Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

17 lis 2007, 18:29

martuchafrost, ano ale że na bilecik wyciągnęła to już mniej śmieszne :ico_puknij: wie jak cenny jest każdy grosz bo tyle idzie na leki a ona kasę przepiła i na autobus wyciąga ode mnie i to już nie pierwszy raz :ico_noniewiem: a nonono z nią :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

17 lis 2007, 19:21

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek


Marta ja sie na browarka pisze :-D a Luska na rumianek :-D

martuchafrost pisze:jutro Luśka świetuje

i lepiej, zeby nikt nie zapomniał :-D :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

zubelek, taka tesciowa to skarb po prostu, ic tylko w d. kopac :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

a ja jutro mam imieniny tescia i prosilam mojego brata, zeby przyszedl Luske chwile popilnowac jak juz bedzie spala, bo to doslownie w bloku obok nas jest, a on mi powiedzial, ze zapyta sie swojej dziewczyny czy ma na to ochote :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: taki chrzesny to chyba tez skarb dla dziecka.... bez łachy, wole nie isc, niz sie tak prosic :ico_noniewiem: (moja mama niestety odpada do pilnowania, bo tez proszona na ta impreze)
A Luska mi zasnela... znowu wieczor, po kapieli nie bedzie chciala spac :ico_noniewiem:

aaa i jeszcze taka perelka... moj maz mial tam jakiis problem z laptopem i znalazl jakies forum o laptopach i zadal pytanie. w poscie (dosyc dlugim zreszta) zgubil 2 litery i nie uzywal polskich znakow, tak jak wiekszosc ludzi... i zostal zjechany przez moderatora i admina, zeby sobie zainstalowal slownik, bo jak czytaja TAKIE bledy to im "sie gerlach w kieszeni otwiera"!!! normalnie szok :ico_szoking: :ico_szoking:
tu by nas wszystkie musieli wymoderowac hehe :-D :-D jak chcecie to zerknijcie sobie na tych palantow (narrufus to moj maz) http://forum.laptopy.info.pl/viewtopic. ... 9956c9159d
Ostatnio zmieniony 17 lis 2007, 21:58 przez Jasnie Pani :), łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

17 lis 2007, 20:00

Jasnie Pani :), szkoda,że tam nie można napisać posta bez rejestracji bo jakby tak każda z nas coś "fajnego"odwaliła ,to by się moderataor sam pociachał :ico_smiechbig:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

17 lis 2007, 20:21

solenizantomfraniowi i olivierkowi duzo buziako :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D
madziorka udanej zabawy. :ico_zdrowko:
zubelku duzo zdrowka dla dziewczynek :ico_pocieszyciel:

jasnie pani duzo zdrowka i sily na lobuzowanie dla lusi elusi,nie wiem czy jutro zajrze a nie chce ci podpadac :ico_oczko: :-D
kogo pominelam to pozdrawiam i ogromne buziaczki :ico_oczko: :-D :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

17 lis 2007, 20:35

Jasnie Pani ja tam zaraz jakiegoś posta odwale, co za palanty :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

17 lis 2007, 20:53

martuchafrost, no palanty a dla mnie to to w ogóle dyskryminacja bo przecież to może być obcokrajowiec lub po prostu analfabeta i to nie znaczy,że nie może kożystać z forum.Ja nie mówię,ze twój mąż jest analfabetą Jasnie Pani :), :ico_haha_01: tylko,że tam taki może zajżeć i co wtedy?Już przy rejestracji powinni podkreślić,że ci co robią błędy pisać na forum nie mogą :ico_puknij: a z tego co widziałam to nie tylko twój mąż nie używał polskich znaków...z resztą nawet klawiatura może szwankować :ico_puknij:
holender to mnie z tiktaka już dawno powinni wywalić :ico_haha_01:

[ Dodano: 17-11-2007, 20:14 ]
no jaki dowód na analfabetyzm :ico_haha_01: korzystać napisałam przez ż :ico_haha_01:
zajrzeć przez ż :ico_haha_01: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ja to dopiero analfabetka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

17 lis 2007, 21:57

zubelek pisze:no jaki dowód na analfabetyzm korzystać napisałam przez ż
zajrzeć przez ż ja to dopiero analfabetka
_________________

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: a ja to od razu zauwaylam i myslalam, ze ty tak specjalnie, zebysmy cie wyklely ze stada :-D :-D :-D

a Licho nie spi i sie nie wybiera nawet do spania... nadaje na wysokiej fali (tzn. piszczy tak, ze sasiedzi po 22.00 policje do mnie wezwa), a spala wtedy tylko 15 min :ico_noniewiem: . normalnie to juz dwie godziny temu powinna spac, zaraz po kapieli :ico_noniewiem: ciekawe tylko, czemu i tak sie jutro o 7.00 obudzi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 lis 2007, 22:02

Zubelek Ty to potrafisz człowiekowi poprawić humorek :ico_oczko:

i kto to mowi?? marta hihi aparatka :ico_brawa_01:

obie jestescie udane hehe

zubelek nie przejmuj sie hihi literowki zdarzaja sie kazdemu
ja tak szybko klikam ze nie mam czasu na czytanie hehehe
zwlaszcza teraz hihih

bo ja na szybko.. chaotycznie napisze.. sorki ale powinnam teraz robic mnostwo innych rzeczy za wyjatkiem siedzenia na tt.. ale rozumiecie.. wy nalogowe tiktakowiczanki mnie rozumiecie prawda kochane??

teraz zostalam sama.. az dziwnie... na 2 godziny totalnie sama... adas zabral leosi i tate na mecz.. a ja mam czas zeby sie wyszykowac . bo jak wroca to dziadek zostaje z leonem a my wychodzimy na imprezke hehe

a ja zamiast sie kapac. i robic jedzonko (co by fele jutro troche podtuczyc hehe).. to siedze z wami.. a co..

bylismy dzis w parku na spacerku polaczonym z jesienna sesja zdjeciowa

slonca nie bylo ale jesienne kolorki dodaja uroku i kolorow hehe
jak weszlismy do parku to leos zasnal hihi wiec sami sobie pstrykalismy fotki. potraktowalam wozek jako statyw hihi tzn ustawilam aparat na budzie od gondoli i bawilismy sie samowyzwalaczem
uwielbiam takie akcje hihi
adas sie smial, ze zamiast postawic wozek blizej to uzywalam zooma i biegalam co chwile do aparatu zeby ustawiac kolejne fotki hihi
ale wolalam tak sie poruszac i siegnac tylko reka hehe

jak rzuce na fotosik to wkleje
hehe
potem leos dolaczyl do zdjec hehe

po powrocie szybko na basen. pojechalismy sobie indywidulanie tym razem. tam gdzie byl mniejszy dla maluchow i taki do plywania wiec moglam sie troche rozruszac a tatus ktory lubi moczyc tylko dupsko w wodzie byl happy
a po basenie.. juz dziadek przyjechal
na skypie pogadalismy z rodzinka.. i nastal wieczor
szybki dzionek na maxa hihi
tak jak lubie
adas tylko woli przystopowac i odpoczac.. no ale coz... czasu brak hihi
teraz tez pewnie znerwicowany bo nasi graja hehe ale wierzymy w nich i trzymamy kciuki
POLSKA GOLAAAAAAAA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

musze uciekac...

jasnie pani nie zdrarzylam jeszcze przeczytac tego forum.. ale miazga z tego co piszesz. jakies palanty...na maxa heheheheeh
wpadne jutro do luski zeby ci nie podpasc hihihihi
a brat ladna wioche odstawia... nieladnie :ico_nienie:

[ Dodano: 2007-11-17, 21:03 ]
i to mial byc post na szybko :ico_puknij:
i jak tu mozna ze mna sie umawiac na godzine????
chyba wczesniej trze mi neta odciac hehehe :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

17 lis 2007, 22:03

[b]Jasnie Pani [/b] juz ratujemy honor Twojego mężą i piszemy z młodym posta do tych palantów nikt nie bedzie Nas obrażał o!!!!!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 lis 2007, 22:04

martucha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość