Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

18 gru 2010, 12:56

Jakoś ostatnio nie mam czasu na forum, wogóle nie chce mi się otwierać kompa. Dziś musiałam, więc i tu zaglądam.

A u nas... na razie bez większych zmian. Raz śpi całą noc, a raz mamy nocne pobutki, zje z kilka łyżeczek kaszki i idziemy nadal spać. Dziś postanowiłam dać jej na noc wodę... i spała do 5.00 :mrgreen: nie obudziwszy się od 19.00
ale i podałam wodę i nawet trochę jej wypiła - CUD - a potem poszliśmy na kaszkę i pospaliśmy jeszcze do 7.00

Już niedługo roczek, szok, jakm to leci. Wczoraj sama wlazła na wersalkę, a mamy wysoką.

Mikołaj przyniósł mi taką małą lalę:

Obrazek

I znów mam kitkę:

Obrazek

Moje pierwsze spotkanie ze śniegiem:

Obrazek


Taką oto zabawkę można teraz kupić w marketach:-)

Obrazek

I znów na sankach, jak super

Obrazek

Łobuzuje nadal, ale widzę, że coraz dłużej bawi się z Asią, Asia już zaczyna mu oddawać, więc może i to pomogło :mrgreen:
Nadal nie chce korzystać z nocnika, a i też go nie puszczam teraz z gołą pupą, bo jest u nas zimno.

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

18 gru 2010, 15:39

ja tez sotatnio zabiegana..na szczescie mamy weekend i jestem z niunia w domk..niesety P w pracy i jeszcze poźno wróci bo ma w pracy wigilię :ico_zly:

Milenka sie obraziła na nocniczek

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

18 gru 2010, 17:31

Ragazza555, no widzisz, muwiłam by lepiej zainwestowac w droszy fotelik :-)
a recaro są fajne, solidne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No ten solidnie i fajnie wykonany. Firmę znam z produkcji foteli do rajdówek i tam robią dobre wiec myśle że dla dzieci też nie będzie zły :-) Włąsnie P z Emi pojechali po niego do sklepu i jak jeszcze bedzie to od razu kupią a jak ktoś go kupiła to trzeba poczekać jak zamówią
jak go kładłam w dzień to walczyłam z nim godzine by pospał 15-30min, no i jak wstawal to najwcześniej szedl spać o 23-24 , więc dla mnei 15-30min odpoczynku w ciagu dnia nic nie dawało
a jeśli tak to tez bym wolała nie kłaść i od tej 20 miec już luz zwłaszcza ze długo śpi bo do 9
mega przeszczęśliwa :D wygrałam przenośny dysk twardy 320GB ,który z 200zł kosztuje :D
nie uwierzę jak nie zobaczę :D:D:D
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
tylko co to za dysk jakiej firmy?

Doanatka dzięki a zdrówko, bardzo się przyda bo od czwartu leże plackiem, tak mnie dopadło. P zajmuje sie małą a ja piątek prawie cały dzień przespałam przez temperaturę. Teraz już jest lepiej choc rano mnie jeszcze gardło bolało. :ico_chory:
gdybym miała dwójkę maluchów to bym chyba zwariowała :-)
ja chyba też :-D bo cały dzień z nimi sama
Ale Manenka nie jest sama u niej zawsze wesoło :) i mąz chyba wraca w miarę normalnie z pracy

niktusiagraz1974, super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Milenka sie obraziła na nocniczek
u nas też jest bunt ale bardzo dobrze wie o co chodzi i jak zrobi siku to wstaje i pokazuje na dywan lub fotel(zależy gdzie siedziała) ze zrobiła "si" i sprawdz czy jest mokre choć ma pieluchę

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

18 gru 2010, 21:53

nas też jest bunt ale bardzo dobrze wie o co chodzi
no moja tez bardzo dobrze wie ze robi siku..nie wiem czemu jej sie tak odmieniło :ico_olaboga:

Asiu zdrówka zyczę...mnie tez jeszcze kaszle..nie możemy obie z Milenką sie wykurowac :ico_olaboga:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

18 gru 2010, 22:42

witam wieczorkiem :)

Szymek zasnął o 21,

jeszcze raz zdrówka dla wszystkich choruszków :ico_sorki: ,
u nas mąż chory, mnie trochę gardło pobolewa, a Szymek na szczęście zdrowy :ico_sorki: :ico_sorki: ,

aaa wczoraj po 17 był kurier z Szymka prezentem (myślałam, że oni tylko do południa jeżdżą, ale widocznie po też), także super ta ciężarówka :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: ,

jeśli chodzi o nocniczek, to Szymek siusia jak go posadzę, woła rzadko, ale jak będziemy na swoim, to wtedy się za to wezmę :-) ,

graz super fotki :ico_brawa_01: ,

zmykam spać, dobranoc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

19 gru 2010, 00:29

niktusia napisał/a:
mega przeszczęśliwa :D wygrałam przenośny dysk twardy 320GB ,który z 200zł kosztuje :D
nie uwierzę jak nie zobaczę :D:D:D
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
tylko co to za dysk jakiej firmy?
Samsunga, fajne cacko jak czytałam ;)

przepraszam,ale już znikam,strasznie się czuję..problemy rodzinne.. trzymajcie kciuki, aby wszystko się ułożyło!
dobranoc

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

19 gru 2010, 01:16

hej

ja już zakupy prawie wszytkie mam zrobione jeszcze jutro i spokój :-)
strasznie się czuję..problemy rodzinne.. trzymajcie kciuki, aby wszystko się ułożyło!
dobranoc
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Ale Manenka nie jest sama u niej zawsze wesoło :) i mąz chyba wraca w miarę normalnie z pracy
tak :ico_haha_01:
:ico_haha_01: :ico_haha_01:
mąż po pracy jeździ do szkoly 2 razy w tygodniu i wraca o 21, a jak nie ma szkoly to ma nadgodziny io wraca o 19 , wiec mikiego widzi 1h co 2 dzien, brata nie ma wyjechal, a jak jest to pracuje i wraca o 16-17 zmeczony
więc pewnie, że u mnie wesoło po 21 jak już wszyscy śpią :ico_haha_01: :ico_haha_01:


co do buntu na nocnik to normlana sprawa
Mike tez wołał, a potem tydzien czasu nie , sikał gdzie się dało i mówił o siku , o siku, o siku,a le na szczęscie bunt mija i znowu sa piekne dni co ciagle wola i biegnie na nocnik :ico_sorki:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

19 gru 2010, 12:11

witam :)

u nas mroźno, na razie siedzimy w domku,
mąż pojechał z mamą po choinkę,

po południu skoczymy do babci na kawę,

miłej niedzieli :ico_oczko:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

19 gru 2010, 23:56

hej

u nas dzień super minął

najpierw rosołek, potem zakupy, już mam wszytko z prezentów kupione, mąż zegarek na urodziny mi kupił i da dopiero w urodziny , wiec już się nie mogę doczekać soboty :ico_brawa_01: , potem drugie danie i mąż choinkę do domu przywiózł, żywą, piękna, gęstą pachnącą, Michael taki był nią zainteresowany, że ciągle ją dotykał i wąchał, a jak wieszał na niej bombki to z 15 ozdób na 1 gałązce :ico_haha_01:

juz wam ją pokazuje

Obrazek

a tu z nami

Obrazek

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

20 gru 2010, 12:10

Ojej, śliczna choinka, żywa... ojej też bym chciała, ale brak miejsca... my będziemy mieli malutką na szafie...albe będzie :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość