Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

01 kwie 2008, 21:32

Aginka pisze:a znając malwinkę też będzie ciężko - ale ją póki co bardzoej interesuje piaskownica - robi w niej "am da Ap"- (jedzenie dla psa )


moja Asia to tez istny diabelek, wszedzie jej pelno...

My jeszcze nie mamy piaskownicy, tylko kamyczki, ale tata moj ma kupic niedlugo jakas wiec moze jakos przezyjemy...

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

01 kwie 2008, 22:39

Dobry wieczor wieczorkiem :ico_oczko: ale napisalyscie ale juz na bierzaco jestem :-D
A wiec co u mnie??
U nas dzien minal ok,u lekarza bylo Ok,Maly Marcus wazy juz 4,150 i ma 55 cm a wiec 2 cm urosl przez miesiac :ico_brawa_01: I jego bioderka sa w porzadku a niestety na badanie nerek kontrole musze zrobic osobny termin.. :ico_chory: bezsensu ale juz mam termin na 23 kwietnia i odrazu malutki dostanie szczepionke pierwsza wtedy :ico_oczko: Wszystko z malym ok,rozwija sie pieknie i przybiera super na wadze :ico_brawa_01:
Pozatym dzisiaj bylismy z mezem sami na ogromnych zakupach..
Moja babciunia kochana przyjedzie do nas juz w niedziele i ciesze sie bo pobedziemy sobie razem i bedzie fajnie,a chrzest malego Marcusa robimy 19 kwietnia o 11 albo o 11 30 to jeszcze musimy uzgodnic :ico_oczko:
No i tak szybko dzien zlecial troche meczaco..
Tesciowa uwazala na moje dzieciaczki i malutki byl grzeczny byl najedzony a Nicole tez byla grzeczna bo sie ladnie bawila najpierw sama a pozniej sie razem bawily :ico_oczko:
A teraz moje kochane pociechy spia,Nicole juz uspalam a Marcusek sam zasnal byl juz tez zmeczony :ico_oczko:

Aginka ja bylam w obu kopalniach soli i w Wieliczce(mam tam kuzyna) i w Bochni.. i musze smialo powiedziec ze bardziej mi sie podobalo w Bochni.. bo ja tam bylam na koloni jak mniejsza bylam :-D i pamietam ze spalismy w tej kopalni raz,a pozniej gralismy w koszykowke tam jest taka chocby sala i fajnie wspominam te czasy kolonijne takze tez polecam Bochnie :ico_brawa_01:

Basia fajnie ze tata twoj kupi Asi piaskownice,my tez zamierzamy kupic Nicolce piaskownice ale to na urodzinki moze.. a jak nie to wczesniej bo lato idzie a mala sie tez moze na ogrodku pobawic :ico_oczko:

Zubelek fajnie ze jestes i ze jako tako wam sie tam podoba wiadomo troche potrwa zanim dzieci sie tak na dobre zaklimatyzuja :ico_oczko: Bedzie ok,odzywaj sie w wolnej chwili Pozdrawiam..

Mama_Kingi super ten sposob ze skracaniem smoczka :ico_brawa_01: ale ci powiem ze wydaje mi sie ze u mojej Nicolci by on nie przeszedl bo mala jest strasznie uparta.. i madra przy tym.. jak bym tak obcinala ta koncowke.. to pozniej mala wie ze ma pare smoczkow.. i by wziela od Marcusa albo jeszcze inny.. ale kiedys tego sposobu sprobuje :ico_oczko: :-D A ja tez mialam takie mysli przy koncu ciazy ze juz bym chetnie urodzila.. bo naprawde bylo juz mi ciezko i meczaco przy koncu ale nie martw sie wytrzymasz juz ci kruciutko zostalo :ico_haha_02: :ico_brawa_01: Trzymaj sie

Mama_Emili to ja tobie teraz zazdroszcze tego fajnego Zoo.. :-D
My do Zoo mamy 60 km a wiec godzinke trzeba jechac i bylismy juz pare razy z Nicolcia w weekend teraz narazie nie mozemy bo malutki Marcus jest troche za maly na takie wycieczki,ale jak podrosnie to tez bedziemy jezdzic :ico_oczko: Ale niema to jak miec Zoo pod reka super,ciesze sie ze Emilce sie podobalo i ze zobaczyla zwierzatka :ico_oczko: To taka fajna rozrywka dla dziecka Zoo :ico_brawa_01:

Justyna super fotka Adusi w podpisie :ico_brawa_01:

Ok ja uciekam wziasc prysznic i odpoczne jeszcze i pojde spac zycze wam milej nocki i kolorowych snow Do juterka,a jutro czeka mnie ciezki dzien bo chce zmienic posciel, i troche w mieszkanku posprzatac i posciel musze wyprac i jutro moj maz wroci pozniej z pracy bo chce troche nadgodzin zrobic.. oh jakos to przezyje, :ico_noniewiem:
:ico_haha_01:
No nic uciekam paa

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

02 kwie 2008, 09:58

Witajcie.
U mnie też deszczowo. Aż mi ciężko na sercu, że z Kingą wczoraj tylko "balkonowanie" zaliczyłam... W cieniu było 12 stopni, a na słonku dużo więcej. A ja nie mam siły nogami przebierać za małą, kiedy ona ucieka.
Kristi, Kinga ma 1 smok, a reszta schowana, aby w razie czego były, jak ten się gdzieś zgubi. Więc innego nie znajdzie. Dzisiaj w nocy to nawet do zasypiania nie prosiła smoka.
mama-emilki, my do zoo mamy 120 km. Troszkę daleko... Od nas to wszędzie daleko :ico_noniewiem: . Jedynie jezior mamy dużo i bardzo blisko.
Barbara, ja też bym chciała mieć podwórko własne. Kinga wyszalałaby się i wybiegała bo tak to :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: . Chyba od Aginki pożyczę rogi diabełka.
Dzisiaj moja Pyza bardzo mnie wzruszyła. Przebierałam ją po spaniu, z piżamek w ubranka, a ona przytuliła się do mnie mooocno i mówi "KOCHAM" :509: .
Wczoraj podeszła do Grześka, przytuliła się i mówi "daj busi".
Widzę, że z dnia na dzień jej słownictwo bardzo się wzbogaca i mówi bardzo wyraźnie. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

02 kwie 2008, 11:44

Mama_Kingi pisze:Dzisiaj moja Pyza bardzo mnie wzruszyła. Przebierałam ją po spaniu, z piżamek w ubranka, a ona przytuliła się do mnie mooocno i mówi "KOCHAM" :509:


No to Aniu, masz dzisiaj swieto! Ogromne :ico_brawa_01: dla kochanej Kingusi!!!
To musi byc naprawde niesamowite uczucie!!
Moja Asia to przychodzi i mocno sciska mnie za szyje i mowi: mama tak! , co oznacza, ze tak mocno mnie kocha, ale slowa "kocha" jeszcze od niej nie uslyszalam

mama-emilki pisze:No i popsuła sie pogoda faktycznie :ico_placzek: pochmurno i deszczowo jest :ico_placzek:


U nas rano bylo fajnie, nawet na spacerku bylysmy, ale tegaz cos sie zachmurzylo i nie wiem czy nie zacznie padac... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

02 kwie 2008, 11:46

Dzien dobry
U nas tez pogoda sie popsula.. pada deszcz i jest zimnooo brr i siedzimy w domku,moje dzieci spia,a ja dzisiaj jestem pracowita :ico_oczko:
Pozatym nocka u nas ok,jak zawsze maly Marcus przespal cala nocke,a Nicolinka jak zasnela okolo 22 00 to obudzila sie o 7 30 :ico_oczko: a wiec nie tak najgorzej.. wyspalam sie nawet..
Pozatym ok.

Mama_Kingi to super ze Kingusia tak ladnie juz mowi i wyraznie :ico_brawa_01: Moja Nicolinka wszystko rozumie ale nie jest chetna zebym mowic.. powiem do malej daj mamie busii to mi otworzy buzie a ja ja tak cmokam do otwartej buziuni :ico_brawa_01: :ico_oczko: i tak mala daje buzi.. ale moze tez sie Nicole rozkreci i zacznie mowic wiecej :ico_noniewiem: A to musialo byc piekne i wzruszajace jak ci tak powiedziala pieknie brawa dla Kingusi :ico_brawa_01:

Ok ja ide bo jeszcze mam pare rzeczy do zrobienia pozdrawiam i buziaczki dla was papa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

02 kwie 2008, 11:50

hej hej - a ja na urlopie do końca tygodnia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-02, 11:56 ]
Mama_Kingi pisze:przytuliła się do mnie mooocno i mówi "KOCHAM"

cudowne uczucie ..... malwinka jeszcze nam nie powiedziała tego słowa - ale tatuś to często odczuwa gdy Diabełek go tuli i całuje - bo mamę to rzadko spotykaja takie czułości :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Barbara pisze:mama-emilki napisał/a:
No i popsuła sie pogoda faktycznie pochmurno i deszczowo jest


No normalne - jestem na urlopie - musi LAĆ !!!! :ico_zly:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

02 kwie 2008, 14:45

Aginka pisze:bo mamę to rzadko spotykaja takie czułości :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:


skad ja to znam... Asia tez woli tulic sie czesciej do dziadka niz to mnia, ale nie nazekam bo czasami o mnie sobie tez przypomni :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 kwie 2008, 16:03

cześć dziewczynki kochane
u nas dzisiaj strasznie senny dzień i nic nie chce sie robic.
wpadłam sie przywitać a pozniej Was doczytac i odpisac...

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

02 kwie 2008, 16:07

Malwinka to wogóle uwielbia płeć przeciwną ..... zawsze chłopcy czy mężczyźni sa na pierwszym miejscu - :ico_olaboga: - juz się boje ..... ale ja też tak miałam - zawsze miałam kolegów- nigdy koleżanki - ale to pewnie wpływ 2 starszych braci ....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 kwie 2008, 20:12

Mama_Kingi pisze:Dzisiaj moja Pyza bardzo mnie wzruszyła. Przebierałam ją po spaniu, z piżamek w ubranka, a ona przytuliła się do mnie mooocno i mówi "KOCHAM

Ojej to musiało być cudowne...kiedy mój Tosiaczek zacznie tak pięknie mówić Kocham...nie mogę się doczekać.
Antoś mnie bardzo często przytula, mówi "Moja mama" , całuje mnie po rękach czuje że mnie koha i chce to okazać, kochany, ale słowa "KOCHAM" jeszcze nie mówi.
mama-emilki pisze:jak tata wraca z pracy to leci do przedpokoju i nastawia sie do całowania

Moje syncio to samo....

A teraz wlasnie usiadł za mna na krześle i całuje moje plecy....nie mogę taki z Niego słodziak :ico_haha_01:

Czasami sobie tak myslę....że juz zupełnie nie pamiętam życia jak nie było mojego Antosia...i nie chciałabym juz tamtego zycia...mimo że pewnie miałam wtedy więcej czasu dla siebie... :ico_brawa_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości