Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

16 maja 2007, 12:59

zobaczcie czas tak szybko leci dopiero co byłyśmy takie "małe" na tym forum a teraz już takie zaawansowane - jeszcze pamiętam 7tc :-) a czas tak szybko leci dziewczyny rodza i ich dzieci są już taaakie duże a dopiero co w ciąży chodziły :ico_szoking: np. iw-rybka

....mnie naprawdę bierze jakaś melancholia i strach :ico_noniewiem:

jeżeli chodzi o poród to my raczej razem tak jak ostatnio...był przy całym porodzie, ale była nie przekraczalna dla niego granica.....mój brzuch :-D

agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

16 maja 2007, 13:09

witajcie :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:
Mój mąż też będzie przy porodzie ,był przy pierwszym synu to i teraz też.Razem naprawde raźniej. :ico_pocieszyciel:
:ico_buziaczki_big:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

16 maja 2007, 13:21

ja tez byłam zadowolona, że jednak był- chociaż ustalaliśmy że go nie będzie :ico_haha_01: , tylko miałam obawy czy aby........, ale wszystko było i jest ok, natomiast na pewno poproszę o lewatywę - bo chyba spaliłabym się ze wstydu :ico_wstydzioch: i oczywiście w krocze to zaglądać mi nie będzie co to to nie :ico_nienie:

ale fakt to wsparcie jest bezcenne :ico_brawa_01:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

16 maja 2007, 14:08

Cześć słonka !!!! :ico_ciezarowka:
Mój nawet chce moją mamę przy porodzie i pewnie jak by Keely była troszke starsza to by chciał ja tam, ale naszczęście tylko mój mąż będzie ze mną, on jedynie boi się ewentualności przecięcia pępowiny, aby nie uszkodzić dzidiz. :ico_puknij:
Ja dzisiaj nawet miałam sen o porodzie ale skończył się w momencie 3 fazy, więc się nie dowiedziałam chopak czy dziewczyna.
Dzisiaj rano jak leżałam na boku, mąż wyczuł dzidzie i mówi o tu nasze maleństwo sobie śpi. To był tyłeczek a główencja była w dole w mojej PRAWEJ pachwinie co nie często się zdarza? :-) Ale był wesoły, że przed pracą taka niespodzianka czekała na niego.
Wisienko, jak będzie tak będzie z twoim wyjazdem najważniejsze, aby twoje plany, wszytkie się powiodły i jak wrócisz do Polski to będziesz rozrywana, ostatnio czyałam polecane prace w Polsce i szukają ludzi mówiących i piszących po Angielsku. Stanowiska za biureczkiem i duża kasa. A myślałaś o przeprowadzce do krakowa, bo tam jest pięknie i jest duży biznes, to miasto rozkwita jak nie jeden kwiatek teraz na wiosne. I tak jest od lat, jeszcze jak byłam w Polsce tak było i nadal od 6 lat się nic nie zmieniło i nie zapowiada. Mamusia będzie blisko ale nie zadblisko. :ico_haha_01: Żartuje !!! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

16 maja 2007, 16:59

Ja też zdecyduje sie na lewatywę - nie uważam tego za nic złego
Dzisiaj lub jutro zamawiamy pierwszą rzecz dla dzidzi - 2 komplety pościeli na allegro :ico_brawa_01: juz powoli zaczynam dzialać
Wiecie coś dziwnego mi sie z pępkiem dzieje - jakiś inny kolor ma i takie znieksztalcenie dziwne myślicie że powinnam ginowi o tym powiedzieć?

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

16 maja 2007, 17:44

Czesc Dziwczynki!!
Nie bylo mnie 2 dni bo dysk mi padl i duzo wirusow mialam ale mezus juz naprawil i jestem :-D !!
Kasiu a moze Twoj pepuszek zaczyna wystawac na zewnatrz dolatego tak jest?Zawsze mozesz sie spytac lekarza bo lepiej sie nie denerwowac, ale mysle ze wszytsko jest dobrze!!!
Krakow super miasto, mam tam polowe rodziny.Ja polecam rowniez Wroclaw bo jest na prawde miastem z przyszloscia.My moze sie przeprowadzimy tam.
Za chwilke bede jadla pyszny obiadek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Nie moge sie doczekac!!!!
Buzka

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

16 maja 2007, 18:39

Kasia ja mam troszke żółtawy pępuszek i też tak pomału zaczywa wystawać i lekarz nawet slowka nie powiedział. Ale jak chcesz to pogadaj z lekarzem.
To smacznego martuuniu. :ico_oczko:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

16 maja 2007, 21:57

my tez rodzimy razem planuje wykupic opcje porodu rodzinnego z wlasna polozna i pokojem i porodowka tylko dla nas
Kasia wokół pepka mam taka otoczke i czasem ciagnie i swedzi wtegy smaruje oliwka ale jest juz bardzo plytki wiec z tym pepkiem to chyba normalne

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

16 maja 2007, 22:06

Tez mi sie wydaje. Ja tez mam taki kolor inny troche i zaczyna wystawac powoli.
A ja dzis przeszlam powazna rozmowe z moja mama, moze w koncu cos do niej dotrze... Chociaz szczerze watpie, bo na koniec rozmowy stwierdzila, ze ona nigdy sie nie zmieni... :ico_olaboga: Ale moze na kilka miesiecy bede miala spokoj...

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

17 maja 2007, 09:16

mi już wystaje ale w środku zrobila się taka ciemna plamka jak strupek i niby nie boli ani nic ale nie wyglada to normalnie.

Wczoraj mieliśmy zamowić pościel, rożek wypełnienie itp ale się poklóciliśmy i nonono :ico_olaboga: a pozatym to jeden wz ór już dawno wybralam a na drugi nie mogę sie zdecydować :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość