Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

26 mar 2012, 10:01

hej

my wczoraj w Warszawie byliśmy zaprosic moja siostrę na chrzciny i odebrać wózek ....bo wreszcie kupiliśmy nowy Lence tz.używany ale prawie nówka teraz miała czasowo po Majce starą spacerówke na płasko z osłonką na nóżki :/

u nas nocka boska aż w :ico_szoking: jestem od 22:30 do 5 niunia spała o 3 sie troszkę budziła ale przysnęła i dalej spała ładnie i to we własnym łóżeczku :ico_brawa_01:

dzwoneczku
dajesz Patryczkowi czasem butle może on się nie najada :ico_noniewiem: ja wiem po sobie ,że wieczorem jestem już zmęczona i zestresowana i mleczko kiepskiej jakości jest ,jak nie dam Lence butli to skweczy w nocy ,juz sie chyba przyzwyczaiła ze dostaje butle i cycusia przy którym usypia

Kasiaa25, u mnie jest często to samo ja cos zaplanuje a tu pupa mezus musi do pracy jechac a jak jeszcze po godzinach do niego dzwonia albo w niedziele to mnie szlag trafia :ico_zly:

Ika202
100 lat :ico_brawa_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

26 mar 2012, 11:04

Witajcie :-)

U nas slonko intensywnie swieci ale jest duzo chlodniej niz wczoraj. Super spacer nam sie udal :-) Mnostwo ludzi bylo, ale ze park ogromny to sie to jakos rozeszlo :-)
Doszlam do wniosku ze bardzo duzo malych dzieci jest, a ciagle o nizu demograficznym mowia. Wozek na wozku doslownie ;-)

Wpadlam wczoraj do Rossmana bo na pilnie wkladek laktacjnych potrzebowalam i trafilam na promoche tych z Babdreamu. Po niecale 5zl byly. Takze jak ktoras potrzebuje to sa do 29 marca ;-)

Jadzia nasze panny to sie chyba umowily :-) Martyna zasnela przed 21... a obudzila sie o 4:30 ;-) A potem po 7.
Jaki wozeczek kupiliscie ?

Aga26, Martyna tez z rana daje mi taki fetiwal usmiechow i rozmow hehe :-) I dokladnie tak jak piszesz, sennosc wtedy od razu mi przechodzi.

buzok, szkoda ze dopiero teraz piszesz o nosidelku, bo juz zamowilam.

Mydzisiaj same jestesmy,D. wroci dopiero jutro.
Poczekam do poludnia i zobacze jak pogoda sie wyklaruje i pojdziemy na specerek.

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

26 mar 2012, 11:15

Jaki wozeczek kupiliscie ?
Deltim Leo 3w1 czerwono -szary podobał mi się inny ale takiej okazji nie mogłam przepuści :) takim sposobem mam teraz dwa nowe foteliki samochodowe ,ale może uda mi się jeden sprzedać :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

26 mar 2012, 11:22

Deltim Leo 3w1
Podobny do Roana jest :-)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

26 mar 2012, 11:27

Ale mam dzisiaj lenia :ico_szoking: poludnie dochodzi a my w pizamach w łóżku siedzimy :ico_oczko: musimy się zebrać wkońcu bo na obiad nie zdążymy :-D

Popoludniu Emilka chce jechać do mojej mamy na noc więc ją podrzuce i najwyżej wieczorem zabiore się za sprzątanie.

Mad., bo teraz najczęściej rodzą kobiety z wyżu demograficznego czyli z lat 80tych. Za parę lat jak zaczną rodzić roczniki 90 i wyżej znowu będzie spokojniej. Fakt teraz jest wysyp mam z małymi dziećmi i :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

26 mar 2012, 11:41

Jadzia, aż sobie wpisałam i obejrzałam na Allegro wózeczek, rzeczywiscie podobny do Roana. Na pewno wygodnie sie bedzie jeździło. A z tego co pamietam mieszkasz w domku, wiec nie masz problemu ze znoszeniem i wnoszeniem wózka
dokładnie targac go nie muszę :D chociaż on i tak sie super rozklada i szybciutko mozna go przeniesc .jest lżejszy od roana i ma wiecej funkcji :-D

u nas też zimno ,byłam po chlebek to strasznie mi głowa zmarzla :ico_szoking:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

26 mar 2012, 12:01

a Ty jaki kolor wybrałas?
Ten niebieski ze zdjecia co wkleilam :-)
A wkladki laktacjne sa jak najbardziej ok. Takie same jak te z Lidla :-) Takze oplacaja sie :-)

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

26 mar 2012, 13:25

my byłyśmy dziś z rana z Amelią na ważeniu i przez tydzień przybrała 150g lekarka stwierdziła zę ok Obrazek kamień z serca
ale i tak zamówiłam sobie nowy laktator bo ten co używałam po Igim zaczął powietrze przepuszczać Obrazek
no i zapisałyśmy się na kolejną wizytę z bioderkami na 19.04


aaaa i bym zapomniała w gabinecie tak rozśmieszyłam moją panne że zaśmiała się głośno Obrazek

[ Dodano: 26-03-2012, 14:26 ]
Mad., ja miałam raz te wkładki z rossmana i mi one nie przypasowały za mało pojemne jak dla mnie Obrazek

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

26 mar 2012, 15:49

hej! my dizś tez byliśmy u lekarza. Ola waży 4620!!! te krostki o któych pisałam to jednak uczulenie, prawdopodobnie na kosmetyki. Mam zakaz uzywania czegokolwiek. mam myc mała w krochmalu i nawilżac mascią robioną;(
Dzwonek- współczuję nocek, moze to ten skok rozwojowy tak sie objawia?

[ Dodano: 26-03-2012, 15:50 ]
margolcia - barwo dla córci!!

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

26 mar 2012, 21:55

no i zapisałyśmy się na kolejną wizytę z bioderkami na 19.04
my teraz w czwartek mamy 1 wizytke z bioderkami dopiero

Gabi, one sa w normalnej sprzedazy po 7zl wiec szanse na wyprobowanie masz :-)
margolcia, dobrze ze Amelka CI przybiera na wadze :-) oby tak dalej !
agasio, brawa za wage ! :ico_brawa_01:

A my bylysmy na spacerku,troszke brzydki wiatr wial ale ogolnie sloneczna pogoda. Po powrocie Martyna lezala w wozku przy otwartym balkonie. Fajnie mieszkanko sie przewietrzylo a ona spala bardzo dlugo :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości