Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

04 wrz 2010, 12:02

witam.
U mnie dobrze,skurcze przeszły :ico_sorki:

:ico_brawa_01: za dobre wieści,pierwsze ruchy i piękne pannice :ico_brawa_01: :-D
ja też mam dwie :ico_haha_01:

no a co do wagi to ja się nie martwię tym,że później nie będę mogła zgubić,nie martwię się tym jak będę wyglądać po ciąży bo ja nie mam problemu z gubieniem kilogramów po ciązy ja się martwię,że w ciąży po prostu będzie mi bardzo cieżko.Z dziewczynkami mimo ,że przytyłam 13kilo i ważyłam przed porodem tyle co dzić :ico_haha_01: to nogi puchły mi strasznie :ico_olaboga: mogłam pół palca wbić w stopę i jak wyjęłam zostawała dziura ba jakiś czas...puchły mi ręce,szyja...czasem ledwo łaziłam.Nie byłam strasznie gruba tylko taka pełna wody i ciężka,moje kości tego nie znosiły :ico_haha_01: Niektóre kobiety przytyją po 20 kilo i więcej i normalnie chodzą,nie puchną no a mój organizm takiej wagi już nie znosi,nie daje rady.Dlatego tak sie martwię.No ale ja nie wyglądam na tyle kilo,mam brzuszek ale nie jestem utyta,gruba...mam trochę w tyłku i boczkach ale nie jakoś wiele....nie wiem gdzie te aż 8 kilo poszło :ico_haha_01:

piję kawusię i gotuję rosołek na 2 dni...
pogoda się popsuła,zobaczymy co później będziemy robić :ico_noniewiem: mąż w pracy nadgodziny do 12 robi .

[ Dodano: 2010-09-04, 12:11 ]
aha i kupiłam ciśnieniomierz,żeby sprawdzić czy ta głowa od ciśnienia boli,bo oni mi mierzą raz na 2 miesiace ciśnienie :ico_haha_01: no i wczoraj miałam najpierw 103/57 a później 110/59 a głowa bolała mnie przy tym wyższym jak niższym,dziwne bo w sumei oba trochę niskie ale to 110 jeszcze mogłoby być :ico_noniewiem: No nie wiem,będę mierzyć codzień po 3 razy i zobaczymy.Tętno mam wysokie bo 91 ...94...

aha i stawiam za moje 6 okienko :-D :ico_tort: :ico_brawa_01:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

04 wrz 2010, 12:51

zubelek, Super że skurcze przeszły chociaż Tobie :ico_sorki: :ico_brawa_01:
Ja mam od kilku dni takie lekkie i gin przepisał mi fenaterol trzese się po nich jak galareta ale przynajmniej działają :-D
Stawiam :ico_tort: :ico_kawa: Za miniony tydzien 21 i oby tak dalej. Pozdrawiam i zmykam nadal leżec....

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

04 wrz 2010, 17:42

Agnieszka26, brałam fenoterol w pierwszej ciąży,też się trzęsłam :ico_haha_01:
takie słabe delikatne skurcze i stawianie się macicy teraz będzie coraz częstsze ,takie skurcze przepowiadające.byle by nie bolały to jest ok .

a ja najadłam się bobu i jest super :-D zobaczymy wieczorem jak przetrawię :ico_haha_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

04 wrz 2010, 17:55

Witam! Zubelek czekamy na zdjęcia dziewczynek. A jeśli chodzi o moje ciśnienie to ostatnio u gina miałam znów 85/55 :ico_haha_01: , a jak sobie sama w domu mierze to mam tak 90/60 przy tentnie czasem i nawet 105, ale tak normalnie 95. Mój gin twierdzi, że tak być nie może i chce mnie położyć na oddział na badania, ale dopiero jak wydobrzeję po tej grypie, bo jeszcze mnie trzyma.
Dzisiaj byłam z mężusiem i córcią na zakupkach i ledwo żyję. Teraz oni pojechali do mojej mamy, bo coś tam im miała dać a ja sobie leżę.

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

04 wrz 2010, 19:07

zubelek to dobrze, że skurcze Tobie przeszły :ico_sorki: i brawa za szóste okienko

Agnieszka26 ależ się Ciebie wszystko po kolei czepia :ico_olaboga: zdrówka dużo :ico_sorki:

Ja na razie nie mam skurczy przepowiadających, albo ich nie czuję. W pierwszej ciąży skurcze miałam zupełnie bezbolesne, tylko jak przypadkowo brzucha dotknęłam, to czułam, że jest twardy. Może i tym razem tak będzie. Jak na razie to tylko raz bolały mnie rozciągające się więzadła.
Jato w ogóle jakaś taka obrzydliwie zdrowa jestem, prawie nigdy mi nic nie dolega , no i do tego mam wrodzone ADHD :-D
a ja najadłam się bobu i jest super :-D zobaczymy wieczorem jak przetrawię :ico_haha_01:
no wtedy to może być ciekawie :-D

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

04 wrz 2010, 20:26

gaga22, no bo właśnie przepowiadające nie bolą nie mają prawa jak już zaczyna boleć to już nie przepowiadające :ico_haha_01:

buzok14, mówisz,że lekarz z powodu ciśnienia chce cię położyć do szpitala? i co? będą ci dawać leki na podniesienie czy co? Bo ja wiem,że jak za wysokie to niebezpiecznie na nerki,ciążę...ale za niskie...? nie wiem co mogą zrobić w szpitalu? Tu powiem jakie mam i jak sie czuję ale pewnie dla nich to nie problem :ico_haha_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

04 wrz 2010, 21:35

Zubelek ciśnienie go tak nie niepokoi jak to tentno, mnie czasem jak coś szybko zrobię to nawet do 105 skacze. Ja do tego lekarza chodziłam z Oliwią i powiem Ci, że on z tego słynie, że lubi ciągle kłaść na badania swoje pacjętki na oddział. Z Oliwią byłam aż 5 razy w trakcie załej ciąży i w sumie nie pamiętam, żeby coś tam konkretnego było nie tak. A to za niski cukier, a to właśnie ciśnienie i tłumaczył to tym że wolałby żebym się położyła na jakieś 3 dni to zrobią mi szczegółowe badania. Taki to już jest typ. A w tej ciąży już 2 razy mi chciał dać skierowanie ale ja się rękami i nogami zapierałam, bo nie chciałam, ale teraz tzn za 2 tyg to mnie chyba położy :-) . Ja myślę że dobrze że ma takie podejście bo przynajmniej wszystko wiadomo co i jak z dzidzią i czy wszystko jest ok.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

04 wrz 2010, 22:11

buzok14, ja rozumiem rozumiem ,tylko właśnie mam tak z tym ciśnieniem,że niskie,że dopytuję...no a wiesz mój puls to właśnie ok 100...wiem,że normalny to 60 ,myślałam że może w ciązy 100 to norma,że tak mam bo mam taki nawet jak mnie głowa nie boli.Czasem spadnie do 97 czy 95 i to wszystko :ico_noniewiem: też bym tu chciała takiego lekarza...może nie,żeby do szpitala iść ale jakieś badania zrobić?Chociaż krew? bo ja nie wiem jak tam z moim poziomem żelaza :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-09-04, 22:11 ]
aha i piękny avatarek :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-09-04, 22:14 ]
Alineczq tobie miałam napisać,że niekoniecznie w boczki jak idzie to na córkę :ico_oczko: kształt brzucha itp to bardziej genetycznie "zapisane".Fakt,że dużo dzewczyn ma na chłopca piłeczkę ale są i takie co same jak piłeczki wyglądają :ico_haha_01:
a czasem te z piłeczkami córeczki rodzą.
A nie miałaś usg ostatnio żeby o płeć spytać,czy kiedy masz?

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

04 wrz 2010, 22:27

aha i piękny avatarek
Avatarek zrobiłam, bo tak sobie patrze że praktycznie każda z nas ma więc dlaczego mam być gorsza? :ico_haha_01:
Dziewczyny jak cudnie dzidzia mnie kopie. Przed chwilką mężuś mi powiedział, że ma przeczucie, że to będzie synek . Ja nic nie mówie, ale też tak czuje. No już ok 14 się dowiemy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

04 wrz 2010, 22:30

buzok14, :ico_brawa_01: za kopniaczki.
Jak spać idziemy to mąż obraca się tyłem ja go obejmuję przytulając się brzuchem i mała go tak kopie,że się śmiejemy :ico_haha_01: zawsze tak robiliśmy jak nasze dziewczyny w brzuchu były :ico_haha_01: ,na boku jak leży to też bo przód do przodu to już ciężko się przytulić :ico_haha_01:

ja też mam zamiar zmienić avatarek na bardziej aktualny,może zaraz....

a teraz moje dziewczyny wam przedstawię.Na zdjęciu ulepszone bo na dyskotekę szkolną szły :ico_haha_01: :ico_oczko:

Obrazek

[ Dodano: 2010-09-04, 22:30 ]
Obrazek

[ Dodano: 2010-09-04, 22:31 ]
zaraz bo nie wchodzi :ico_haha_01:

Obrazek

[ Dodano: 2010-09-04, 22:32 ]
Obrazek

[ Dodano: 2010-09-04, 22:32 ]
ale jeszcze poszukam coś jak są naturalne :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość