Kasia5583
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 62
Rejestracja: 02 sty 2008, 17:58

20 sty 2008, 21:36

Witam ja od trzech dni tylko śpię. Wstaję na posiłki. Może organizm przygotowuje się do wielkiego finału? :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Mam skurcze ale nieregularne co kilka godzin taki solidny, a maluszek ciśnie na pęcherz i szyjkę. Boję się coraz bardziej, a torby spakowane już i wszystko inne też,

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

21 sty 2008, 10:12

Kasia5583, ja juz tez jestem gotowa do startu...
spakowana i przygotowana, ale straaaaasznie sie boje... :ico_sorki:

karina, te bole podbrzusza, takie okresowe to juz beda nam chyba do konca towarzyszyc, wczoraj tez je mialam i plecki pobolewaly wieczorem...ale to wszystko jeszcze nieregularne

najgorsze, ze w nocy sie budze juz srednio 7 razy na siku :ico_olaboga: , a potem ciezko zasnac, rano wstaje ledwo zywa, potem caly dzien sie snuje i podsypiam i jestem polprzytomna...

to 9 miesiac...brrrrrrrrrrrrr :ico_brawa_01:

moja mala tez mi siedzi na pecherzu :ico_szoking: a i ta szyjke czuje, krazek, normalnie juz jestem tak wyczulona, ze kazdy miesien czuje, najbardziej doskwiera mi watroba albo woreczek zolciowy, mala cos na nim chyba trzyma, bo boli strasznie :ico_olaboga:

dziewczynki, z okazji moich imienin stawiam wam :ico_tort: i :ico_kawa: i zycze milego dnia, moj bedzie taki, jak kazdy inny :-D w lozku :-D

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

21 sty 2008, 10:27

coffe, ja też tak sikam, też chodzę nieprzytomna, a najbardziej denerwuje mnie, jak mi się ktoś pyta... "co ci jeeest" wrrrrrr!!! Mówisz, że czuje się rozwarcie? a może zle zrozumiałam...? :-)

Ja jeszcze nie spakowana, nie mamy wciąż kącika dla dziecka, aaaaaa, panika... Moj mąz dużo pracuje i ciagle brak na to czasu, odkladamy i za kazdym razem cos wypada.. a ja szaleje, bo wydaje mi się, że to JUZ! Jejeeej, jak ja się nie mogę doczekać, a jednocześnie tak bardzo się boję. Wy też, prawda?

Kasia5583
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 62
Rejestracja: 02 sty 2008, 17:58

21 sty 2008, 11:30

Każda z nas sie okropnie boi, mimo że to moja druga dzidzia to identyczny strach. Mniejwięcej wiem czego się spodziewać ale mówią że poród porodowi nie równy. Wiem że bule okresowe to tylko przepowiadające skurcze ale i tak panikuję. :ico_szoking: :ico_olaboga: Są na tyle silne że można sie przestraszyć. Jak mam silny skurcz to brzusio sie tak kurczy że widzę dokładnie ułożenie małego. A jak znoszą to wasze połówki? Będą przy porodzie? :ico_szoking:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

21 sty 2008, 11:33

Witajcie, w sobotę byłam u lekarza, mojz dzidzia waży już 3 kg :ico_szoking:

a tak poza tym wszystko ok

rozmawialiśmy o dobrych szpitalach do porodu w Poznaniu, gin mi poradził Polną albo Raszei, ja na 90% wybieram Polną

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

21 sty 2008, 11:48

emilia7895, to spora twoja dzidzia:)),ja jutro idem na usg i zobaczymy jaki dzidziol duzy.

Teraz najbardziej męcza mnie bóle kregosłupa i wstawanie co 5 minut w nocy do kibelka,chyba se nocnik olka pozycze ,niebede musiała po schodach złazic :-D :ico_haha_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

21 sty 2008, 11:56

karina22 pisze:Teraz najbardziej męcza mnie bóle kregosłupa i wstawanie co 5 minut w nocy do kibelka


mnie też

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

21 sty 2008, 11:56

Mój mąż się ostatnio dziwnie zachowuje...Jakiś taki rozkojarzony i nieobecny. Może też się boi? A może nie znosi juz moich smutków i obaw, zmeczenia itd...
Bedzie przy porodzie, przynajmniej taki mamy plan:)

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

21 sty 2008, 13:37

Anuszka, mój juz sie doczekac niemoze :ico_brawa_01: :-D ,przy pierwszym poodzie był,i był zachwycony,teraz jest ze mna na kazdej wizycie u lekarza chce wszystko wiedziec co i jak,noi do porodu tez sie razem szykujemy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

21 sty 2008, 14:26

oj ja też się boję, ale jakoś tak coraz mniej. W czwartek mam ostatni egzamin, byle dotrwać, zaliczyć i strasznie spłynie ze mnie powietrze , to napięcie mnie dobija :ico_nienie:
i jeszcze nie moge sie z moim ginem skontaktować :ico_placzek: :ico_olaboga:

Mój mezuś też chce być przy porodzie, nie wiem tylko czy wytrzyma :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość