Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

28 mar 2009, 15:23

Witam czerwcowki!
U Nas sa przelotne opady. To jednak dosc typowe i juz sie przyzwyczailam, chociaz kiedys nieznosilam deszczu. Wybieram sie na spacerek za chwilke.
Jesli o moj brzuszek chodzi to z kazdym dniem coraz wiekszy. Obudzilam sie w nocy ze strasznym bolem brzucha, myslalam,ze to przez to ze chialo mi sie siusiu, ale nie. Taki twardy byl.

ramonka, z tego co wiem to wszystkie kobiety narzekaja w ostatnim miesiacu na bole krocza itd i lepiej ten czas wykorzystac na odpoczynek, bo pozniej tego czasu nie bedzie.

Ja nie spodziewam sie urodzic przed terminem, bardziej tydzien po. Jest to pierwsza ciaza, prawdopodobnie chlopczyk, a oni raczej sie nie spiesza. Z drugim dzieckiem istnieje wieksze prawdopodobienstwo urodzenia przed terminem.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

28 mar 2009, 18:42

ziolo007 pisze:z tego co wiem to wszystkie kobiety narzekaja w ostatnim miesiacu na bole krocza itd i lepiej ten czas wykorzystac na odpoczynek, bo pozniej tego czasu nie bedzie.
ja chetnie zaczelabym magazynowac to co potrzebne ale nie mam na to czasu teraz, jak wracam z pracy to nie mam siły na chodzenie po sklepach :ico_oczko: zostaje mi zrobic to wszystko w maju kiedy bede juz miec wolne i spokojnie bede mogła sie tym zajac :ico_sorki:
Mysle ze takie zakupy to w jeden dzien mozna zrobic tylko trzeba porzadna liste przygotowac a mi sie po prostu nie chce tego robic :ico_wstydzioch:

My dzis zrobilismy pierwszego grila :ico_brawa_01: a teraz pewnie wieczor przed tv :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-03-28, 17:44 ]
a powiedzcie mi dziewczyny czy zdarza sie ze wasze malenstwo mało sie rusza i tak strasznie delikatnie??
bo zaczynam sie martwic od wczoraj czuje ruchy bardzo zadko i słabiutkie, po tych konkretnych kopniakach i szalenstwie wydaje mi sie to dziwne - wiem ze malutka sie rusza bo ja czuje ale strasznie słabo i strasznie nisko dosłownie tak jak pierwsze ruchy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

28 mar 2009, 19:45

ramonka, teraz Malenstwo ma bardziej ograniczone ruchy. Moj byl najbardziej aktywny w 26-29 tygodniu. Teraz tylko czasami mocniej kopnie, a tak to czesto musze sie wyciszyc, zeby wyczuc ruchy.

Ja tez chce grilla, ale sama sie za to nie zabieram, maz ciagle w pracy jest.

W sumie to calkiem mozliwe,ze na raz mozna wszystko kupic. Jakbym mieszkala w Rzeszowie to bez problemu poradzilabym sobie z takim tepem zakupow, ale niedawno sie z mezem przeprowadzilismy i troche ciezko sie polapac gdzie co moge kupic, tym bardziej,ze produkty i czesto firmy sa dla mnie zupelnie nieznane. Musze sie wiec pozastanawiac troche i porozgladac :-D

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

28 mar 2009, 20:26

ziolo007 pisze: troche ciezko sie polapac gdzie co moge kupic, tym bardziej,ze produkty i czesto firmy sa dla mnie zupelnie nieznane. Musze sie wiec pozastanawiac troche i porozgladac
to prawda :ico_sorki: :ico_sorki: inaczej jak sie mieszka 'od zawsze' w jakims miejscu i wiadomo gdzie isc na zakupy :ico_oczko:

ziolo007 pisze:Moj byl najbardziej aktywny w 26-29 tygodniu. Teraz tylko czasami mocniej kopnie, a tak to czesto musze sie wyciszyc, zeby wyczuc ruchy.
to dobrze :ico_sorki: bo juz zaczynam sie denerwowac :ico_puknij:

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

28 mar 2009, 22:02

ramonka pisze:Mysle ze takie zakupy to w jeden dzien mozna zrobic tylko trzeba porzadna liste przygotowac a mi sie po prostu nie chce tego robic


Pewnie ja tez tak sadze, porzadna liste zrobic i isc na raz, chociaz wiesz cieszy takie lazenie i ogladanie dzieciecych rzeczy, ja to po porodzie pierwszego dziecka to lubilam tak chodzic po dzieciecych rzeczach chyba jeszcze z dwa lata, dopiero pozniej w koncu zaczelam lubic chodzic po moich ubraniach i rzeczami dla mnie.

ramonka, moje dziecko tez ma takie momenty, np. potrafi sie caly dzien nie ruszac, powiem szczerze, ze mnie bardzo martwia takie momenty i zaraz tylko wysluchuje czy kopie czy nie. Moze zjedz cos, najlepiej cos slodkiego, przewaznie dziala i sie zacznie ruszac.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

28 mar 2009, 22:13

Ilka79 pisze:chociaz wiesz cieszy takie lazenie i ogladanie dzieciecych rzeczy, ja to po porodzie pierwszego dziecka to lubilam tak chodzic po dzieciecych rzeczach chyba jeszcze z dwa lata, dopiero pozniej w koncu zaczelam lubic chodzic po moich ubraniach i rzeczami dla mnie.
wiem, ja uwielbiam te malutkie ubranka :-D

Ilka79 pisze:Moze zjedz cos, najlepiej cos slodkiego, przewaznie dziala i sie zacznie ruszac.
powiem Ci ze ona sie rusza, ale strasznie rzadko i delikatnie jakas niemrawa jest :ico_noniewiem: Dobrze ze wogole czuje ruchy bo juz oszalalbym chyba :ico_olaboga:

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

28 mar 2009, 22:37

ramonka pisze:powiem Ci ze ona sie rusza, ale strasznie rzadko i delikatnie jakas niemrawa jest


To tym lepiej spokojniejsza w brzuszku, to jak sie urodzi to bedzie grzecznym i spokojnym dzieckiem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

28 mar 2009, 23:19

Ilka79 pisze:To tym lepiej spokojniejsza w brzuszku, to jak sie urodzi to bedzie grzecznym i spokojnym dzieckiem
hehe juz to widze do tej pory to był szatan :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

28 mar 2009, 23:21

ramonka, a ja jeszcze slyszalam,ze mozna pomasowac brzuszek i wtedy pobudza sie Maluszka do ruchow.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

28 mar 2009, 23:24

ziolo007 pisze:a ja jeszcze slyszalam,ze mozna pomasowac brzuszek i wtedy pobudza sie Maluszka do ruchow.
ja juz jej takie turbulencje robiłam i nic :-D po prostu ma lenia :ico_oczko:

ide sie wyłozyc przed tv :ico_oczko: słodkich snow mamusie :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość