Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

21 cze 2010, 10:09

ejustysia, no dziwne te objawy jak na 2 trymestr bo z Matim mialam juz na sam koniec, no, ale skoro u mnie wszystko ok to u Ciebie tez na pewno jest ok!
Zauwazylam, ze mnie to lapie jak cos dzwigne, jak sie nachodze. Teraz od jakichs 5 dni mam spokoj z tym, moze juz przeszlo, ale trwalo dobre 2 tygodnie i ciagnie sie Ani na gg zalilam , ze mi cos ze srodka jakby wylazilo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

21 cze 2010, 10:14

ja mialam te moje bole co wam mowilam, az promieniowaly do nogi teraz je mam czasem tez jak sie nachodze lub umecze, wtedy jakby mnie cos ciaglo w dol, i az sie wyprostowac nie moge, ale staram sie odpoczywac ile sie da imezus sie zrobil bardzo kochany i mi pozwala czesciej polezec :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

21 cze 2010, 10:17

ja dzisiaj pospala jak nigdy no moze jak juz od kilku lat nie :ico_oczko: Moj synio wczoraj zostal u mojej tesciowej bo tesciowa na urlopie no i jemu zachcialo sie na nocke zostac :-D Kurde ale wiecie ja to jestem jakas nienormalna, on dzieciak zadowolony, ze z babcia zotal a ja plakalam cala droge do domu, ze go zostawialm :ico_placzek: :ico_placzek: nie lubie go zostawiac a juz w ciazy kiedy te hormony graja to juz wogole sie rozklejam jak musze sie z nim rozstac. :ico_puknij: :ico_puknij:
no nic odpoczne ogarne w domku i lece po niego steskniona z nowo zakupionym carsikiem co by mial radoche :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

21 cze 2010, 10:24

ciesz sie monia ze pospapals, mi sie teraz oko zamyka ale moge pomarzyc przy amelce, czatuje na ciuchy zaraz sie aukcja konczy al padam na twarz :ico_oczko:
ja amelki prwaie nei zostawiam, nie mam za bardzo z kim bo babcie daleko, a tez nie lubie jej zostawiac, chyba ze bardzo bardzo musze :) i tez wtedy tylko mysle czy jest jej dobrze :)
nie martw sie, ciesz sie chwila swobody a maly napewo sie dobrze bawi :-D

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

21 cze 2010, 10:32

no staram sie, staram sie cieszyc z calych sil, ale do 17 chyba zeswiruje bez mojego cycusia :ico_oczko: no nic trzeba sie przyzwyczaic bo w listopadzie trzeba bedzie isc rodzic i wtedy co?? przynajmniej 3 dniowa rozlaka :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

21 cze 2010, 11:47

a do mnie własnie przyszły spodnie ciążowe z allegro
są boskie
tylko kurna takie "na teraz"
jak mi biodra urosną to pewnie w nie nie wejde
rozmiar niby 40 ale ciut mniejsze chyba wypadają
Monia M, wierze ci,że tęsknisz bo ja za moim też tak tęsknie nawet jak na chwilę idzie do dziadków.Teście mieszkają po drugiej stronie ulicy więc mały jest tam u nich codziennie

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

21 cze 2010, 12:25

no a ja ogarnelam mieszkanko, teraz biore sie za ogarnianie siebie i lece sobie pochodzic po centrum handlowym :-D

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

21 cze 2010, 12:26

i lece sobie pochodzic po centrum handlowym :-D
ja też chę :ico_noniewiem: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

21 cze 2010, 20:17

przepraszaam, ale ja tylko na szybko wpadam bo męża urodziny - szyjka ok - lekarz przepisaal buscopan mam przez 3 dni brac jak nie przejdzie to mam przyjsc w srode - i to sa skurcze przepowiadające i absolutnie sie nie przemeczac, nie dzwigac i nie chodzic dużo

moniam ja tez jak wika zostawiam to placze :)

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

21 cze 2010, 22:25

ejustysia,
super, ze wszystko ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja dzis po syna pojechalam, a on mi oswiadczyl, ze nie wraca do domu i, ze jeszcze jedna noc chce byc u babci. tak wiec do jutra jestem bezdzietna :ico_placzek: :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość