Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

12 lip 2007, 20:46

Świetny artykuł choć nie wiem dlaczego napisali że w 26 tygodniu dziecko nabywa już takie umiejętności, wg mnie to troszkę zawyżone. Moniś wg mnie Kubuś ma jeszcze czas, poza tym normą jest jeśli dzieci zaczną siadac w ósmym miesiącu i chodzić po skończonym roczku, także napewno przyjdzie czas na Kubusia i nadrobi straty :-) . Moja mała zaczeła chodzić w 11 m-cu a mojej koleżanki dopiero w 14 m-cu tyle że jej córcia była zawsze spokojniejsza a moja ma tyle energii że nawet teraz kiedy ma już 6 lat czasami za nią nienadążam. Z Adriana również jest wulkan energii, uparciuch z niego i nerwus, także jak sobie coś upatrzy to wszystkie siły traci aby wstać i dostać się do zabawki. Także może Kubuś nalezy do tych spokojniejszych dzieci? Moniś a ile on teraz ma bo nie masz linijki wieku?

[ Dodano: 2007-07-12, 20:49 ]
zresztą moje linijki też zniknęły :ico_szoking: , ciekawa jestem dlaczego :ico_noniewiem: ?

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

13 lip 2007, 14:45

dzien dobry
my jestesmy po nocce z koszmaru 7 zabek sie pojawia i maly teraz odsypia nieprzespana noc ale dzis juz jest lepiej zawsze tak to wyglada ze jedna noc przy kazdym zebie zarwana :ico_olaboga: no coz jeszcze 13 i bedzie spokoj :ico_oczko: do tego jakis katar nam sie przyplatal :ico_zly:
a poza tym to dziewczyny maja racje -kazde dziecko rozwija sie inaczej ja mam przykload- natus jest z 11 listopada i syn kolezanki tez natus juz raczkuje siada i chodzi za jedna raczke a jej synek nawet jeszcze nie seiedzi pewnie sam- ale pediatra twierdzi ze nie ma sie czym martwic bo jeszcze jest czas na rozwoj dziecka...sa dzieci ktore zaczynaja chodzic w 8 miesiacu a sa i takie co dopiero w 18... a ani jednym ani drugim nic nie brakuje- :ico_haha_01:

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

13 lip 2007, 19:29

Julie masz rację każde dziecko ma swoje tępo rozwoju i jest tak samo kochane i słodkie :ico_haha_02:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

13 lip 2007, 19:32

a ja wam wkleje kilka zdjec z dzisiejszego spacerku- moje dziecko nie usiedzi juz w wozku tylko chce chodzic... najgorsze ze trzeba sie przy kazdym papierku zatrzymac i obejrzec z bliska :ico_haha_01:

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
ObrazekObrazek
ObrazekImages hosted at HoldThatPic.com

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

13 lip 2007, 19:36

A tu Ania pierwszy raz wchodzi po schodach u babci z nią jest jej kuzynka o 1,5 miesiąca starsza i już na te schody nie raz wchodziła a Ania pierwszy raz je widziała i weszła pierwsza i to jest dowód na to że dzieci różnie się rozwijają :ico_haha_02:

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

absens_carens
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:10

13 lip 2007, 19:37

My ostatnio nie mamy czasu na nic... młoda ma tyle energii, że kiedy ona zasypia ja też marzę już tylko o poduszce, a kiedy nie śpi nie mogę jej ani na chwilę z oczu stracić- bo wszystko dla niej jest smaczne.

Wszystkim maluchom gratuluję nowych umiejętności i znikam.

Pozdrawiam Was I Wasze dzieciaczki

PS. Link : Porządki na ławie :-)
Ostatnio zmieniony 13 lip 2007, 20:55 przez absens_carens, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

13 lip 2007, 19:51

witaj Julie, już 7 ząbków? Mój adi ma nadal tylko 2 ząbki, ale ostatnio strasznie marudzi więc chyba wychodzą następne.

[ Dodano: 2007-07-13, 19:56 ]
witaj absens_caren, super że się odezwałaś :-) . Niestety każdy z nas ma coraz mniej czasu na wszystko. Powiem Wam że np moja córa bardzo zajmuje się swoim młodszym bratem. Kiedy są oboje w pokoju mogę zejść do kuchni coś zrobić bo mała nie spuszcza go na krok a jak mały coś przeskrobie to zaraz alarmuje na cały dom.

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

15 lip 2007, 00:36

ja tylko na chwilke chciał wam powiedzieć ze jutro mam chciny kubusia ciekawa jestem jak tam bedzie moj synek zachowywał się w kościele nie zdazyłam wszystkich postó przeczytać ale obiecuje ze w poniedziałek to zrobie albo jeszcze jutro wieczorma pozdrawiam papa

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

15 lip 2007, 15:05

Trzymam kciuki zeby Kubus był grzeczny w kosciele!! U nas wszytko po staremu, w koncu poprawiła sie pogoda i dzisiaj wiekszosc dnia spedzamy z Filipem na dworze. Podoba mi sie ze robi sie juz coraz bardziej kontaktowy i łatwiej sie nim porozumiec. Z dnia na dzien jakies nowe drobne wyczyny :-D teraz u nas ciągłe podchody do raczkowania-pozycja przyjeta.....ale na tym koniec... :ico_oczko: W koncu mu sie uda :ico_haha_02: Za to jak je to jedzenie rozwalone po całym domu :ico_olaboga: nie jestem w staniego opanowac bo gdy siedzi przy jedzeniu to wszytko go interesuje i nie moze wysiedziec ani minuty :ico_oczko: Koncze, pozdrawaim waszytkie mamusie i ich maluchy :-)

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

16 lip 2007, 09:35

Agusia Anię też wszystko interesuje jak je, ale wsadzam ją do krzesełka i miseczkę z jedzonkiem trzymam ja i jest ok :ico_haha_02:
Moniś jak tam po chrzcinach ?? Kubuś był grzeczny?
A my byliśmy wczoraj na basenie :ico_haha_01: Ani bardzo się podobało normalnie była tak zmęczona że jak zasnęła wczoraj o 20 to się obudziła dzisiaj o 7.15 :ico_szoking:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości