eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

23 lip 2011, 18:07

a to moje dzieciątko kosmitek
super dzidzik :-) :ico_brawa_01:
a ja nie mam skanera :ico_placzek: a zdjęcie ze zdjęcia to chyba kiepsko wyjdzie :ico_noniewiem:

Beatka78 a ty kiedy masz następne usg?? bo na następnym to już na pewno będzie widać płeć, trzymam kciukasy za córkę &&&&&&&& :ico_haha_02:
dla Jadzi kciuki za synka oczywiście &&&&&&&& :-D
ja zapomniałam kupic cole i wode
ja sklerotyczka zapomniałam kupić papieru toaletowego :ico_wstydzioch: :-D

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

23 lip 2011, 18:17

a ja nie mam skanera :ico_placzek: a zdjęcie ze zdjęcia to chyba kiepsko wyjdzie
ja robiłam zdjęcie zdjęciu w opcji makro i wyszło :-D , bo mój sprzęt padła i na razie nie kupie nowego :ico_oczko:
dla Jadzi kciuki za synka oczywiście &&&&&&&&
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

dziś mi się śniło ,że urodziłam dziewczynkę z takimi gęstymi czarnymi włoskami ,aż się mąż ze mnie śmiał jak mu opowiedziałam ,bo u nas ciemne włosięta graniczą z cudem :ico_oczko:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

23 lip 2011, 18:41

dziś mi się śniło ,że urodziłam dziewczynkę
:-D a ja ostatnio mam sny że któraś z moich przyjaciółek rodzi albo ma niemowlaka :-D :-D

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

23 lip 2011, 18:49

mi się w ogóle teraz dużo śni ,zawsze mi się coś śniło ,ale teraz to wszytko pamiętam :ico_olaboga:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

23 lip 2011, 21:07

eska, moje zdjęcie usg fotografowałam aparatem z telefonu :) wychodzą dobrze - wrzuć swoje :)
Beatka78, jesteś w młodszej ciąży, a dłuższego maluszka masz. Mój mierzony od główki do pupki, Twój też ? Fajne zdjęcia pamiątkowe :)
Jadzia, na pierwszym serio kosmitek hehe ale na drugim już człowieczek-super :-)

Jestem pewna już, że to co czuję to maluszek ! :ico_haha_02:
W poszukiwaniu kiecki weselnej jestem nadal, ale chyba natrafiłam na dobry trop :P
Wokół mnie same noworodki na świecie, sama jeszcze bardziej chcę swojego.
Niebawem rozpocznę zakupy dziecięce... łóżeczko, wózek... ciuszki.. wszystko pomału i pokolei :)

Jutro urodzinki mojego, więc pewnie tu nie zajrzę, bo świętować będziemy :)

A, że tak zapytam Was :ico_ciezarowka: jak u Was z libido i seksem... aktywnie, czy wstrzymało się ?

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

24 lip 2011, 11:31

Gabi- witaj z powrotem :-) Super że urlop sie udał,a pogode mieliście jako taką czy nie bardzo??

Kurde ja znowu się dzisiaj źle czuje i już dzisiaj biegałam do łazienki :513: nie mam już siły.
Teraz gotuje obiadek i jedziemy na zakupy

Miłej niedzieli

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

24 lip 2011, 22:37

Hej dziewczyny widziałyście ,zirafka jeszcze w środę tu u nas pisała że nic się nei dzieje i chyba przenosi a własnie zobaczyłam na radosnych że już urodziła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: aż się łezka w oku kręci ,bardzo się cieszę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja tradycyjnie zalegam w łóżku :ico_placzek: :ico_placzek: nadal ze strasznymi mdłościami a jeszcze jakby było mało to delikatnie plamiłam ,ale to normalne zwłaszcza w terminie kiedy miało się @ :ico_olaboga: :ico_olaboga: ,ale już jest dobrze ,a powiem mam że nawet tego się nie spodziewałam :ico_szoking: :ico_szoking: a mojej fasolce tak bije serduszko,że jak leże na plecach to cały brzuch mi drga mój mąż wczoraj tym zjawiskiem się zachwycał :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

25 lip 2011, 08:45

hej hej ja właśnie wróciłam z przychodni byłam badania robić jutro będą wyniki a w czwartek do lekarza i mam nadzieję że L4 dostanę bo już nie daję rady w pracy

Gabi fajnie że się Wam wakacje udały

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

25 lip 2011, 10:55

Eska dzieki a na nastepne usg chce isc prywatnie ok 17tc
wiec za jakies 2,5tyg

Jadzia dziewczynka ci sie sni to moze chlopczyk bedzie
bo to niby na przekor jest
ja to nie mam zadnych snow o dzieciach
a szkoda

Mad. a u ciebie na usg nie powiedzile ci jaka plec?
bo juz niby w 15 tyg cos widac
sama sie zdziwilam jak powiedziala ze dziecko ma 12cm a jest mlodsze o trzy dni
i zamiast 14 tydz jest 13 i 4 dni
i mierzyla od glowki do pupki
a w 12tyg bylam prywatnie na usg i dziecko mialo 5cm i byl rowny 12tydz
to by 7cm uroslo w 2 tygodnie :ico_noniewiem:
widac co inny sprzet to inna miara

Gabi jej ty juz 18 tydz :ico_szoking:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

25 lip 2011, 11:19

Beatka78, jak byłam na usg miałam równy 15tc skończony i dzidzia od główki do pupki miała 9cm...
Chyba wysokiego bobaska mieć będziesz :P
No nie powiedziała jaka płeć, bo powiedziała, że w 15tc spore prawdopodobieństwo pomyłki jest. Widzieć widziała ale nie chciała mi w głowie mieszać :P
Następne usg myślę, że niebawem albo skierowanie dostanę albo znów prywatnie sobie pójdę i wtedy już mi powie :-)

Gabi, witaj po urlopie! Pewnie mega wypoczęta. Jeszcze troszkę i połowę ciąży :ico_ciezarowka: masz za sobą... uhhh jak to leciiii.
Ale ta Twoja Emilka duża i ładna ! :ico_haha_02:


Mój D wczoraj nasłuchiwał w ciszy malucha i mówił, że słyszał jak coś się tam delikatnie porusza. Poruszać porusza się z pewnością, bo czuję malucha codziennie :)

Pogoda dzisiaj jak i na cały tydzień zapowiada się beznadziejnie :ico_spanko:
Tylko spać się chce i leniuchować.
Fajny urlop mam nie ma co...
A w czwartek do lekarza śmigam po zwolnienie.

A wy jak tam w poniedziałek z samopoczuciem, odczuwaniem ciąży etc?

Pytałam w ostatnim poście
jak u Was z libido i seksem... aktywnie, czy wstrzymało się ?
Bo mnie jakoś na wstrzymanie wzięło... i nie umiem sobie z tym poradzić :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość