Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

01 wrz 2011, 21:40

katke, czesc :)
a jak sie czujesz ??? Przeszedl Ci ten bol ???
nie przeszedl, dostalam ketonal. z punktu widzenia ginekologicznego wszystko ze mna w porzadku. najprawdopodobniej sa to nerwobole, mam isc do ogolnego i zadecyduje co dalej. dzieki ze pytasz :)

[ Dodano: 01-09-2011, 21:42 ]
iiiii? nie zostawilas? tylko taki straszak?
no tylko postraszylam go, ale on opmyslal ze to naprawde... wiec udawalam ze sie wyprowadzilam tylko nie zabierawszy swoich rzeczy

[ Dodano: 01-09-2011, 21:42 ]
askra, jak Twoje malenstwo ? wiem ze nie pokazesz synka, ale chociaz napisz cokolwiek o Nim :)

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

01 wrz 2011, 21:43

spadlamznieba, dzieki jeszcze raz! bo ja mam ambicje na kaloryferek na brzuchu :-D

co do nerwoboli.,..hmm....jesli to tak to chyba rozpoznaje ten bol...i faktycznie jedynym sposobem jest przeglodzic sie, o to tak jakby troszke jelita bolaly. Nie bierz za duzo przeciwbolowych, bo to za bardo sensu nie ma. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

01 wrz 2011, 21:46

bo ja mam ambicje na kaloryferek na brzuchu
wiem ,czytalam jak o tym pisalas :) tak jak mowilam, zagladam do Was ale nie pisze...
...i faktycznie jedynym sposobem jest przeglodzic sie, o to tak jakby troszke jelita bolaly. Nie bierz za duzo przeciwbolowych, bo to za bardo sensu nie ma.
wiem... tylko zastanawia mnie, dlaczego taki sam bol towarzyszy mi w pierwszy dzien okresu? i jak to moze nie miec nic wspolnego z punktu ginekologicznego?

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

01 wrz 2011, 21:47

Malego pokazalam :P sie nie bylo, sie nie widzialo:P
co u niego...duzy chlopczyk juz jest...spi strasznie duzo, ja spie razem z nim :-D

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

01 wrz 2011, 21:48

i faktycznie jedynym sposobem jest przeglodzic sie
jeszcze dwa tygodnie wygladalam jak wysuszone drzewo na zime. glodzilam sie z koniecznosci i wyboru, bo nie byl oczasu itd. i ten bol i tak sie pojawial. teraz jem znow normalnie, juz zaczynam tyc powoli iwracac do normalnosci, to tez jest. :ico_olaboga:

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

01 wrz 2011, 21:48

wiem... tylko zastanawia mnie, dlaczego taki sam bol towarzyszy mi w pierwszy dzien okresu? i jak to moze nie miec nic wspolnego z punktu ginekologicznego?
bo jesli nerwowe to sa skurcze miesni takie jak przy stresie. Tzn tak moze byc, ja nie lekarz.

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

01 wrz 2011, 21:50

Malego pokazalam :P sie nie bylo, sie nie widzialo:P
pewnie pokazalas na minute ;)
spi strasznie duzo, ja spie razem z nim
jejku ja juz nie pamietam jak Oliwia taka byla malenka... a teraz? zaczyna mi pyskowac jak mowie jej innym tonem niz zwykle "oliwia nie wolno!", jak np idzie do kontaktu :) to patry na mnie i mruczy tak z pretensja :) traktuje mnie jak drabine, lapie za ciuchy, wlosy, szyje, lancuszek i staje na nogi.

[ Dodano: 01-09-2011, 21:51 ]
bo jesli nerwowe to sa skurcze miesni takie jak przy stresie. Tzn tak moze byc, ja nie lekarz.
pewnie masz racje

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

01 wrz 2011, 21:56

to patry na mnie i mruczy tak z pretensja :) traktuje mnie jak drabine, lapie za ciuchy, wlosy, szyje, lancuszek i staje na nogi.
Dorasta kobietka :-D

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

01 wrz 2011, 21:57

pokazalam na dwie minuty :-P
zaczyna mi pyskowac jak mowie jej innym tonem niz zwykle "oliwia nie wolno!", jak np idzie do kontaktu :) to patry na mnie i mruczy tak z pretensja :) traktuje mnie jak drabine, lapie za ciuchy, wlosy, szyje, lancuszek i staje na nogi.
to taki etap, ze chce cie traktowac jak drabine do wspinania sie. NIe wiem czy ty tak masz, ale ja jak mialam tak z dziecmi to nawet jak bralam je na rece to chcialy sie wspinac wyzej i wyzej. Nie wiadomo dokad ;-)

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

01 wrz 2011, 22:04

Dorasta kobietka
wiesz to najlepiej ;) a jeszcze niedawno nawet sie przekrecac beze mnie nie potrafila, a tu masz, taka Mala zołza mi rosnie ;)
NIe wiem czy ty tak masz, ale ja jak mialam tak z dziecmi to nawet jak bralam je na rece to chcialy sie wspinac wyzej i wyzej. Nie wiadomo dokad
moja to samo robi :) niby chce na rece, ale jak Ja wezme, to albo sie przekreca do mnie plecami i patrzy na swiat albo odpycha sie ode mnie i probuje dalej wspinac :)

zabawne to jest, ze raczkuje ze mna, jeczy, lapie mnie za nogi, kapcie i probuje sie wspinac. i tylko do mnie tak! jest to mile, ale i uciazliwe... ide do lazienki i slysze, ze czlapie za mna :)

i tak staram sie nie reagowac na kazde jekniecie, bo mi na glowe niedlugo wejdzie

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość