Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

08 kwie 2007, 19:06

Witam, mam nadzieje ze teraz zdjecia wejda poprawnie :-)
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

08 kwie 2007, 21:24

emilka ale Nathanek urosl :ico_brawa_01: a Alusia to juz pannica :ico_brawa_01: martucha ladnie wygladasz...pasuje ci ten kolor;) kasiaa maz pewnie zadowolony hihi jasnie pani ja tez sie dzis obzarlam,ale nie z wlasnej woli ;( poszlismy do znajomych i kolezanki tata przejal sie tak bardzo,ze co chwila na sile mnie dokarmial i nie dalo sie nic przetlumaczyc,ze juz nuie moge itp,tym bardziej,ze sobie wypil hihi...jeszcze troche bym posiedziala i musialabym do wc leciec ,takiego mixa w brzuchu zrobilam...kasik a ty sobie skacz po kanalach,bo potemto nie wiadomo kiedy tv zobaczysz :-D

[ Dodano: 2007-04-08 ]
a tomcio sie napil i mi milosc wyznaje he he....ide z nim polezec troche :-D jasnie pani dostalam maila ,ze wysylaja mi kod z allegro na angielski adres :ico_brawa_01: wiec jak dojdzie to zamawiam wozeczek...juz praktycznie na 100% jestem na twoj zdecydowana hihi mam nadzieje,ze nie masz mi za zle....

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

08 kwie 2007, 22:02

Emilka super ten Twoj synus :ico_brawa_01:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

08 kwie 2007, 23:47

hey dziewczyny wieczorowa pora!!!!
Zaczne od tego,ze sie tak strasznie objadlam,ze chyba noc spedze na stepperze,bo tyle moja oponka dostala zarelka,ze chyba pekne,ale widze,ze nie jedyna jestem z tym obzarstwem.. :-D
Wieczorem bylismy na spacerze z Vinee,a w ciagu dnia tez sie obijalismy jak lenie patentowane do kwadratu..upieklam jeszcze babke,zeby dolozyc kalorii... :-)
Lucy super fotki z wycieczki :ico_brawa_01: super,ze wypad sie udal... teraz jeszcze taka ladna pogoda,ze tylko spacerowac a i synus sie niezle dotleni przy okazji :ico_brawa_01:
Emilka super fotki dzieciaczkow,Nathanek sliczniutki, ladnie urosl przez ten czas jak Cie u nas na TT nie bylo,opowiadaj co tam?Jak Alusia slicznotka?widze,ze tatus synusiowi w nosidelku pokazywal swiat.. :ico_haha_02:
Martuchafrost fajowe fotki,bardzo ladnie wygladasz w nowym wdzianku,i do twarzy Ci w tym kolorze!!!!!ciesze sie,ze wklejasz fotki,bo ja tu jestem zawsze gotowa z pasem jakby co... :-D hihihi kurcze,nie powinnas robic tych nocek....gdzie kobieta w ciazy na nocke....normalnie bym ta szefowa chyba obdarla ze skory za to... :ico_zly:
Delfina co do teletubisia to polecam jak najbardziej,mysle,ze Mayci sie spodoba,Vinee uwielbia teletubisie i jak jej go kupilismy to szal..sa rozne,ten co my mamy to jest z telewizorkiem,na srodku brzuszka ma ekranik co sie przesuwa i pokazuje teletubisie w rytm ich piosenki i swieci mu sie ta dziwna antenka(czasami juz mam ochote sobie uszy zatkac,bo Vinee tak go maltretuje i tanczy przy tym),zaczyna grac jak nacisniesz na raczke Teletubisia.
http://www.amazon.co.uk/Tomy-4994-Telly ... 875&sr=1-8
Vinee ma jeszcze takie lewka,na brzuszku ma takie cos do przekrecania,tez go uwielbia,spiewa kolysanki,rozne piosenki,swieci z ciemnosci i uczy takie tam o zwierzatkach itd....tez sie u nas sprawdzil bardzo go lubi...tu link do niego
http://www.leapfrog.com/Primary/Toddler ... cale=en_US
Co do postepow w chodzeniu,to przejdzie z 7 kroczkow i na pupe,pozniej znow..ale dalej raczkuje jak oszalala..i spodobalo sie jej wchodzenie po schodach :ico_olaboga:
Kasiula nie uwierze,ze bylas pasywna..hihih... :-D :ico_oczko:
A ja dzis sie dowiedzialam,ze coreczka mojego kuzyna,w wieku Lenki Kasiuli,tez z listopada i tez ma na imie Lenka(taki zbieg okolicznosci :-) ),zachorowala na grype jelitowa i jest w szpitalu :ico_placzek: ,bo sie odwodnila biedactwo..podlaczyli ja do kroplowki i juz lepiej cale szczescie..
Kasi.k odpoczywaj ile mozesz,pozniej ciezko o to... :-D a moze jutro wyskoczy malenstwo,bo moj braciszek ma jutro urodziny.. :-)
usciski dla Was kochane.. :ico_haha_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

09 kwie 2007, 11:30

u nas dyngus zaliczony! pościel suszy sie na dworze, a kuba dumny z siebie :-D ja jestem zła, bo mi sie grzywka troche sfatygowała i musze ją układać :ico_noniewiem:
Lence sie nie podobało, bo wszyscy krzyczeli, a ona biedna myslala, ze cos złego sie dzieje :ico_oczko:
Ilonuś jak ty walniesz posta to ja se musze kanapke robić, bo w połowie czytania głodnieje :-D wiem, wiem trudno w to uwierzyc... byłam pasywna :ico_haha_01:
oj biedactwo tej towojej Lenusi, ja tez sie bałam, zeby oprócz wymiotów, nie było rozwolnienia, bo wtedy kroplówa prawdopodona. na szczęscie już z twoim dieciaczkiem z rodzinki lepiej :ico_oczko: no czasmi tak z dzieciaczkami bywa
Lucy no i jak to wyznawanie miłości sie skonczyło...jakies sczegóły prosze :ico_haha_01: a wybór wózka popieram, naprawde super model, a kolor który chcecie?
Marta, ee tam :ico_oczko: ładnie ci w brązie! nie martw sie, ja nawet w niektóre skarpetki sie nie mieściłam, tak mi nogi puchły, a co dopiero w reszte ciuchów! :ico_haha_01: a ty naprawde ładnie wyglądasz :ico_oczko:
Emilcia fotki piękne, szczególnie dumnego taty z córą i synkiem :ico_oczko:

kuba pojechał na ryby z moim tatą, na łodke, mam na dzieje, ze sie nie przeziębi, bo łapie nas po kolei, mi wyskoczyło wielgachne zimno na nosie, az lenka jak na nie patrzy to mówi "be, be, mama be" :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

09 kwie 2007, 12:09

Dzień dobry :-D

U mnie lanie tez zaliczone... na szczęscie symboliczne, bo inaczej skonczyło by się tym :wpale: dla mojego męża...

Przesyłam wam buziaczki i życzę miłego drugiego dnia Świąt... odezwę się popołudniu, bo teraz mam mężusia w domu i musze się nacieszyć jego obecnością :-D a poza tym po wielu mych jękach udało mi się go namówić na obcięcie włosów :ico_brawa_01: maszynka już gotowa więc zaraz zabieram się za ściannie mu włosów...

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

09 kwie 2007, 12:43

Lucy jakbym miala miec ci za zle, ze masz doskonaly gust? :-D a wlasnie! ktory kolorek wybraliscie? wozeczek w realu przedstawia sie tak:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Delfinka podziwiam cie! ja to bym nie mogla z taka systematycznoscia dbac o nie pojawienie sie rozstepow. dlatego pewnie jej mam, ale Jasnie Pan i tak powiedzial, ze to mala cena za Lucje :ico_oczko:
Kasia to, ze nie peklam, to tylko znaczy, ze mam wieksze mozliwosci i wieksza rozciagalnosc skory niz ty :ico_placzek: Ty taka chudzinka to pieteczke pewnie zjesz i juz pekasz :ico_oczko: . A na dowod, ze jednak sie nazarlam to foteczka z brzucholkiem (Lucy, tylko nie wpadaj w kompleksy - dogonisz mnie niedlugo)
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

I jeszcze jedna fotka wielkanocna:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Emilka w koncu foteczki sie pokazaly. Tylko pogratulowac takiej okazalej gromadki :ico_brawa_01:

Martucha a ty poczekaj jeszcze poltora miesiaca to dojdziesz do momentu, kiedy jak rano ubierzesz skarpetki to zdecydujesz, ze do porodu ich juz nie zmienisz, bo poswiecic 20 min na tak prosta czynnosc to troche za duzo :ico_oczko: Chociaz ty masz kochanego mezusia przy sobie to ci pomoze, bo ja to juz tylko na siebie musze liczyc przy skarpetkach :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

09 kwie 2007, 13:38

kasiaawyznanie skonczylo sie tak,ze ogladalismy film i ja jak zwykle usnelam hihi ;)na tym zdjeciu wozeczek jeszcze fajniejszy :-D a co do kolorku,to T mowi,ze ten zielony najfajniejszy :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

09 kwie 2007, 13:42

Kasiunia wybaczamy, naciesz się mężusiem :ico_oczko: oj, mój kuba tez czasmi nie moze sie rozstac z włosami :ico_oczko: , na przykład, jakieś wyjazdy na wakacje, wraca z nich jak robinson :ico_haha_01:
Jasnie Pani :), super ten wózek! po prostu merol :-D no i wiesz co? urósł ci brzuchol ostatni, naprawde skoczył! :ico_szoking:
i nie przesadzaj juz tak, ja potrafie zjeść, kiedyś zrobimy zawody jak juz urodzisz, zapewniam, ze po czwartym kurczaku wymiękniesz :ico_haha_01:

ja musze włosy umyć i jakoś zimno zamaskowac na nosie, bo wyglądam jak hogata...a miałam sie lansowac w te święta...ehhh... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

09 kwie 2007, 13:52

Po czwartym kurczaku???? :ico_szoking: chyba cie jednak nie docenilam, wybacz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość