Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

11 mar 2008, 22:16

Kochane dziewczynki,
nareszcie mam troszkę siły i czasu by coś skrobnąć... ale chociaż staram się was podczytywać na bieżąco to w głowie mam same pustki :ico_puknij: :ico_olaboga: Pamiętam tylko, że
Caro zakupki już dotarły więc czekam na zdjęcia :ico_sorki:, a
Hektorka i Kolka wkleiły zdjęcia swoich śliczności :ico_brawa_01: Dzieciaczki macie kochane przecudowne, ale co tu się dziwić skoro mamusie takie extra laseczki :ico_brawa_01:
i także, że bidulka Oleńka ząbkuje (zabków gratulujemy :ico_brawa_01: ) :ico_olaboga: na pocieszenie dla mamusi,kiedyś zabkowanie się kończy więc głowa do góry Delicja
i na koniec, że mój wspaniały zięć ma charakter coraz bardziej podobny do narzeczonej :-D dużo sił dla Ciebie Katrin a dla Antonia ogromnie buziaczki od teściówki i narzeczonej :ico_buziaczki_big:

Spóźnione lecz bardzo szczere życzonka zdrówka, duzo jedzonka i zabaweczek dla miesieczniaków Kacperka i Julci :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-03-11, 21:42 ]
A u nas dalej zycie w biegu :ico_olaboga:
W poniedziałek byłam wreszcie z Viki na kontroli dla 9 miesięczniaków (najpierw Viki była chora a potem Health Visitor)... Vikulska rozwija się fizycznie i psychicznie prawidłowo jak na swój wiek, a nawet lepiej niż książki to przewidują :-D Waga wreszcie ruszyła do góry i mała waży teraz 9200g co jak na nią jest wielkim wyczynem... Dostałysmy pełno duperelków, tzn. promocyjnych próbek. Vikulka dostała też 2 ksiązki dla dzieciaczków i zaproszenie do biblioteki. Ponieważ ma już ząbki to dostała tez specjalną szczoteczkę do zebów i pastę a mama nakaz mycia jej ząbków rano i wieczorkiem... Jak na razie Viki uwielbia mycie zubów więc szorujemy solidnie :-D

Ja nadal chodzę to tej durnej roboty :ico_zly: Krucho u nas z kasą więc wzięłam trochę nadgodzin i teraz wymieniamy się z mężem Vikusią.
Odbiła mi już wiosenno-świąteczna palma :ico_oczko: :-D i robię w całym domu porzadki i przemeblowanie :ico_puknij: Tylko po co to, skoro za 5 minut mąż i Viki narobią taki sam bałagan jak był wczesniej :ico_noniewiem:

A na koniec, wam napiszę jaka durna matka ze mnie i daję od razu pozwolenie na zbesztanie mnie :ico_olaboga: Tak bardzo chciałam się Wam pochwalić jak Viki ślicznie samodzielnie chodzi i nagrać filmik, że jak w sobote mała szła do mnie to ja cyk za kamerę i kręcę i odsuwałam się w tył by złapac jak najwięcej jej chodzenia. Ale moje maleństwo wymierzylo idealnie kroczki i siły na dojście do mamy... i jak się odsunęłam to ona straciła równowage i z całej siły uderzyła główką o podłogę :ico_placzek: Taka wariatka a nie matka ze mnie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

12 mar 2008, 00:17

wpadłam wieczorkiem, ale widzę, że wszystkie już śpicie. A u mnie samotna noc :(
kasi.k :ico_brawa_01: dla wiki za dobre wyniki. A dlaczego u nas nie ma takiego bilansu????
a mój mąż umiera na kaszel :-D a Oleńce dałam dzis pudełko po balsamie a ona wzięła i z całej siły waliła nim o górne dziąsełka :ico_szoking:

no dobra zmykam skoro was nie ma

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

12 mar 2008, 01:26

Witajcie noca!
Delicja-zdrowka dla meza,bo chory chlop to utrapienie.I wytrwealosci przy zabkujacej Olence,moj zaczyna chyba dostawac trzonowe zeby,bo jest mega marudny,slini sie jak buldog i pcha wszystko do buzi plus namietnie obgryza swoj kojec.JAk ja to przetrwam???

Kasik-gratuluje super bilansu 9 miesieczniakczki.Brawa za osiagniecia.Prosze podrzuc mi troche Twojego powera,zebym mogla tak na blysk mieszkanie wypucowac jak Ty to robisz.A nie obwiniaj sie za ten upadek Wiki,bo widac Kasie maja cos wspolnego,ja ostatnio tez zdjecia chcialam cykac jak moja Antos wywijal mega srubokretem.Po prostu wszystkiego nie jestesmy w stanie przewidziec. :-)

Kolka-moze Julce tez trzonowce zaczynaja sie wyrzynac i dlatego marudzi :ico_noniewiem:

Mroweczka-chyba nie odpisalam ci jeszcze na Twoje pytanko.Otoz na zdjeciu widzialas jedynki gorne Antosia.Ma niewiadomo po kim jakas mega kosmiczna przerwe miedzy tymi zebami,a w sumie wszystkich ma 8. :-D

Syla-brawa dla Twojej coreczki Nicol,masz prawo byc dumna!!!!i Martynce wspinaczce tez sie naleza brawa!Ciesze sie,ze mozesz spedzic za dni pare urlopek z mezem.Zycze wspanialej pogody-najbardziej tej w serduszkach.

Caro-wklejaj Oskarak z nowymi zabawkami-jestem niecierpliwa!!!

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 mar 2008, 02:32

ojoj - widze,ze jak sie was zostawi na chwile to juz nic nie piszecie :ico_placzek:

Zajrze jutro,to moze cos napisze bo teraz padam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

12 mar 2008, 12:47

czesc
ja ostatnio malo czasu mam...
Kacpi niby grzeczny ale chodzic za nim trzeba wszedzie :D
Ma 12 zeboli juz :D fakt ze 4 dopiero co widac ale juz sa
Obrazek

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

12 mar 2008, 16:02

cześć...

Ja już wymiękam... niech te zęby szybciej wyjdą...

Oooo znowu płacze :ico_placzek: Zaraz i ja będę :ico_placzek:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

12 mar 2008, 16:52

Dziewczyny jestem dopiero teraz coś dzisiaj wogóle nie jestem zorganizowana :ico_noniewiem: tylko bym leżała, ale jak tu lezeć przy bąblu :-) :-) , ostatnio zaczął się denerwować jak siedzę przy kompie :ico_noniewiem: i dlatego rzadziej jestem, ale my chyba wszystkie jakieś kryzysy przeżywamy :-)

Zdjecia puszczę póżniej bo coś dziś nie mam nerwa na fotosika, mam nadzieję,że mi wybaczycie :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Kasi. nie obwiniaj się za ten upadek, tego do końca nie przewidzisz i nie unikniesz, u nas też już tak nieraz było :-)

Katrin moja mama to chyba gorzej znosi, bo się boi że wnusio jej nie pozna po powrocie :-D

ech nie mam dziś weny, głodna jakaś jestem, święta już tuż tuż a ja jakos nie czuje atmosfery, chyba muszę sobie jakiegoś zająca sprawić!

Rybciu i Mordko nie ładnie tak mało zagladać :ico_nienie: , le wybaczamy Wam :-D

[ Dodano: 2008-03-12, 20:28 ]
halo gdzie są wszyscy?????????????????????????

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

12 mar 2008, 21:29

katrin moj mlody tez ma 8 i maruda tez troche jest i za mna chodzi caly czas i piszczy!!! moze tez trzonowe ida :ico_noniewiem:

kasik niemartw sie-moj Eryk tez czesto nieodmierzy dobrze odleglosci i upadnie!!! a ja mu tez sie odsuwam coby sie pomeczyl troszke jak kroczy hehe
:ico_brawa_01: za rozwijanie sie-Eryk to szczoteczke i paste to dostal duzo wczesniej przed bilansem-ale ksiazeczki i probki tez dostal w ekologicznej torbie i tez rozwija sie pieknie :-D

ogladalam dzis rowerki nawet Eryk posmigal w jednym troche po sklepie!!! :-D

kolka,hektorka sliczne foty a dzieci super :-)

Kolka ja tak jak pisalam-zero podobienstwa do Taty!!!! ja przynajmiej na fotach niewidze!!! :ico_noniewiem:

Mordeczka jak plecy??

kamelek dobrze ze Niunce dobrze z Babcia-Ty mniej myslisz jak wiesz ze tak strasznie nieteskni :-) :-)

caro ja tez chce foteczki :-) pokaz mi linka jeszcze raz na rowerek oki?? bo szukam :-)

Delicja kuruj meza!!! zdrowia!!! A Olence szybkiego wylazenia zabkow!!!

a na koniec dla wszystkich ostatnich solenizantow sto lat sto lat :ico_buziaczki_big:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

12 mar 2008, 21:29

wątek nam pada :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

12 mar 2008, 21:31

aaaa i wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Nicolki

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości