy Wasze szczescie,a jak zabierze Ci mame na chwilke to zobaczysz jak my sie mamy bez zadnej pomocy i zatesknisz szybciutko za mama :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-03-11, 18:23 ]
Kamelek-a ja widze jedna pozytywna strone Twojego powrotu do pracy-masz troszke czasu na TT,duzo wiecej jak bylas z Lenka w domu.Na pewno jest Ci ciezko,ale widac Lenka sobie z babcia daje rade.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

11 mar 2008, 21:02

Cześć!
dzięki dziewczyny za komplementy :ico_sorki: Jest mi bardzo miło, ale :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Wy też jesteście baardzo miłe :-D :ico_sorki: Gorączka już przeszła, ale została ogólna upierdliwość :ico_oczko:
delicja, wiem co czujesz.. chory mąż to katastrofa, a do tego pewnie rączki już bolą od noszenia? Na szczęście ząbkowanie nie trwa wiecznie :ico_sorki:
caro pisze:Wczoraj przyszedł rowerek, a dziś stoliczek- mały zachwycony z prezentów roczkowych :-) :-) , na rowerku siedzi dumny jak paw i tylko molestuje biedną żabę, która gra w rowerku :-D :-D , a stoliczek powoli rozgryza :-) :-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Fotki, fotki... :-D

U nas numer butka to 19-20, zależy jaka firma, bo wygląda na to, że chyba każda ma inny centymetr :ico_oczko:

katrin pisze:porusza sie systemem posuwistym na tyleczku.To tak jak Kolka


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za pamięć :-D Masz Ty kobieto pamięć do szczegółów :-)
katrin pisze:Oczywiscie na widok kabli sie trzesie z radosci.
:-D :-D Skąd ja to znam? :ico_oczko:

Zmykam bo stokrotka nie chce zasnąć :ico_noniewiem:

Mam %, ktoś reflektuje? :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości