Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 kwie 2008, 07:41

Witam z Obrazek
ze idzie spac na balkon, bo mu gorąco
Obrazek Obrazek ,a napewno niebawem z klotniami wszystko wroci do normy i bedzie ok :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-21, 09:23 ]
FOTKI z wczorajszej wizyty u mojego brata Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek I JESTEM TAKAAAAAAAAAAAAA DUZA Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

21 kwie 2008, 09:23

Witam

Kamilko to mialas udany wekend hehe a pomysl z balkonem to dobre ....nie ma to jak pomysly facetow :):

Ja mysle zeby na wekend wybrac sie nad morze od piatku do niedzieli do mojego brata ale nie wiem czy P zechce ;/ musze go namowic hehe
Pogoda piekna i pieknie ma byc :):

[ Dodano: 2008-04-21, 09:24 ]
Frydza fryzura pierwsza klasa malego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ni i Wki to juz taka duza :):

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 kwie 2008, 09:28

Frydza fryzura pierwsza klasa malego
no irokeza ma strasznego hihihi

[ Dodano: 2008-04-21, 09:30 ]
magda26, ale tego mojego ziecia caluja kobitki hihihi

[ Dodano: 2008-04-21, 09:31 ]
TU lepiej widac fryzure hihihi Obrazek

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

21 kwie 2008, 10:59

hejka
Frydza fajniutki ten wasz Dominiczek.
Wikusia przesłodka na nocniku hehe.

Ale słonko świeci. Wreszcie!!!! Oby tak zostało. Już nie chcę zimna.
Zaraz na basen spadamy.

Wybieram fotelik , wybieram i już sie pogubiłam. Juz niby wczoraj wieczorem byłam zdecydowana... a dziś znów mam nowe rozkminy. Matko, jaka to ciężka decyzja.

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

21 kwie 2008, 11:23

Dzien dobry :-)
Ja na chwilke- poki Misio sie bawi ioglada bajeczke.. Bo mamyostatni tydzien z Duzym dla siebie..no i trzeba sie soba nacieszyc..

Chcialam tylko wkleic kilka fotek z ostatniego weekendu :): Bylismyw zoo, parku, smigalismy w domciu i ze znajomymi..
A potem na pisze wam wiecej :-*

Tak sie bawia moje Krzyski:
Obrazek

Klikamy radosnie:
Obrazek

Moje dwa misiaki:
Obrazek

Szczesliwy Misio:
Obrazek

Obrazek

I w zoooo:
Obrazek

Obrazek


Hihi.. Troszke was zasypalam.. ale kupe czasu nie wrzucalam fotek Krzysia.. A cioteczki musza sobie przypomniec, jak wyglada! :-)

A tu ja - pieknie,kwiecisto i wiosennie bylo:
Obrazek


Uciekam! Musze ugotowac zupke, troche posprzatac.. A na wieczor lece do pracy:-)
Milego dnia! :*

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

21 kwie 2008, 11:26

Po pierwsze!!!!!!!!!!!

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANA Z OKAZJI URODZINEK :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wybieram fotelik , wybieram i już sie pogubiłam. Juz niby wczoraj wieczorem byłam zdecydowana... a dziś znów mam nowe rozkminy. Matko, jaka to ciężka decyzja.
No właśnie.. ja tez juz nie wiem co mam wybrać... Juz niby wybrałam, podoba się, ale za 10 minut juz mi się wydaje, ze to kompletna porazka. Kamilko jakimi kryteriami się kierujesz? Zdradzisz mi jakie modele masz na oku?
Ja wczoraj wybrałam się do sklepu, zeby niektóre modele obejrzeć i pomacać. Hmmm TRAGEDIA!!!!!! Na tych zdjęciach z allegro wydają się jeszcze znośne, ale z bliska? W zyciu bym nie wsadziła w dziecko w takie foteliki :ico_noniewiem: Ja nie wiem co mam począć. Ze 100 fotelików najbardziej mi przypadł do gustu Chicco Key, ale po pierwsze: zbyt drogi, a po drugie: katergoria wagowa 9-18 kg i jezeli miałabym wydać te 500 zł. to ma być do 25 kg i o i klops :ico_noniewiem:

Frydziu Dominiczek przesłodki! Takie są miękkie te noworodki mmm :-)
Wiki na nocniku superaśna rzecz jasna :ico_haha_01:

Magda super ppomysł z tym morzem!! Myślę, ze po tych perypetiach z rodzicami P. potzrebuje jakiejś odskoczni i napewno się zgodzi!

Kamilko to fajną mieliście zabawę :ico_brawa_01: Fajnie, ze nie siedzicie w domu, a chodzicie w ludzi! Ja miałam w sobotę się spotkać z kolezanką, ale się biedaczka rozchorowała i po planach echhh. Tak oczekuję, ze przyjadą moi przyjaciele z Wilna, jeszcze tydzień :-D chociaz trochę się rozerwę

[ Dodano: 2008-04-21, 11:30 ]
Juli Krzyś jest super przystojniacha!! Jak on urósł i wydoroślał :ico_szoking: Super!

Wpadaj częściej, brak nam Twoich szalonych postów!
Tak Ci współczuję kochana, ze Duzy wyjezdza...

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 kwie 2008, 11:41

czesc dziewczyny witam po weekendzie i na dzien dobry stawiam
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :-D
Alinko dzieki za pamiec :ico_brawa_01:

caly weekend imprezowalismy, grillowalismy, gosci przyjmowalismy hehe
bylo naprawde super
oczywiscie pogoda beznadziejna ale to w niczym nie przeszkadzalo
grill byl z pokrywa wiec deszcz mu niestraszny, siedzielismy w domu a chlopcy na zewnatrz grilla dogladali hihi

w sobote bylo nas w sumie 10os i troje dzieciaczkow
5 miesieczny oliverek
i lelka rowiesniczka Majeczka hihi

takze wesolo bylo i gloosno hihi
jak dzieciaki poszly spac (oczywiscie lelek jako osttani :-D ) to my moglismy na luzie pogadac hihi
towarzystwo bylo nowe,
z forumowymi mami z dzieciaczkami juz sie spotykalam przeciez, ale tatusiow jeszcze nie znalam hihi ale my. nowe znajonosci uwielbiamy

byla tez adama odnaleziona tutaj daleka kuzynka z narzeczonym hihi
oni akurat zostali na noc
wiec wczoraj znowu poimprezowalismy i grilla odpalilismy, popoludniu wpadli jeszcze kolejni znajomi z blizniakami hihi
tyle ludzi, a jedzonko jeszcze na dzis zostalo... jak zwykle

lelus zadowolony bo rozchwytywany przez cioteczki
na mame nawet nie spogladal :ico_placzek: :-D

taka jestem niewyspana.. a lelek jak na zlosc dzis strasznie wczesnie wstal :ico_szoking:
i nie za bardzo chcial to odespac
tylko godzinke sie zdrzemnelismy i ten znow na chodzie
kupal do nocniczka juz poszedl, a teraz zabawa i gadu gadu hihi

wczoraj w nocy was na szybko czytalam wiec sorki jesli cos waznego przeoczylam

foteczki slodziachne
a raczej bąble hihi
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 kwie 2008, 16:14

MADZIORKA Obrazek

[ Dodano: 2008-04-21, 16:21 ]
AKUKU :-D DZIEKUJEMY ZA KAPLEMENCIKI :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:BB BYlismy na spacerku i zakupach w ciucholandzie,kupilam Wiki 2 pajace suerowe jeden w renifery hihihi za 5 zl :-D ALINKO I KAMILKO zycze owocnych poszukiwan fotelika och znam ten bol siedzialam non stop na allegro :ico_oczko: JULI wydoroslal Misio strasznie,duzy chlopczyk juz z niego :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: MADZIORKA super ze imprezka udana i smiechy chichy hihi

[ Dodano: 2008-04-21, 16:26 ]
My mamy ten fotelik http://www.allegro.pl/item344437847_now ... cych_.html

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

21 kwie 2008, 16:29

Witam Juli ja nic nie widzę nawet emotek nie mam krka coś szfankuje tt przynajmniej u mnie
Frydzia dzięki spróbuję , Dominiś ładniutki och kiedy to było a Wiki na nocniczku sam siedzi tak ładnie? moja schodzi i ma taki sam i na nim niechce tylko na foczce tzn. nocniku w kształcie foczki , Wikuni kaszelek minoł naszczęście .Klaudia już tez lepiej , a dziś kupiliśmy sobie linoleum i listwy muszę M zaprawic do matażu hi hi .
MADZIORKA STO LAT STO LAT ZDRÓWKA SZCZĘŚCIA POMYŚLNOŚCI DUŻOOOOO SEXU I RADOŚCI
Alinko a te zdięcia wywołałaś i co jak wyszły ?
Frydza ja też myślałam właśnie o takim foteliku i co jak się soprawuje ?

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 kwie 2008, 16:44

edyta29, Wiki siedzi na nocniku i sie cieszy nie schodzi z niego :ico_oczko: a fotelik super jestesmy zadowoleni :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość